Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretővel szokás csókolozni? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretővel szokás csókolozni? Az nem túl intim? Mit gondoltok a csókról az igazi csókról, ami vad és szenvedélyes😊

Figyelt kérdés
2021. ápr. 26. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 A kérdező kommentje:

#39 "Egy csók, az csók. Ott csend van, némaság


Nincs más, nincs külvilág csak a másik ajkai" ez nagyon szép, és romantikus. De én nem akarok beleszeretni (és remélem ez kölcsönös, bár van aki azt mondja az érzéseinket nem tudjuk irányítani)

Ott csak annyi volt h.én kezdeményeztem, öleltem simogattam mindenhol és csókolgattam, óvatosan harapdáltam a nyakát. Mire egyszercsak a nyelve a számban volt:) imádtam azt az érzést mert nem számítottam rá.


#30 A stílusa? Ami azt illeti szókimondó, önző és nagyképű. Ami nekem nem igazán jön be. De nem is ezért vagyok oda érte:)

2021. ápr. 28. 12:50
 42/76 anonim ***** válasza:
78%

A válasz: IGEN :)


Nekem mindíg olyan szeretőim voltak, akiket szerettem, akiket kívántam, s alig vártam, hogy velük lehessek, így Ővelük imádtam csókolózni, s mindíg forró érzelmeket tápláltam irányukba.

2021. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
64%
Én a te helyedben nem jönnék össze ezzel a nővel!
2021. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 A kérdező kommentje:

Kedves 43 as, pasiról van szó😀


Tovabbá nem összejönni akarok vele hanem gyakrabban dugni..

Mert vonzódom hozzá, testileg akarom.őt!


De az eredeti kérdés csak a csókolózásra vonatkozott h.arról egy szerető hogyan nyilatkozik😊

2021. ápr. 28. 20:01
 45/76 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem simán belefér a csók, bár ilyen téren elég nyitott vagyok. Nem lenne harag ha egy párom egy jó csajnak nem tud/nem akar ellenállni es megcsókolja, esetleg még több is...egész addig nem zavarna míg a szíve az enyém. A testi vonzalom egy olyan emberi ösztön amit sajnos nem tudunk legyőzni, csak kínkeserves harcok árán önmagunkkal, és ezt nem kívánnám az embernek akit szeretek. Az már hogy a párom 100% monogám és ehhez tartja is magát, ebbe nem szólok bele. Mindenkinek másak a határai... a szeretőm csókol és bókol de semmi több, a párom adja a többit. Egy 10éves kapcsolatban már nem ugyanolyan a csók, de ha a szex működik az mindig működni fog. 26/L
2021. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
77%

45 Édes istenem 😑


26 évesen, mint egy kiégett, 5 gyerekes feleség.

2021. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
100%
46 pont úgy is érzem magam. DE! Nem illik ítélkezni míg nem tudod a dolgok hátterét. Köszi
2021. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
66%

Nem ítélkeztem. Elszörnyedtem

Keress igaz szerelmet

2021. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
100%
Na kérdező, szerelmes vagy már? :)
2021. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szerelmes szerencsére, jó olvasni a hozzászólásokat véleményeket😊

Többnyire akkor belefér a csók és nem kizáró ok.

2021. máj. 2. 07:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!