Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha évek óta nincs igenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha évek óta nincs igenye intimitásra a feleségemnek, de a gyereket imádom mit tudok tenni hogy változzon a nemi életem? Nők nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés

Tudom váljak el és keressek új párt. De a gyerek miatt sajnos ez nem megy.

Ő megmondta a szülés után valami atfordult nála, azóta egyre (ennek 7eve) fogyott el a dolog. Elsőre csak ritkult de az is nehezen sok energiamba került aztán pár éve megszűnt.



2021. ápr. 21. 06:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem érdemes lenne belefektetni az energiát a házasságodba. Mi történt a gyerekek születése miatt, amiért már nem akar veled szexelni? Ilyenkor valóban teljesen megváltozik egy nő, hormonálisan, érzelmileg. Férfiként ugye nincs ilyen, de ha még emlékszel milyen voltál tinédzsernek, akkor ahhoz tudnám kicsit hasonlítani. Hatalmas érzelmi és testi változások, amiket nehéz feldolgozni és megélni. Valaki rosszabbul viseli van aki jobban.

Nem lehet hogy elhanyagolva érzi magát? Segíteségére voltál/vagy a gyereknevelésben, a háztartás vezetésében? Azt írtad hogy ő is dolgozik. Munka mellett ha rá marad minden a gyerekekkel (házi feladatok, orvosi dolgok, ruha, kaja, gyerek érzelmi világa stb) és a háztartást is neki kell egyedül vezetni, főzés mosás takarítás bevásárlás stb, akkor érthető ha már nincs energiája többre egy nap, hogy még veled is együtt legyen. Lehet hogy elhidegült tőled. Nem feltétlen a te hibád, nem ezt szerettem volna kihozni ebből, hanem azt hogy lásd, hogy nagyon nehéz egy felnőtt nőnek.


Mikor vitted el legutóbb randizni? Mikor vettél neki egy csokor virágot csak úgy?

Ilyenkor szerintem jó tud lenni ha kicsit visszamennek a házas félek az ismerkedési fázisba. Udvarolj neki mint régen. A nők érzelmekkel megközelíthetőek. Újra fel lehet izzítani a szexuális életeteket, de ebbe sok munka lesz, amiben a férfinek kell kezdeményezőnek lenni és elbűvőlni a nőt.

Szerintem van remény, legyél újra olyan mint a kapcsolatotok elején amilyen gyerekek nélkül volt az életetek. Vidd el randizni, ismerkedj vele újra, ne csak a napi tennivalókról beszélgessetek, hanem ismerjétek meg újra egymás belső világát is. Az emberek változnak, már már dolgok foglalkoztatnak mindkettőtöket. Ha újra fellobbantod benne a szerelmes nőt, akkor lesz újra szex is.

Sok sikert!!

2021. ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
21%

Utolsó vagyok:


A lényeg hogy vegyél le terheket a válláról. Ha segítesz neki a gyerekekkel, otthoni teendőkkel, akkor neki is több energiája lesz. Nem lesz változás valószínűleg egyik napról a másikra. De pár hét/pár hónap alatt szerintem sikerülhet.

Van a feleségének valami hobbija? Talán nincs én-ideje sem. Tud tartani magának otthoni kis wellnesst? Kádfürdő békében egy pohár borral egy jó könyvvel. Vagy festés, kézműveskedés, vagy bármi amit tudod hogy régen pl szeretett csinálni, de már nincs rá ideje. Fontos a szabadidő, hogy az ember úgy érezze hogy él.

Ha segítesz neki újra nőnek érezni magát, akkor úgy is fog viselkedni, újra beléd szerethet és fellobban a szexuális élet:)

2021. ápr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom egy ilyen házasságból lépett ki, és nem tagadom, igen, miattam.

Ő lehúzott X számú szexmentes évet, aztán még ugyanennyit, mikor a szimpla elhidegülésből már állóháború lett.

