Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalók, hogy tudtok ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalók, hogy tudtok ennyit színészkedni?

Figyelt kérdés

Nem fárasztó állandóan mosolyogni az asszonynak/férjnek? Nem nehéz úgy tenni, mintha minden rendben volna?

Rokonlátogatáskor szép családot játszani? Boldog fotókkal másokat hülyíteni?

Nem lenne egyszerűbb azt mondani, hogy belefáradtál és inkább váljatok, vagy legyen nyitott házasság?

Mi tart vissza attól, hogy őszinte légy?


2021. ápr. 17. 21:03
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
66%
Igen, inkább, mint 2-3 gyerekkel itthagyjon és lelépjen a szeretőjével, mert azzal jól esik neki a heti 1x, 2x gyors menet.
2021. ápr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
46%

Ugy mukodik h szeretsz vkit szazszor kertel tole vmit az meg azt nem.tudja,akarja megadni vagyis mashol kell megkapnod. Ha felrugnad az egész kapcsolatot akkor sok jó tulajdosagtol elesnel,vagy talalnal magadnak egy masik partnert ahol szinten szornyen hianyozna vmi fontos dolog. Szerintem a megcsalast sok esetben azok generaljak akiket megcsalnak mert nem erdekli oket a kapcsolat.


Ez nem egy jó dolog,de ez van.

Lefogadom h sok megcsalo is utalja ezt szitut.


Az az igazsag h sokszor több pasi tesz ki egyet ezert van ez,sok pasinak szr a hozzaallasa a kapcsolathoz.

2021. ápr. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
76%
Az tuti h a ház meg a gyerek miatt marad még az asszony mellett.
2021. ápr. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
56%
Aki csal,az menne a házasságából, kapcsolatából, de gyáva hozzá.
2021. ápr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
63%

Aki menni akar, az megy. Aki titokban csal és nem akar lebukni, az nem akar menni. Pont azért csinálja titokban.

Amiről nem tud a felesége, az nem fáj.

Ellenben a szerető tudja, hogy minden este más mellett alszik. Pont ő az, akinek szemrebbenés nélkül okoz fájdalmat a megcsaló. Akkor őt mennyire is szereti?

Egy házasság meg sokkal többről szól, mint a szex. Ezért nem fogja felrúgni olyanért, akivel csak szexel.

2021. ápr. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó ezzel vitatkoznék, én is a feleségem mellé feküdtem le, de a szeretomet szerettem. De elnylmtam az érzést a két kis gyerek miatt.
2021. ápr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
70%
#25 ezzel én is vitatkoznék. Hidd el mennének csak a közös és a gyerek visszatartja... Egyáltalán nem a feleség miatt nem lép, mert szereti és vele akar lenni... dehogyis!
2021. ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy mennyien próbálják elhitetni, hogy azért csinálják titokban, mert a feleségüket szeretik. Non sense.

És aki meg leírja, hogy nála máshogy volt, őt meg lepontozzátok...

2021. ápr. 18. 14:30
 29/41 anonim ***** válasza:
48%

Azt meg egyelőre én tudom jobban, hogy a kettő közül kit szeretek. Nem érdekel, hogy ki pontoz le.

Eddig minden szerető azért került lapátra, mert nem fogta fel, hogy senkiért nem válok. Ez csak szex.

2021. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Nem kell, hogy érdekeljen. Te sorozatosan csalod a feleségedet, szóval még annyi mentséged sincs, hogy legalább egy ember fogott volna meg. Igen, tényleg őszintén és szívből szereted, ha mindenféle nő után mászkálsz hozzá és simán megfekteted úgy, hogy más nőkben jártál.

Biztos ő is így látná. Vicc, hogy ezzel jössz, hogy szereted, de szrsz bevallani neki , hogy van mellette ezer nő. Ebből látszik, hogy nem szereted

2021. ápr. 18. 14:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!