Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalók, hogy tudtok ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalók, hogy tudtok ennyit színészkedni?

Figyelt kérdés

Nem fárasztó állandóan mosolyogni az asszonynak/férjnek? Nem nehéz úgy tenni, mintha minden rendben volna?

Rokonlátogatáskor szép családot játszani? Boldog fotókkal másokat hülyíteni?

Nem lenne egyszerűbb azt mondani, hogy belefáradtál és inkább váljatok, vagy legyen nyitott házasság?

Mi tart vissza attól, hogy őszinte légy?


2021. ápr. 17. 21:03
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
9 ? Ezt nem értem.
2021. ápr. 17. 22:26
 12/41 anonim válasza:
79%
8-ás vagyok. Szeretem a páromat. A szex is jó vele. De néha szükség van kalandra. Ezt a hozzád hasonló ember nem érti meg mert csak azt hajtogatja hogy nem szeretem a párom. Nekem az csak szex. Semmi több.
2021. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
46%
A hazassagom kihult. Jott valaki akit imadtam. Szinten hazas volt. En a kedveert mindent feladtam volna . Nekem O volt eletem nagy szerelme. Viszont O csak szeretoi kapcsolatot akart. Termeszetesen tiszteletben tartottam, sosem akartam lebuktatni. Tehat nalam forditva volt mind a tobbsegnel aki szeretozik. Ok ugye a parjukat szeretik de kell a valtozatossag. En a szeretomet szerettem, valtam is volna de O ezt nem igy gondolta.
2021. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

12 Értem. Gondolom akkor a párod is hozzám hasonló lehet. Mert hát miért is nem mondod meg neki? Ez csak szex drágám...

Ez most komoly? Ezt te sem hiszed. Te csak magadat szereted, hiszen belehazudsz az állítólagos szerelmed arcába. Mert akit szeretünk, annak még gondolatban sem okoznánk fájdalmat. Ezt te is tudod.


13 Dehogy szeretik. Sajnálom. Egyébiránt magadért kéne válnod. Meg hogy a feleségednek is legyen egy esélye jobbra.

2021. ápr. 17. 22:40
 15/41 anonim ***** válasza:
72%

"Mennyire szereted a párodat, ha olyannal csalod, akit még csak nem is szeretsz?"


Ez nem ilyen egyszerű. Még az is lehet, hogy valóban szereti a párját a maga módján, de nem szerelemmel, és a szex az más. Hogy valakihez vonzódj, nem kell feltétlenül szerelmesnek lenni. Amúgy a legtöbb házasságban élő tudatosan igyekszik kizárni az érzelmeket.

Egy házasság, 10-20-30 év után, jobban hasonlít egy vállalkozásra, sok munkájuk benne van, ismerik egymást, kialakult családi kapcsolatok, stb. A legtöbbférj/feleség nem akarja felrúgni egy kósza félredugás miatt.

És mert van egy szerető, még örömmel mehet el a családdal nyaralni például.

Semmi nem fekete fehér.


Aztán persze, van olyan is, hogy szenvedés az egész házasság, akkor tényleg jobb válni.


N

2021. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

15 Persze értem én , hogy nem fekete-fehér.

De azon a ponton , amit írtam, hogy mindketten tudják baj van, mert pl. nekik nem elég már a "vállalkozás" ahogy te írod (és szerintem sem kéne, hogy ennyi legyen egy házasság) szóval ennek ellenére együtt vannak, de egyikük sem elégedett.

Így vajon mire jó, hogy úgy csinálunk? Miért nem meri egyik fél sem kimondani, hogy unlak drágám, váljunk

2021. ápr. 17. 22:47
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Közös vagyon, gyerek az is sokszor maradasra bír. Sok ember kétszer is meggondolja mi legyen, szembe kell nézni azzal, mit mondanak majd a barátok, család, a gyerek, hogy fogja viselni, bosszút álle az asszony?!?! Stbstb. Aztán aki szerelmes lesz előbb utóbb menni fog.
2021. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Meg van egy olyan mondas, hogy a majom is akkor engedi el az egyik ágat, ha a másik kezével már kapaszkodik. Szóval 99%ban akkor szoktak lelepni, vagy elvalni amikor meg van a következő, ritka mint a feher holló ahol nincs új pár, és simán le ull elmondani az illető, hogy váljunk. Amíg nincs ló....
2021. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
81%

Nőként írom, hogy én meg azt nem értem, hogy lehet, hogy egy 40+ éves nő még ennyire nem ismeri a fériak gondolkodási sémaját es a szexualitas természetét.

Nem színészkednek azok a férfiak. Nagyon is jól elvannak a házasságukban es eszük ágában sincs kilépni. Történetesen még szeretik is a feleségüket. A pasik külön tudják választani a szexet meg a párkapcsoltot. Szerencsétlen vagy, ha 43 evesen erre még nem jöttél rá.

2021. ápr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
63%
12# tudod ez akkor van így ha mindenkinek ok a helyzet. Ha a masik nem tud róla az genyóság. De gondolom ha a parod menne félre ugyanolyan nyugisan fogadnád a hírt mint ahogy ide valaszolgatsz.
2021. ápr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!