Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kitettem a szeretőmet, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitettem a szeretőmet, mert meguntam a dolgait, most meg nagyban játssza a boldog családapát?

Figyelt kérdés

Mire jó ez? 2 évig voltunk együtt, sok érzelem volt benne, de én belefáradtam.

Felesége gyanakodott már többször, sosem buktunk be. Gondoltam törlöm ismerősök közül, de nem szeretném, ha pont ezen hasalna el, hiszen munkatársak is vagyunk.

Mióta szétmentünk folyamatosan a családját mutogatja. Kész vicc.



Mire jó ez neki? Nem bukott be tutira


2021. máj. 5. 19:22
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
80%
Hát, általában azt mondják, hogy aki annyira reklámozza a boldogságát Facebookon, az igazából nem boldog, csak a látszat miatt teszi ezt. Veled pedig azért nem bunkó, mert nem akar lebukni, hogy szarul esik neki a dolog. De persze nem biztos, hogy igazam van, ezt csak kívülálló szemmel gondolom.
2021. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

És neked? Ez az oldal arra van, hogy kérdezzünk, nem arra, hogy visszakérdezzünk. Nem tetszik a kérdésem, van itt még ezer.

Szia

2021. máj. 5. 19:48
 13/36 anonim ***** válasza:
80%

Azért csinálja, mert bosszantja, hogy otthagytad.

Ha semmit sem jelentettél volna neki, akkor nem foglalkozna veled.

Kezeld semlegesen, ne hozd ezt neki szóba, mert azt hiszi titokban őt lesed.

2021. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

#11 Ő egy teljesen udvarias, kedves férfi. Soha nem volt ilyen teátrális.

Mondjuk ez a Facebook dolog igaz lehet, mert van ismerősöm, akit ismerek személyesen én online olyan boldog, életben meg.... Ezt sem értem , teszem hozzá.

2021. máj. 5. 19:50
 15/36 anonim ***** válasza:
64%
Nem csoda, hogy nem vállalt fel, idegbajos vagy
2021. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

#13 Dehogy fogom, tudom, hogy akkor elérné a célját. Csak legalább egyedül csinálná. Mit tudom én, szelfikkel, hogy milyen hepi, most kb. mondtam valamit. De ez a boldog család, ez azért ciki. Inkább most azt érte el, hogy még inkább jó döntésnek tartsam

Pedig mondom, nem rossz ember ő. Csak ilyen....gyáva

2021. máj. 5. 19:52
 17/36 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként ha ennyire nem akarod látni, én azt csinálnám, hogy kikapcsolnám a követelését. Így ismerősöd marad, de nem látod amiket kitesz. Ennyi.
2021. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

#15, #17

Sajnálom, hogy annyira savanyú a szőlő, hogy ide jársz kötekedni.

Távolról sem vagyok idegbajos, elég higgadt vagyok most is, csak az ilyen embereket mint te leoltom.

Én amint látom, túl sok időd lehet, mert minden megcsalásos kérdést fejből tudsz.

Egy dolog, hogy mellélőttél velem, mert friss a sztori, és keversz, és mellélőttél mert kb semennyire sem érdekel a véleményed, de pluszban égeted magad, hogy vért izzadva próbálod elhitetni (magaddal) hogy én vagyok aki odavan azért, akit dobott .


Vicc vagy, innentől nem reagálok, gondolom lesz még itt témád, ahol napi szinten kötekedhetsz, de egy jó tanács: menj szedj össze valakit, mert ez így elég fájdalmas

2021. máj. 5. 19:59
 19/36 A kérdező kommentje:

#18 Bakker :D

Köszönöm, jó ez most cink. Most meg is tettem :D


Köszönöm az értelmes válaszokat, én lezártam :)

További szép estét


Magányos néninek meg sok sikert

2021. máj. 5. 20:01
 20/36 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy higgadt, fortyog benned a sértettség. Minek írnál ki kérdést, ha nem foglalkoztatna? Ne nézd, kövesd, lépj tovább!
2021. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!