Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha évek óta nincs igenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha évek óta nincs igenye intimitásra a feleségemnek, de a gyereket imádom mit tudok tenni hogy változzon a nemi életem? Nők nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés

Tudom váljak el és keressek új párt. De a gyerek miatt sajnos ez nem megy.

Ő megmondta a szülés után valami atfordult nála, azóta egyre (ennek 7eve) fogyott el a dolog. Elsőre csak ritkult de az is nehezen sok energiamba került aztán pár éve megszűnt.



2021. ápr. 21. 06:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
64%
Hát azért mert neten ismerkedsz. Ezért. És nem húsz évesekkel kéne. Szépen úgy ismerkedj, mint házasság előtt. Élőben, szimpátia alapján, nem erőltetve
2021. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 A kérdező kommentje:

38as. Persze vonzóak.

Nem úgy értem. Az nem tetszik hogy mikor odaérek előtte már kb ki tudja hány ember volt vele?

Aztán mikor el jövök hány megy még.

Persze nagyon vonzó nem ez a gond

2021. ápr. 21. 13:31
 43/78 anonim ***** válasza:
27%
Hagy már a prostikat, legalja. Neked egy társ kéne. Hiszen már a normális párkapcsolat sincs meg otthon
2021. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 A kérdező kommentje:
Igen az fontos volna. Mert ők hogy prostinal van egy kielégülés de érzelmileg nem sok minden
2021. ápr. 21. 14:02
 45/78 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy valaki előttem is írta, nem az a baj, h a feleségednek nincs igénye a szexre, hanem inkább az, h széles ívben tesz a te igényeidre. És miért? Mert már nem szeret. Ez már nem egy házasság, hanem egy kiüresedett, intimitás nélküli együttélés. Mintha testvérek élnének egymás mellett.

Egy jóravaló, tisztességes ffinak tűnsz, biztos, h nem ezt érdemled. De az életedet csak te tudod megváltoztatni.

2021. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 A kérdező kommentje:
Utolsó. Tudom hogy cska én tudom de nem egyszerű. Így meg hogy más sincs. Mert ha volna egy 3 fel nekem egy normális nő, és jó lenne vele elgondolkodtató volna hogy kilépjen az ember ebből. De így ...
2021. ápr. 21. 14:56
 47/78 anonim ***** válasza:
85%
Miért is? Ha volna harmadik fél? És hogy nincs akkor gyáván maradsz? Én most sajnáltalak "vissza". Innentől pont összeillesz a feleségeddel. Nem mered felvállalni, hogy egyedül élj. Ez nagyon gáz és igen gyáva.
2021. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
14%
45-ös vagyok újra. Nem akartam részletezni, de én is hasonló cipőben jártam évekig, mint most te. Teljesen azt gondoltam, h elhidegült tőlem az asszony, de végül kiderült, h mégsem. A megoldás az volt a problémánkra, h úgy gondolta, h nállam felbukkant egy harmadik (hogy valóban így volt, vagy csak a feleségem gondolta ezt, az most lényegtelen). Szóval rájött, h nem akar elveszíteni, és nagyon megváltozott. Én egy eléggé vonzó faszi vagyok, ha mondhatok ilyet, és tudta, h el tud könnyedén veszíteni. A féltékenység sokszor csodákra képes a nőknél. Viszont azt hozzá kell még tennem még, h van közös gyerekünk, akit nagyon szeretek. És ha nem lenne, annó lazán elhagytam volna a feleségem, amit ő is tud.
2021. ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
33%

48 Jól van már, esti mesét hagyd estére. Persze. :D

És kinek kéne olyan ember, aki ÉVEKIG le se ejt, de hirtelen kellek neki mikor mennék. Váó, pont egy olyan nő, akire vágyom, szép

45-nél kicsit önellentmondásba keveredtél. Ott még azt írtad, hogy nem szerető házasságban él, most meg azt, hogy csak egy kis féltékenykedés kell.


Hát komolyan, ha ez igaz full gáz. Felnőtt emberek mentális problémákkal játszanak mások érzéseivel.grat

2021. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
71%
Annál nyilván sokkal bonyolultabb a történetem, mint amit ebben a pár sorban leírtam, de a lényeg ennyi. Kedves #49 higgy, amit akarsz.
2021. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!