Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fél éves viszony után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éves viszony után mennyi idő kell mire visszatér a házasság a normális kerékvágásba?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kell a megcsalónak, hogy elfelejtse a harmadik felet és újból a párját szeresse?
2021. máj. 25. 19:44
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%
45-49 vagyok: Nem fog visszatérni semmi a régibe, hiába kedves... ott tartja a megszokás és a gyerek, meg te, mint biztos pont, de soha nem lesz semmi a régi, még akkor sem, ha részedről újra felépül a bizalom. Hiszen a házasságotokból valami hiányzik, ami miatt ő félrement, bepótolta a hiányt. Pont ez a korosztály az, ahol a legtöbbször felüti ez a fejét, mert túl fiatalon házasodunk, gyerek, hitel, ház minden jön sorban, és a dolgos hétkönapokban egy idő után elfelejtünk odafigyelni egymásra. Egy kapcsolathoz, egy házassághoz ketten kellenek, de a te férjednek valami már hiányzik. Lehet, hogy csak az izgalom, az újdonság, lehet hogy a szex, ezt ő tudja, ill. nem tudom beszéltetek-e erről, vagy nem. Érdemes lenne. Ha akarsz, higgy neki és maradj vele. Csak aztán pár év múlva, amikor jön a következő nő, aki betölti a hiányt, és a gyerek is talán picit már nagyobb lesz, ne lepődj meg, ha dobbant és új életet kezd, te meg ott maradsz egyedül.
2021. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
89%

"Nem csalt még meg csak most."


Csak ez derült ki. Ki tudja még hányszor

2021. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fog.
2021. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz olyan már a házasság SOHA, aminek talán lennie kéne!

Férfi ismerősöm 2,5 éve! foglalkozik egy nővel házasság mellett, amiben volt szex, szakítás is, de ahogy ránézek, látom, korán sincs vége ennek a viszonynak!

Biztos halott a házasság, csak nem vál, mert túl sokat tett le az asztalra... amúgy én szerintem biztos lépet volna, ha nem az elért eredményeket nézi, gondolom nem akarja újra kezdeni, még ha mást is mond amit gondol

2021. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
74%
Kérdezgetheted itt 100000x is, a lényegen nem változtat. Sosem lesz olyan, mint volt.
2021. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!