Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kitettem a szeretőmet, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitettem a szeretőmet, mert meguntam a dolgait, most meg nagyban játssza a boldog családapát?

Figyelt kérdés

Mire jó ez? 2 évig voltunk együtt, sok érzelem volt benne, de én belefáradtam.

Felesége gyanakodott már többször, sosem buktunk be. Gondoltam törlöm ismerősök közül, de nem szeretném, ha pont ezen hasalna el, hiszen munkatársak is vagyunk.

Mióta szétmentünk folyamatosan a családját mutogatja. Kész vicc.



Mire jó ez neki? Nem bukott be tutira


2021. máj. 5. 19:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
90%

Hiúsága romokban.

Szánalmas játék, de eleve nem gerinces, aki barátnőt tart.

Engedd el, vagy ha nem bírod,kicsit táncoltasd meg ;)

2021. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azelott is ilyen volt. Vagy a felesegnek teszi a szepet, buntudata van gondolom. Valoszinu sertett is, es teged akar hergelni.
2021. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem, ha annyira nem érdekel téged, akkor minek írtál ki egyáltalán kérdést ezzel kapcsolatosan a gyakorira?


Ha miattad is csinálja, akkor elérte a célját, mert rajta kattogsz, szóval nem is értem.


Másrészt vannak olyan emberek, akik megváltoznak, és lehet fontos lett a családja, de mivel nem ismerünk sem téged, sem az illetőt, ezért ezt nem tudjuk neked megmondani.


Az is lehet, hogy csak téged akar bosszantani, de az is lehet, hogy mivel te már nem vagy, újra közelebb került a családjához, mivel így már több ideje jut a családjára. Illetve ne feledd, te csak szerető voltál.

2021. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
70%
Miből gondolod, hogy ez neked szól, és nem szimplán a családjával akar lenni? Kicsit nagy egóra vall részedről, hogy azt hiszed, minden rólad szól.
2021. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Édes Jó Istenem, odafent :)

Már én ezt lezártam, de ennek nem lehet leállítani a követését?


Újfent köszönöm azoknak aki normálisan írtak, igen leállítottam a követését, remélem nem kap róla értesítőt


23-24 Engedd már el :)

Nyugodj meg szépen, mantrázd, hogy csak szerető voltam, ha ettől megnyugszol És természetesen pont akkor akar ismét szerető férj lenni, miután én kivágtam. Érdekes egybeesés :) Ráadásul úgy akar velük lenni, hogy ezt feltétlen posztolja is :)


Szép estét mindenkinek :)

2021. máj. 5. 20:22
 26/36 anonim ***** válasza:
52%
Ez csak a külvilágnak szól,meg persze neked is,hogy hátha elönt a féltékenységi roham,és könyörög mész vissza hozzá.És ami a legvalószínűbb hogy keresni fog.De amennyiben te lezártad,nem kell vele foglalkozni.
2021. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Milyen dolgait untad meg?
2021. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Hát a féltékenységi roham nem fog :D


Milyen dolgait? Hát nézd, ez a 2 év túlment pusztán szerető viszonyon.

Sokat voltunk együtt, mindent tudtam az életéről. Tudom, hogy gyerek miatt nem válik. Ezt meg is értettem, nem is vártam volna el, mert az ő felesége az a nő, aki biztosan kicsinálná. De tudod ez a szerelmet vallok, itt alszok, legyen több, de egyhelyben toporgás... Egyszerűen eluntam. Nem tett semmi rosszat szerencsétlen, de nem volt hova fejlődni. Sajnálom igazából, mert azt látom, hogy ebbe fog beleőszülni, hogy kettős életet él. Még ha én nem is leszek, és más sem, ő belül rettentő magányos.

Szerettem, de részemről végérvényesen lezárva. Ő lesz az aki 55 évesen eszmél mit cseszett el. Persze a gyerek miatt sajnálom, de két év után már ezt is unod. Teszem hozzá sosem csesztettem, de nekem így jobb már. Neki nem lesz. Én nem bánok egy percet sem.

2021. máj. 5. 20:37
 29/36 anonim ***** válasza:
76%

Bocsi, de ez tényleg nem teljesen normális viselkedés, hogy már itt is rémeket látsz. A 23-as és 24-es hozzászólást nem ugyanaz az ember írta, mert én ezelőtt csak a 24-est írtam...

Nem látod a fától az erdőt. Egyáltalán ki venné észre, hogy törlöd magad az ismerősei közül? Kit érdekel? Azt hiszed, nézegeti a felesége? Nagyon nem léptél túl rajta, hiába áltatod magad ezzel.

2021. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
82%
Az is lehet, hogy te is tipikusan az a nő vagy, akinek bejátszodták "téged szeretlek, de nem hagyom el a családomat, mert a gyerek " , közben meg nagyon jól elvan ő a családjával, téged meg csak használ. Miért vetett volna véget ő ennek a kapcsolatnak veled? Neki van családja, neki pont az a jó, ha egyhelyben toporogtok.
2021. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!