Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalók, hogy tudtok ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalók, hogy tudtok ennyit színészkedni?

Figyelt kérdés

Nem fárasztó állandóan mosolyogni az asszonynak/férjnek? Nem nehéz úgy tenni, mintha minden rendben volna?

Rokonlátogatáskor szép családot játszani? Boldog fotókkal másokat hülyíteni?

Nem lenne egyszerűbb azt mondani, hogy belefáradtál és inkább váljatok, vagy legyen nyitott házasság?

Mi tart vissza attól, hogy őszinte légy?


2021. ápr. 17. 21:03
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
63%
29# akkor a nejed is had donthesse már el hogy szerinte is szeretet - e amit csinalsz. Az egy dolog hogy neked mit jelent a szereto, de vajon ő is így gondolja?
2021. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
90%

"Miért nem meri egyik fél sem kimondani, hogy unlak drágám, váljunk"


Mert a szerelem elmúlik 1-2 év után. Olyant találni, akivel élni lehet, azt nehezebb. SOkszor a házastársak már inkább barátként tekintenek egymásra.

2021. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
60%

#29 Te csak jó színész vagy. Van egy biztos pontod ahol mosnak, főznek rád... Közben meg azt csinálsz amit akarsz titokban,mert félsz a feleség elé állni, hogy bocs szívem én ilyen ember is vagyok. Dehogy szereted Te a feleséged. Telibe sz@rod mint feleséget, nőt, embert.

Nem, nem vagyok megcsalt elvált nő, csak több oldalról nézem a dolgokat.

Ebből a szempontból a nők bátrabbak bizonyos rétege, ha megcsalás van azonnal változtatnak az életükön, míg a férfi gyáván lapul, mert nem mer változtatni. Persze, nem általánoságot veszem alapul, de a nők tényleg bátrabbak és kevés százalék férfi.

2021. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
49%
29-nek teljesen igazat adok. A nők meg az ilyen típusú emberek nem értik meg hogy a szex az szex semmi több. Ha van akit szeretsz eszed ágába sincs elválni egy szex miatt. És ha ezt az akit szeretsz nem érti meg mert ugyanígy gondolkodik mint a kérdező akkor veszett ügy. Más választás nem marad...
2021. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

34

Tényleg igazad van

Csúnya feleséged nem képes felfogni, hogy őt szereted miközben másra áll fel :D

2021. ápr. 20. 13:04
 36/41 anonim ***** válasza:
Hát én inkább arra szavazok, hogy ezt nem férfi írta 😂😂hanem egy feleség, akinek mindegy kikben jár a férje f@rka lényeg hiyg öt elvileg szereti bruhahahaa
2021. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
36 Szomorú, de ilyet egyébként ismerek.
2021. ápr. 20. 15:43
 38/41 anonim ***** válasza:
50%
Sok van belőle... Lényeg, hogy ő papíron hivatalos.
2021. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
38 De a férjnek is ám. Szerintem aki félrejár, az egyértelműen hiányt szenved a kapcsolatában otthon. Miért nem válik? Pénz? GYerek? Család? Szomszédok? Kényelem? Ez is ilyen hivatalosan dolog
2021. ápr. 20. 20:28
 40/41 anonim ***** válasza:
46%
Szörnyű hogy házasságban, hosszútávú párkapcsolatban ennyi megcsalás van, forgatóköny ugyan az kihülés, kényelem, rossz unalmas szex...Valami összetart, Vajon minden párkapcsolat így végződik, vagy évek múltán is fent marad a szeretet, tűz. Hogy lehet elérni?
2021. ápr. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!