Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretővel szokás csókolozni? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretővel szokás csókolozni? Az nem túl intim? Mit gondoltok a csókról az igazi csókról, ami vad és szenvedélyes😊

Figyelt kérdés
2021. ápr. 26. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 A kérdező kommentje:

Szexualisan vonz, szerelmet nem érzek iranta. Testi vonzalmat igen😃 mert izgat, iszonyatosan!!

En nem csókoltam meg, csak ő vadul engem..

Ritkan látom ezért jár a gondolataimban

2021. ápr. 27. 21:23
 32/76 anonim ***** válasza:
100%

Egyem a szíved :) És tudod minek az előszobája iszonyatos testi vonzalom?

Kitalálod szerintem :)

Nem kell sok hozzá, még két jó szó, kiderül, hogy jófej, megnevettet, kedves, jó vele beszélgetni, és szia


Ott leszel ahol én ;)

2021. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő kinek mi fér bele egy szeretői kapcsolatba.

A szeretői kapcsolat nagyrészt csak szexről és több, mint barátságról szól, de kevesebb mint kapcsolat, kötöttségek nélküli.


"Szexualisan vonz, szerelmet nem érzek iranta. Testi vonzalmat igen😃 mert izgat, iszonyatosan!!"

Erre lehet azt mondani, hogy egyelőre te is csak így tekintesz rá, viszont hamar át is lehet billenni a másik oldalára.

Meg oké, hogy testileg vonz, meg izgat, de ha megismered magát az embert is, akkor talán már érzelmek is lehetnek.

2021. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarjátok megmagyarázni azt, hogy Ő mit érez? ... Ezt csak Ő tudja :)

Van brutális testi vonzalom, szerelem és érzelmek nélkül is, hahó...

2021. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
79%
Mert nincs brutális testi vonzalom érzelmek nélkül, azért :)
2021. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
100%

jó na :)

lehet másképp definiáljuk a dolgokat.

2021. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
100%

Brutális vonzalom nem jön szembe az emberrel minden héten. Épp ezért különleges, megfejthetetlen érzés.

Minden szerelem vonzódással kezdődik normál esetben.

Szóval ha jön egy igazi , mindent elsöprő vonzalom, az mikor álltok egymással szemben és azt mondod húha, én most itt magamévá teszlek, na ott már valóban egy-két lépés a szerelem


Persze előfordulhat hogy nincs hová fejlődnie, de ilyenkor az van, hogy a másik személyisége taszító. Mert önmagában talán a szexuális vonzalom az egyetlen ösztönből jövő érzés, amihez nem kell semmi más feltételnek teljesülnie. Még utálhatod is, de attól még meglesz a vonzalom.

Viszont ha az illetőt megismered és mondjuk öt szónál többet nem tudsz vele váltani, na az vágylohasztó lesz.


Viszont ha egy ilyen, igen ritka vonzalom mellé társul, hogy a másik még emellé kedves, udvarias, jófej, okos bla-bla-bla, akármi , nos hát mi más is a szerelem?

Mert szerintem a szerelem az az mikor valakihez vonzódsz kívül belül de úgy igazán.

2021. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 A kérdező kommentje:

#37 "Persze előfordulhat hogy nincs hová fejlődnie, de ilyenkor az van, hogy a másik személyisége taszító. Mert önmagában talán a szexuális vonzalom az egyetlen ösztönből jövő érzés, amihez nem kell semmi más feltételnek teljesülnie. Még utálhatod is, de attól még meglesz a vonzalom."


Megmondom őszintén a természete, a stílusa miatt nem tudnék vele lenni. Hosszú távon biztos nem.Utálni nem utálom mert én elfogadó jellem vagyok:)


Ösztönös a vágyakozás, ezt tökéletesen leírtad.

2021. ápr. 28. 08:15
 39/76 anonim ***** válasza:
86%

Mikor először csókoltam meg a szeretőmet, lefagyott. Mint egy rendes randi első csókja. Utána nem eresztettem. Még most is emlékszem a csókja ízére.

Bánhatja is, mert ő is az enyémre

Egy csók, az csók. Ott csend van, némaság

Nincs más, nincs külvilág csak a másik ajkai


Szexelni bárkivel tudsz, de úgy, tényleg úgy megcsókolni valakit, hogy érzelmek legyenek benne, nem. Ezt mindkét fél érzi.

Egy igazi csókba belefeledkezel :)

2021. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
100%
38 Mi a gond a stílusával?
2021. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!