Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fél éves viszony után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éves viszony után mennyi idő kell mire visszatér a házasság a normális kerékvágásba?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kell a megcsalónak, hogy elfelejtse a harmadik felet és újból a párját szeresse?
2021. máj. 25. 19:44
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy létezik szerelem szeretők között. Egyértelmű, hogy téged nem lehet meggyőzni, mert olyan vagy, mint a bányaló.(Szerintem amúgy te vagy az, aki több kérdést is feltett már, hiába tagadod. Ugyanaz a stílus.) De mindegy is. Csak egy dolgot írok, amin elgondolkodhatnál. "Ő soha nem kezdeményezett,mindig csak a nő." Ezek szerint kizárólag nálatok a "hitvesi ágyban" csinálták, mégpedig úgy, hogy a nő megjelent, amikor tudta, hogy egyedül van, és rátörte az ajtót. Ja, nem. Ha a nő kezdeményezett volna(nyilván nem), a pasinak minden egyes alkalommal oda kellett mennie és belerakni a farkát. Érted? Olyan kíváncsi volt, hogy egyetlen egyszer se mondta azt, hogy köszi, nem😉 Plusz adalék, 99,99%-ban a foglalt férfi kezdeményez és 100%-ban állítja az ellenkezőjét.
2021. máj. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
24%

"Persze, érdekes, minden férj most hirtelen csak azért tesz ki közös fotót, mert megcsalta a feleségét :D


Jól van, hát sokaknak fáj ez.


Főleg szeretők sírnak gondolom, hogy látják nem őket választották.



És igen, egy közös fotó mi mást mutatna, mint hogy mi együtt, te megy egyedül. Nem, nem csak úgy készített. Közös programon készített. Talán csak látja már a feleség, hogy a férje örömmel vett részt rajta, vagy sem.


Mindjárt jön, hogy még eljátssza a boldogat is....."

Tessék, itt az idézet egy nem is túl régi kérdésed alól. Ugye a boldog családi fotókról..... 😀

2021. máj. 26. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

Kérdező szerintem naiv vagy!


Lehet, hogy neked "lassú víz partot mos" elven alakulnak ki az érzelmeid egy kapcsolatban, de ez nem jelenti azt, hogy ez mindenkire igaz. Tehát, fél év nem garancia arra, hogy nem voltak ott érzelmek.


De tegyük fel nem voltak. Szerintem ez még rosszabb is, mint ha lettek volna. Gondolj bele! Egy olyan nő "miatt" veszélyeztette a kapcsolatotokat és vert át téged a férjed, aki még csak nem is jelentett neki semmit. Mélységesen megalázó!! Te/ Ti mit jelentetek neki??


Én úgy látom titeket a gyerek tart össze!


A megcsalás nem normális dolog! Ha neki erre van igénye keressen poligám hajlamú társat!


Én nem adnék új esélyt, már nem tudnék benne többé megbízni, hisz szemmel láthatóan nem az őszinteség a legfőbb erénye. A problémákat pedig meg kell tudni beszélni!


De ha kap is tőled egy esélyt

az maximumm csak egy legyen! Több semmiképp!


Én a helyedben rábíznám az összes házimunkát fél évre, had vezekeljen! Te meg a sok felszabadult időben foglalkozz magaddal! Sportolj, járj el otthonról stb amihez csak kedved van, függetlenedj tőle! Dolgozz az önbecsüléseden! Kényeztesd magad! Fél év múlva meg üljetek le megbeszélni, hogy ki mit szeretne!

2021. máj. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:

Szóval akkor úgy látjátok, hogy kizárt, hogy engem szeressen ? Nem értem miért írják itt sokan megcsaló férjek, hogy a feleségüket szeretik ez csak egy átmeneti dolog volt :(

Elgondolkodom, csak nem értem. Most nagyon fél, nem értem.

2021. máj. 26. 09:50
 45/55 anonim ***** válasza:
73%
Itt nagyon nem az a kérdés, hogy téged szeret-e. Hiszen te magad is írtad kérdező, hogy fél attól, hogy elveszíti a gyereket. Szóval ami miatt maradt: a gyerek, a megszokás, a biztos környezet, és te, aki kiszolgálod őt és megbocsátod neki még azt is, hogy fél évig félrekef*lt. Fél évig! Igazából szinte teljesen mindegy, hogy voltak-e érzelmek, de gondolj bele, fél éven át hazudozott, időt keresett a szeretővel, alkalmakat beszéltek le, folyamatosan szervezkedett a hátad mögött. És hidd el, tapasztalatból beszélek, mert nálunk is ez volt. Nem tudom, ti hány évesek vagytok, mióta vagytok házasok, az én férjem 18 év után döntött úgy, hogy a kolléganővel belemegy egy viszonyba, ez kb. 8 hónap után derült ki. Nálam nem volt visszaút, ha ezt akarta, akkor menjen hozzá. Ettől függetlenül a gyerekkel sosem zsarolnám, tartják a kapcsolatot, minden héten találkoznak a gyerekkel. Sőt, bár a férjem azt mondta nem volt érzelem, érdekes módon mégis odaköltözött a nőhöz (lett volna lehetősége albérletre), és azóta is együtt vannak.
2021. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:

45 És a férjed nem lehet, hogy kényszerből van a nővel mert kitetted?

Mert az én párom most nagyon kedves

2021. máj. 26. 11:03
 47/55 anonim ***** válasza:
47%
Persze hogy kedves, bnehogycelválj aztán gyerektartást kelljen fizetni meg elköltözni.
2021. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
66%
Persze, hogy kedves. Legalább fél évig hazudott, lebukott, és még te próbálod helyrehozni a kapcsolatot. Van egy nő az életében, aki neveli gyerekét, vezeti a háztartást, melletted nyugodtan tarthat szeretőt, elég otthon kedvesnek lenni, hiszen továbbiakban is kétség kívül amit mond elhiszed. Nem teljesen értem miért írtad ki a kérdést, hiszen minden választ nélkülözöl és véded a férjed. Ha számodra így jó a kapcsolat, más véleménye nem érdekel, miért született meg a kérdés?
2021. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%
45-ös vagyok, nem kényszerből vannak együtt, mint írtam, lett volna lehetősége máshova menni, nem akart. Látszik rajtuk, hogy szeretik egymást, a gyerek is meséli, hogy milyen boldogok. Szóval nem áltatom magam azzal, hogy csak szex volt. De így legalább fizeti a gyerektartást rendesen, és én is új életet kezdhettem. Nem volt könnyű így 40 felett, de ez van. Ne dugd homokba a fejed kérdező. Ti mennyi idősek vagytok egyébként, hány év házassággal, ha megkérdezhetem?
2021. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:

48. Mert én arra kérdeztem, hogy mennyi idő lesz , mire visszatér minden a régibe


49. Korodbéliek vagyunk

2021. máj. 26. 11:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!