Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretővel szokás csókolozni? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretővel szokás csókolozni? Az nem túl intim? Mit gondoltok a csókról az igazi csókról, ami vad és szenvedélyes😊

Figyelt kérdés
2021. ápr. 26. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 A kérdező kommentje:

szerelmet nem érzek ezt már kifejtettem korábban, a stílusa miatt.. az, hogy egy pár legyünk távol áll tőlem.


De a szexkapcsolatban az ösztönök, a vágyak dominálnak, az pedig elég erős kettőnk között:)

2021. máj. 4. 16:52
 62/76 anonim ***** válasza:
83%
Az nem zavar,hogy foglalt?
2021. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
100%

Jó hát akkor nem szereted....

csak jó odabújni hozzá, megsimogatni, megölelni, nagyokat szexelni...értem én.


ha olyan durva lenne a stílusa ezekre se vágynál

2021. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 A kérdező kommentje:

#62 es, én is foglalt vagyok:)


#63 csak szexkapcsolat, valamint a párkapcsolat nagyon más.

szexben nem beszélgetni kell az élet dolgairól, a lakásról, a gondokról.. arról hogy mi lesz holnap...stb. ott csak egymásnak vagyunk.


Csak arra a pár órára igazán kívánatosnak és igazán nőnek érzem magam, és egymáséi vagyunk! Ösztön ahogy valaki korábban már írta..azért simogatás, bújás nem nagyon van. Vadul egymásnak esünk és érzem a kisugárzását, érzem hogy akar, hogy kíván és ettől beindulok:)

2021. máj. 4. 17:10
 65/76 anonim ***** válasza:
81%
ja, hogy te hobbiból félrekúrogatsz...szép
2021. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
71%

Elég szar lehet így szeretősdizni.

Én voltam szerető, elég sok beszélgetés, ölelés, bújás volt.

Máshogy nem is értem mi értelme?

2021. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
100%
A párodban mi nem jó,hogy ennyire más után vágysz?
2021. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 A kérdező kommentje:

65 ös, fejtsd ki hogy mit értesz hobbi alatt?


Az én értelmezésembem az olvasás, úszás, szabadidős tevékenysegek tartoznak ide.A szex nálam nem ilyen kategória.A szex az szex a másikra vágysz a testére, az érintésére🙂😊😁😁

2021. máj. 4. 17:50
 69/76 A kérdező kommentje:

#67, ha van párod tudod a választ.Ő mást ad szexuálisan mint egy szerető.

Nem kell részletezni.

2021. máj. 4. 17:51
 70/76 anonim ***** válasza:
100%

ha van párod tudod a választ.Ő mást ad szexuálisan mint egy szerető...


Magyarán a pároddal unalmas a szex de mivel kedves és rendes fickó, nem akarod ott hagyni :))

Elég baj, ha olyannal vagy, és olyannal vagytok a legtöbben, akikkel nem működik megfelelően a szexuális energia, és inkább félre b..sztok :)


gratulálok!! további jó hazudozást!

Remélem a lelkiismeretetek nem hagy nyugodni majd sírig :-) ja bocs, nektek nincs olyan.

2021. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!