Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha évek óta nincs igenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha évek óta nincs igenye intimitásra a feleségemnek, de a gyereket imádom mit tudok tenni hogy változzon a nemi életem? Nők nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés

Tudom váljak el és keressek új párt. De a gyerek miatt sajnos ez nem megy.

Ő megmondta a szülés után valami atfordult nála, azóta egyre (ennek 7eve) fogyott el a dolog. Elsőre csak ritkult de az is nehezen sok energiamba került aztán pár éve megszűnt.



2021. ápr. 21. 06:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 A kérdező kommentje:

..8as... Ő elfogadja hogy nekem igényem van rá!

Mikor megismert is tudta elég szexcentrikus vagyok.

Már évekkel ezelőtt mondta aztán azóta többször is, hogy " megérti ha hiányzik a szex, és ha van valaki akivel nem haragszik csak úgy oldjam meg hogy ő ebből semmit ne vegyen észre"

Így korrekt, de azért van munkám, van gyerek iskola foci, néha ha doki vagy más tehát elég sűrű a napom sokszor. Ok talalhatok szeretőt de is csak lopott óra. Pedig ugye azért van feleség férj hogy este....

2021. ápr. 21. 07:02
 12/78 A kérdező kommentje:
Másik gond hogy nem egyszerű feladat szeretőt találni sem egy férfinek 40 körül, ráadásul ha elkezdődik az ismerkedés akkor én elmondom hogy nem vagyok független és máris sok nő (megértem) el is pályázik.
2021. ápr. 21. 07:04
 13/78 anonim ***** válasza:
65%

#10

Latszik, hogy nincs gyereked...

2021. ápr. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 A kérdező kommentje:
Utso. Lehet igen. Gyerekkel egész más amúgy maga a szexuális élet is mert nem úgy van mint amikor fiatal és nincs csak a nő meg férfi és amikor kedvük tartja akkor...
2021. ápr. 21. 07:12
 15/78 anonim ***** válasza:
79%
Nem kíván téged! Én sem kívánom a párom, de más férfiak nagyon izgatnak.
2021. ápr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
95%

11-re:

Ha a feleséged ezt így tudomásul venné, az korrekt.

Végül is az időt neked kell kiszorítanod rá.

Nem biztos, hogy olyan nő kell neked, akinek udvarolni kell, szerelmet vallani stb. Lehet, hogy egy munkatársnőd, aki hasonló helyzetben van, nyitott lenne arra, hogy néha együtt "túlórázzatok".

2021. ápr. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 A kérdező kommentje:

Korrekt így az időt nekem kell. Csak.megis"lopott" idő. Amúgy olyna helyen dolgozom ahol kb egyedül vagyok vagy néha jön akit fizetek az is férfi.

1db nő sincsen kollégám😟

2021. ápr. 21. 07:21
 18/78 anonim ***** válasza:
67%
Nincs más lehetoseg mint a fizetls szolgaltatas
2021. ápr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 A kérdező kommentje:

Persze ez nekem is eszembe jutott. Csak a baj az hogy így nem vonz.

Sajnos

2021. ápr. 21. 07:31
 20/78 anonim ***** válasza:
100%
Interneten nem próbáltál keresni? Én nem ismerem az ilyen alkalmazásokat, de lehet olvasni, hogy egyes társkeresők inkább szexpartnerkeresőként működnek. Elég sok házas nővel/férfival.
2021. ápr. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!