Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem mesél magáról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mesél magáról?

Figyelt kérdés

Randizgatom egy családos férfival 3 hónapja.

De egyszerűen nem nyílik meg felém, nem mesél magáról.

Beszélgetünk, de csak általános dolgokról.

Tudom, hogy ez egy szeretői kapcsolat, de nem furcsa, hogy semmi bizalmas dolgot nem oszt meg?

Nem pont a feleségéről, vagy gyerekeiről, de pl, hogy mi bántja, mi van vele, munka ilyenek.


Mások akik ilyen kapcsolatban vannak , ők is ilyen zárkózottak?

Ez minek a jele? Nem akar velem bizalmaskodni, vagy fél, hogyha a bizalmába avat megkedvel?


2021. ápr. 13. 22:13
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
71%
Tipikus esete annak mikor mindenki hülye, csak a kérdező helikopter :)
2021. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
69%
Hagyjátok, ez nem bírja úgyse felfogni. Csak hajtja a saját hülyeségét. Bármennyire fogod itt verni magad, a tény még tény marad. Számára olyan vagy mint egy prosti. Nagyon sokan járnak ugyanahhoz a prostihoz rendszeresen. Évekig! Velük ellentétben te még egy forintot sem kapsz érte + véred itt a nyálad, hogy minek csak megd*gni akár. B*** meg! Hát emiatt kellesz neki! Ahogy azért megyünk a pékhez, hogy kenyeret vegyünk. Ez kb. olyan, mintha azt kérnéd minek nincs a péknél hús eladó? És mikor megkapod, hogy hát azért mert pék, nem hentes, tovább pattogsz és nem érted, hogy egyszerűen ez így van, volt, lesz is. Rinyálhatsz itt évekig, vagy felfogod hogy ez van. Ha meg nem tetszik a felállás, mond meg neki. Hidd el, nem lesz több problémád a palival. Többet se fog keresni, biztos lehetsz benne.
2021. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Hogy váltogatod a stílusodat 😂
2021. ápr. 14. 16:53
 44/55 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, te beteg vagy. És még mindig nem válaszoltál. Ha tegyük fel (ami teljesen kizárt és csak ezzel próbálsz terelni), hogy egy valaki írogat neked, az mégis mit változtat azon, hogy te prostituált vagy? Attól te még az vagy! Nemde?
2021. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
75%
Egyértelműen kitaláció a kérdés. Ugye ti sem gondoljátok komolyan, hogy ennyire bamba ember létezik a világon? Tudom, tudom Mónika show, se én nem hiszem el, hogy valaki így él, ennyire undorító módon. Vagy lehet csak én élek buborékban, de rendesen rám jött a hányinger. Ha mégis igaz, hát most mit lehet mondani erre? Ez a szerencsétlen büszke erre a helyzetre. Ha neki jó ilyen nyomorult életet élni, nekem aztán 12! Én az ellenségemnek se kivánnék ilyen életet, és egy pillanatra sem hiszem el, hogy neki ez kielégítő. Mert nincs olyan ember, aki ilyen helyzetre vágyik. Még egy patkány sem. Szóval vond le a következtetést kérdező. És ne verd a melled itt senkinek, mert te is tudod, hogy állathoz sem méltóan élsz.
2021. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:

45/46 Ne erőlködj, totál átlátszó amit csinálsz. Még az sem tűnik fel neked, hogy egymás után írsz. Most a kis szünetben elmentél felsöpörni? :D


Szeretnéd azt hinni, hogy minden szerető kur.va :) Ám legyen, az vagyok.

Viszont akkor a férjed kurvázni jár :)

(De segítek: kurv.a kényszerből, megélhetésért szexel, szerető önként, kölcsönös szimpátia alapján) És akivel vagyok igencsak kitesz magáért :)n


Egyéb? Küldhetek pénzt xanaxra, ha gondolod. Én egy kérdést tettem fel, ettől még jól fogok aludni és továbbra is dugni fogok az illetővel, viszont neked továbbra is szét vannak cincálva az idegeid.

Figyelj. Megcsalt a párod. Sajnálom, de azért érthető, ilyen labilis, lepukkant nő nyilván nem kell senkinek :) Szedd össze magad csukd be a szád és maradj szépen vele, több úgyse jut :)

2021. ápr. 14. 17:54
 47/55 A kérdező kommentje:

"Mert nincs olyan ember, aki ilyen helyzetre vágyik."


Hát anyukám, ahogy keresgéltem ebben a témakörben, évek óta itt rajzasz, szóval tudod te (de enélkül is) hogy ezerszám vannak emberek boldogan, önként és dalolva szeretői szerepben . De áltasd magad 🥰

2021. ápr. 14. 17:57
 48/55 anonim ***** válasza:
68%
Ne aggódj, nem te vagy az első, nem is az utolsó kapcarongy. Viszont jobb ha megszokod az egészet, hogy így beszélnek veled az emberek (mint itt), mert ha kiderül hogy mit művelsz, kb. úgy fognak kezelni akár egy leprást. Te leszel hivatalosan is a környék qrvája. Erre vagy ilyen büszke? Ezzel vágysz fel? Szerinted normális ember vágyik erre? Kinek játszod itt meg magad? Úgy csinálsz mintha qrvának lenni olyan hű de nagy tehetséget igényelni. Mindjárt tapsolunk itt neked, mert szét tudod rakni a lábad. Mégis mit vártál? De őszintén! Persze hogy az emberek undorodnak a hozzád hasonlótól. Ez mindig is így volt. Mert szerinted ki akar ajd összejönni veled ezek után? Egy tripperes qrvával? Te összejönnél egy hozzád hasonlóval? Komolyan hihetetlen, hogy ennyire gusztustalan vagy.
2021. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
68%
És mivel olyan ez mind galambbal sakkozni el is köszöntem. Szerintem mindenkinek felfordult tőled a gyomra. Eddig se olvastam mit írtál, mert írni sem tudsz, de most már reagálni sem fogok, mert egy csimpánz értelmesebb, mint te. További szép jövőt a szakmádban, egyszer még sokra viszed! Pá!
2021. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:

Mindenki tudja a környezetemben :D

Ez most nem jött össze, bakker.

És ezt kapd ki, még más is próbálkozik (szingli) és ő is tudja a sztorimat. Meglepő, ő sem ítélkezik, mivel nincs mire. Érti és még haverok is lettünk :)


Folytasd nyugodtan, látom a köv. lépcsőfok az volt, hogy a szeretők mind magányosan sírdogálnak :)

2021. ápr. 14. 18:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!