Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fél éves viszony után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éves viszony után mennyi idő kell mire visszatér a házasság a normális kerékvágásba?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kell a megcsalónak, hogy elfelejtse a harmadik felet és újból a párját szeresse?
2021. máj. 25. 19:44
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
86%
Az 5-ös úgy értette hogy téged nem szeret, aki szeret nem dug félre.
2021. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:

De ha én megbocsájtok és nem hánytorgatom fel...Még mindig a másik félre vagyok kíváncsi.

Mondjuk nem lesz új szerető. Fél év azért elenyésző mondjuk tíz évhez képest.

Neki mi kell ahhoz hogy visszataláljon?


9. Egyszer sem írtam még ki


10. Hát csak szexelni jártak össze. Férfiak ketté tudják választani az ilyet

2021. máj. 25. 19:59
 13/55 A kérdező kommentje:
11. Sima kíváncsiság? Kiélte magát pl. De nem menne, nem váltana
2021. máj. 25. 20:00
 14/55 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet, hogy csak hitegeted magad? A megcsalás nálam egy szinten van azzal, hogy megütök egy nőt, vagy egy gyereket: megbocsájthatatlan kategória. Az a baj, hogy nem vagyunk a helyedben, nem látjuk a párodat, nem tudjuk, miért csalt meg. De szerintem a "miért" ebben a helyzetben ignorálható.
2021. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
88%
Ezekkel csak magadat nyugtatod.És ha biztos lennél magadban akkor nem itt kérdeznéd.Egy ilyet nem lehet csak úgy elfelejteni, hogy fél évig mással szeretkezett. Téged meg megalázott. Az ilyen újra megteszi, mert valamit nem kap meg tőled, lehet hogy az újdonság hiányzik neki, de 10 év után azt akkor sem fogod tudni hozni, ha megfeszülsz.
2021. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:

Értem, de továbbra is adnék esélyt a dolognak, de annyit tudok, hogy nem egyik napról a másikra fog rendeződni.

Hiába állít most mást.

Van közös gyerek is.

Nem dobnám most el egyből.

Magam miatt érdekel, hogy mikor térhet vissza minden a régi kerékvágásba

Nem voltunk rosszban, bár tény, hogy ellaposodott kicsit minden.


És továbbra sem hiszem, hogy lettek volna érzései. Elmesélte, hogy egyszerűen vonzódni kezdett a másik nőhöz, jó volt vele, és hogy ott nem bszogatta senki itthoni dolgokkal.

De állítása szerint ezen túl semmi sem volt, ő lezárta, elvágta. Láttam a nőt, nem az a visszafogott típus. De hála Istennek nem zaklat minket és párom is azon van, hogy elfelejtsük

2021. máj. 25. 20:10
 17/55 A kérdező kommentje:
15 De ha én úgysem tudom hozni, akkor ezek szerint minden házasságban ez benne van, nem? Tíz év felett
2021. máj. 25. 20:12
 18/55 anonim ***** válasza:
88%

Hát persze hogy azt mondja amit hallani akarsz.

Sok sikert.

2021. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
88%

Benne van, de a gerincesebb pasik nem dugnak félre. Hát a tiéd nem az. Fél év és új nője lesz.

15.

2021. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom a férj volt a megcsaló. Te hozzá tudsz érni úgy az élvezeti pálcikájához hogy előtte pár órával még másban csúszkált ki be? .. vagy mondjuk ezt fel lehet cserélni a feleségre is, ha te vagy a férj. Ugyan úgy meg fog csalni ha visszafogadod, mert tudja ha fél évet elnéztél ezután is el fogod, legfeljebb egy ideig meghúzza magát. Én úgy tekintek a megcsalásra mint az árulásra, és legjobb barát/feleség/menyasszony stb nem árul el. Ez nem olyan dolog hogy kiverte valami ismerőre Facebookon, de te tudod, ha időt akarsz pazarolni az életedből egy ilyen emberre hát tessék, de érdemes megnézni a hozzászólásokat, nagyrészt szerintem sajnos tapasztalatból írjuk az, amit, és nagyon senkitől sem láttam hogy azt mondta volna bocsáss meg neki. Nagyon találóak a közmondásaink, ide az a bizonyos kutya és a szalámi esete illik..
2021. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!