Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha évek óta nincs igenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha évek óta nincs igenye intimitásra a feleségemnek, de a gyereket imádom mit tudok tenni hogy változzon a nemi életem? Nők nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés

Tudom váljak el és keressek új párt. De a gyerek miatt sajnos ez nem megy.

Ő megmondta a szülés után valami atfordult nála, azóta egyre (ennek 7eve) fogyott el a dolog. Elsőre csak ritkult de az is nehezen sok energiamba került aztán pár éve megszűnt.



2021. ápr. 21. 06:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy bonyolultabb, de akkor ne írd az egyik kommentben, hogy az ilyen ember nem szeret (és ez az igazság) utána meg azt, hogy meg tud változni. Nem tud. Ilyen emberek önzők és csak kihasználják, kifacsarják a mellettük élőt
2021. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Csak azt tudom hogy nagyon hiányzik a szex és erotika és intimitás.
2021. ápr. 21. 16:27
 53/78 anonim ***** válasza:
80%
Szépen állj fel, köszönd meg a hét elbsztott évet és válj. És kezdj ismerkedni. Isten áldjon meg, tudod ha most elválnál is azt mondanád fél év múlva, hogy későn tetted, de minél tovább halasztod...
2021. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
29%
Persze beszéljétek rá ezt a férget, hogy csalja meg a feleségét, attól minden jobb lesz.. Idióták.. Kérdező, ne nyomorékoskodj már, válj el, azt azzal b*szol, akivel akarsz.
2021. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
64%
Csalja csak meg. Ilyen nő nem érdemel mást 🙄
2021. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
41%
Remélem a feleséged azért nem szexel veled, mert van rajtad kívül más neki :D
2021. ápr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
37%

56-ossal ne törődj, ide érződik, hogy nő, és a legrosszabb fajtából.

Szegény kutyának sem kell, de ettől elélvez, hogy beszól :)

2021. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 A kérdező kommentje:

Nincs senkije! Ezt buktad.

Amúgy aki nem a kérdésre válaszolva jön ide annak nem tudom mi értelme fáradni a válasz írásával?!

2021. ápr. 21. 20:11
 59/78 anonim ***** válasza:
40%
Segítek. Sok itt a megcsalt nő. Így éli ki magát. Önigazolást keres, mert eszébe sem jut, hogy ő is nagyrészt hozzájárult hogy megcsalják. Ennyi
2021. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
73%

54# a neje mondta neki hogy nyugodtan csinalja massal.


Kerdezo, irtad a terapiat is, hat ha annyira semleges volt es azota is a helyzet, szerintem sose szeretett . Elvolt veled, ez a hmm ez egesz jo kategoria, spermadonornak jo lesz es ennyi. Nem vagy vonzo neki es ha meggebedsz sem leszel.

2021. ápr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!