Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha évek óta nincs igenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha évek óta nincs igenye intimitásra a feleségemnek, de a gyereket imádom mit tudok tenni hogy változzon a nemi életem? Nők nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés

Tudom váljak el és keressek új párt. De a gyerek miatt sajnos ez nem megy.

Ő megmondta a szülés után valami atfordult nála, azóta egyre (ennek 7eve) fogyott el a dolog. Elsőre csak ritkult de az is nehezen sok energiamba került aztán pár éve megszűnt.



2021. ápr. 21. 06:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 A kérdező kommentje:
Ja tuti! Igazad van!👍
2021. ápr. 22. 12:31
 72/78 anonim ***** válasza:
85%
70 🤣 llyenkor szégyellem, hogy nő vagyok
2021. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
15%
Ne szégyelld, az illető pasi, aki gerjeszteni szeretné a hangulatot a nők ellen.
2021. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan weboldal, ahol kimondottan házasok tudnak szeretőt találni maguknak. Érdemes vigyázni, mert sok nő - ahogy mindenhol - itt is a nagy Ő-t keresi, de azért tapasztalatból állíthatom, hogy lehet találni. Nem kevés nő van, akinek 15 év házasság után már csak egy kövér, este a fotelben sörözgető borostás idegen ül a nappalijában, és elég jó dolgokra kaphatók. De rohadt nagy a verseny, ahhoz, hogy a sokezer regisztrált férfi között észrevegyenek, valamiben nagyon jónak kell lenned. Vagy jól kinézni.

És ezt úgy csináld, hogy ne bántsd meg a feleséged, és ne zúgj bele a szeretődbe.

2021. ápr. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
100%
Fennt vagyok tarskereson. A ferfiak fele nos. Egy pasi ismerosom mondja, nok is sokan vannak fenn( kozep koruak) akik nem elkotelezett kapcsolatot keresnek.
2021. ápr. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 A kérdező kommentje:

Nézd én nem tudom.

Csak azt hogy van kepcsere aztán megírja hogy bejövök aztán van pár üzenet váltás aztán egyszer nem ír eltűnik, vagy mondja meg se lesz jó stb.

Tehát komolytalan az egész.

Sokszor tényleg azoknak van igaza aki a prostit említi.

Az biztos nem "ugrik" el, és sok és csinos van köztük idős fiatal.

De valahogy nem az én világom

2021. ápr. 23. 06:26
 77/78 anonim ***** válasza:
46%
Orvosi vizsgálaton volt a feleséged ezügyben?
2021. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 A kérdező kommentje:
Volt. Semmi
2021. ápr. 24. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!