A gyerekek közben felnőttek, de milyen családban, milyen mintát látva?

Az évek alatt neki is voltak alkalmi kapcsolatai, de ha otthon semminek nézik az embert, az bizony alaposan megtépázza egy férfi önbecsülését is. Legalábbis neki megtépázta. Nemsokára 50 lesz. Felmutathat egy házasságot, amiben csak az első egyharmadban volt boldog, a többiben magányos és boldogtalan. Most ötvenhez közelítve újra boldog, velem.


Egy dolgot kell átgondolnod, tudsz-e úgy boldog lenni, és kiegyensúlyozott, hogy a társad rád, mint férfira nem tart igényt? Lehetsz otthon ATM, barkácsbajnok, akinek nem kell fizetni, és persze apa.


Ha amúgy a helyzet kiegyensúlyozott, akkor a helyedben megpróbálnám óvatosan felhozni a terápiát, meg a hormonok kivizsgálását. Lehet, hogy valami áll a háttérben, ami ilyen drasztikus libidócsökkenést okozott.


Sok sikert kívánok!

2021. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
35%

A 21-es nagyon jól írja.


Mivel régen szexeltetek ő is egészséges ilyen téren csak lehet neki nem az kell mint neked, hogy na durr szexeljünk 15 percet aztán annyi.

Udvarolj neki, légy figyelmes igen sok idő lesz de mindkettőtőknek jobb lesz ha változtatsz egyből kívánni fogja majd a szexet.

2021. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 A kérdező kommentje:

Nos az elején nagyon sokat tettem.

Kicsi félre mama vigyázott rá mikor 1..2 éves lett wellness hétvége, 2..3 nap, balcsin már 5..6 volt akkor hét, 2esben.

De akkor is már nehezen ment a dolog.

Volt parterapia. De megmondta megváltozott. Nem igényli. Előtte se volt egy tüzes vadmacska az igaz.

Sok mindent kipróbáltam. Színház vacsora tok váratlanul,persz megbeszélve.

Aztán semmi.

A végén mondta hogy látja hogy törekszem de nem akar neki menni

2021. ápr. 21. 09:56
 26/78 anonim ***** válasza:
79%
Sajnálom kérdező. Nemtudom hogy lehetne ezt orvosolni, de a feleségednek kéne magától felismerni hogy ez így nem oké. Lehet ő elvan így, mert nincs rá igénye, de veled mi lesz? Nem olvastam el minden választ, de ha alkalom van rá, és oda bujsz, elhajt vagy mi? Nemtudom elkepzelni úgy az életem hogy nem szexelek,foleg ha mindennap együtt alszunk, pucérkodunk.Orvosi segítség kell a feleségednek.
2021. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
100%
Ebből megint "ámokfutás" lesz, mint már itt egyszer.
2021. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 A kérdező kommentje:
Nem. Már egy ideje nem mert amikor odabujtam akkor elvolt de semmi. Próbálkoztam több dologgal.de semmi
2021. ápr. 21. 10:17
 29/78 anonim ***** válasza:
37%

Akkor marad a szerető, de ez nem fair hogy kikötötte a feleséged, hogy nem akar tudni róla.

Ha nem akarja tudni, hogy más nőtől kapsz szexuális örömöket, akkor emberelje meg magát, és feküdjön le veled.

Vagy pedig vegye tudomásul, mikor azt mondod, hogy "bocs drágám, ma te hozod el a gyereket, mert ma a Pirivel van találkozóm"


Ez így lenne tisztességes.

2021. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 A kérdező kommentje:

Én nem szeretném bántani. Elfogadtam hogy nem kívánja a szexet.

Tudomásul vettem.

Nem akarnék neki rosszat.


A gyereket nagyon szeretjük imádjuk mind2en,és jól is bánunk vele minden téren.


Csak nehéz így partnert találni aki szintén főként olyan szituációban van mint én.

2021. ápr. 21. 10:26
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!