Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha évek óta nincs igenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha évek óta nincs igenye intimitásra a feleségemnek, de a gyereket imádom mit tudok tenni hogy változzon a nemi életem? Nők nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés

Tudom váljak el és keressek új párt. De a gyerek miatt sajnos ez nem megy.

Ő megmondta a szülés után valami atfordult nála, azóta egyre (ennek 7eve) fogyott el a dolog. Elsőre csak ritkult de az is nehezen sok energiamba került aztán pár éve megszűnt.



2021. ápr. 21. 06:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
100%

Megértem az álláspontod.

De szerintem ez egy végtelenül önző dolog a részéről. Miért kényszerít olyan életbe, amiben neked óriási hiányérzeted van. Ő ezzel bánt téged.

De a választás a tied, sok szerencsét.


És ti vagytok a tipikus példája, hogy két ember bármennyire stimmelhet, ha a szexuális gondolkodásuk, beállítottságuk nem stimmel, akkor nem szabad az életüket összekötni, mert annak tuti, hogy ez a vége.

2021. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 A kérdező kommentje:

..31es...

Nézd ő felajánlotta hogy ő elmegy.

De nincsen hova neki.

Én meg láttam a környezetemben az elvált szülők gyerekei (családba is van) hogy vannak.

Inkább megbeszéltük hogy míg nagyobb nem lesz maradunk együtt.

2021. ápr. 21. 10:35
 33/78 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy nem akarok vészmadár lenni de szerintem történt valami a feleségeddel amiről te nem tudsz. Gondolok olyasmire, hogy lehet megerőszakolták vagy ilyesmi...?

Csak mert amit leírsz az biztos, hogy nem ennyi, hogy ő nem akarja.

Valami itt van a háttérben, valami negatív ami miatt nem akarja. Csak lehet te sem tudsz róla, mélyebbre kellene ásni mert itt tuti van valami amit te nem is gondolnál.

2021. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
60%
Prosti.
2021. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 A kérdező kommentje:
Köszönöm a prostik nem vonzóak. Ha volna egy igényes nő akkor lehet hogy úgy hogy is mondjam..
2021. ápr. 21. 11:17
 36/78 anonim ***** válasza:
63%

10 Ott a pont. Heti egy is kevés azért. Gyerek mellett. ugyan. Elmegyünk zuhanyozni, simán megvan, ha nem is mindig konkrét szex, de azért legalább orál. És este nem egy ágyban alszanak. Hogy nem lehet már szexelni ??


Kérdező nem vagyok jós, de azért egy biztos. Meg fogod csalni, és joggal. És tudod mi lesz? Hogy ennyi évig hűséges voltál, magyarán nem vagy egy olyan ember, aki szórakozásból teszi , így majd olyan nő fog jönni, aki meg is fog érzelmileg. És pont ezért. Mert te nem vagy egy nulla alak,ráadásul ennyi év után gondolom már nincs olyan bújás, ölelés, csók sem.. Szóval nulla intimitás. És ezt is megadja majd a szerető és sóvárogni fogsz az érintése után.


Szóval gyűjtsd a pénzt és lépj. Egy gyerek miatt nem szabad együtt maradni. Ti már rég nem vagytok egy pár csak lakótárs. Hét év alatt már el sem hiszem, hogy még hozzá vonzódsz ennyi elutasítás után.


"Ő elfogadja hogy nekem igényem van rá!" Na szerinted? Ez normális? Egyáltalán semmibe sem veszi az igényeidet. Csak kegyesen felajálnja megdughatsz mást. Hát ez igen nagy szerelem...


" Felajánlotta, hogy elmegy..." "megcsalhatom , csak ne tudjon róla" E kettő ellentmondás... de nagyon.


nem egyszerű feladat szeretőt találni sem egy férfinek 40 körül" Dehogynem. csak bénázol, ráadásul ennyi idősen leírod magad.


21-re nőként mondom, hogy ne hallgass. Ilyenek erőltetik le mindig más torkán, hogy neki kéne változni, eszébe sem jut , hogy szimplán sok nő elhidegül és magasról tesz a társára,7 év után tojnék bele. Eszébe sem jut a kommentelőnek, hogy fordítva is megtehetné a kedves neje.....


Egyszerűen rossz olvasni, hogy milyen megalázó lehet, hogy odabújsz a társadhoz és elutasít mert már nem kíván.


Kérdező mindenki a saját sorsa kovácsa. Állj fel, lépj ki, de ha már negyven évesen öregnek érzed magad nem fogsz észhez kapni csak ha már másba szerettél, vagy 55 évesen még mindig ebben a trágya kapcsolatban vagy. És így ott leszel. Szeretnéd magad így látni, meg még ígyebbül 15 év múlva? 2036-ban??

2021. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 A kérdező kommentje:

#36os.

Köszönöm szépen jól esett.

Én nekem is rossz. De érzem hogy neki is kellemetlen a dolog.

És már jó 1,5 éve nem is erőltetem, mert érzem hogy neki is kellemetlen.


Sajnos nekem még nem egyszerű mert elég sok a teendő és próbálok neten nézelődni de 2 véglet van

....Egyik túl messze van (hiába lenne valami egész egyszerűen mire odaérek pl Bp ről induljak Szeged vagy Siófok vagy Debrecen. ezekbe én nem látok sok értelmet.

....másik meg jó szokás szerint megkerdezi hogy támogatás terén hogy lenne?

Ezek után mehetnek már Prosti hoz is.

2021. ápr. 21. 11:28
 38/78 anonim ***** válasza:
66%

35.


Vannak vonzó prostik is. :) De gondolom nem így értetted.

2021. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont fordítva van, a férjemnek nincs igénye a szexre, nekem viszont nagyonis. 41N
2021. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
100%
39# vagyok és szintén évek óta nem igényli.
2021. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!