Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kitettem a szeretőmet, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitettem a szeretőmet, mert meguntam a dolgait, most meg nagyban játssza a boldog családapát?

Figyelt kérdés

Mire jó ez? 2 évig voltunk együtt, sok érzelem volt benne, de én belefáradtam.

Felesége gyanakodott már többször, sosem buktunk be. Gondoltam törlöm ismerősök közül, de nem szeretném, ha pont ezen hasalna el, hiszen munkatársak is vagyunk.

Mióta szétmentünk folyamatosan a családját mutogatja. Kész vicc.



Mire jó ez neki? Nem bukott be tutira


2021. máj. 5. 19:22
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
72%

Én írtam a 23-as választ. Viszont teljesen egyértek a 24-essel.


Szerintem ezen valóban te kattogsz, és az is lehet többet belelátsz a dolgokba, mint ami, mivel már alapból tényleg azt sem értem, hogy hogyan venné észre a felesége, hogy a párja facebook ismerőseinek a listájából eltűnt 1 ember ? Mindennap megnézi a párja ismerőseit vagy pontosabban ezt hogy gondoltad ?

2021. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező.

Ne foglalkozz vele.

Hasonló helyzetben voltam én is, igaz nálunk másfél évig tartott.

Tudtam, hogy családos, nekem nem ígérgetett, hanem őszintén elmondta, hogy ő csak barátság extrákkal dolgot akar.

Ez addig működik amíg mindkét fél ehhez tartja magát, nekem egy idő után érzelmeim lettek így én szakítottam, viszont nem mondtam el, hogy miért, hanem azt mondtam neki, találtam valaki mást.

Utána még keresett, kerültem, de 1-2 alkalommal összefutottunk a plázában, és hát azért levegőnek nem néztem, köszöntem neki, váltottunk pár szót, számot akart cserélni (időközben megváltozott a számom) és én nemet mondtam.

Szép volt jó volt, de ennyi.

Szétszedni amúgy sem akartam őket.

Azt az egy dolgot tanuld meg, hogy elkerüld az ígérgetőket, maximum 3 hónapot adj nekik, ha még egy ilyennel összefutsz.

Ha azalatt csak ígérget, tettek nélkül akkor hagyd ott.

2021. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
39%
Belülről valójában nagyon szenved,de akinek nincs bátorsága lépni,annak ne kelljen más nő...
2021. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Tiltsd le azt ennyi.
2021. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyerek miatt nem hagyta el a feleségét, nem szeretett annyira téged, hogy megtegye. Ne kattogj rajta, jól tetted, hogy kidobtad, tiltsd és éld az életed.
2021. máj. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

#33

Hogy tudsz olyat kijelenteni, hogy belülről nagyon szenved, annyiból, hogy mostanság többet foglalkozik a családjával, vagy éppen mit oszt meg? Ennyiből elég merész kijelentés ilyet tenni. Érdekesek vagytok.

2021. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!