Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fél éves viszony után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éves viszony után mennyi idő kell mire visszatér a házasság a normális kerékvágásba?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kell a megcsalónak, hogy elfelejtse a harmadik felet és újból a párját szeresse?
2021. máj. 25. 19:44
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

18. Egy fotóval bukott le. Ott is elmesélte, hogy pl. ő sosem kezdeményezett, csak a nő. Szimpla szex volt, néha csók , ölelés. De ennyi


19. De ha benne van, mi a különbség? Nem lehet, hogy most kiélte magát?

Új nője nem lesz, nagyon félti a gyereket, hogy elviszem

2021. máj. 25. 20:15
 22/55 A kérdező kommentje:

20. Értelek és köszönöm a hozzászólásodat, de itt mindenki csak arról beszél hogy elszáll a bizalom. Még senki sem írt arról, hogy neki volt külső kapcsolata és hogyan rendezte otthon

Én adnék egy esélyt még, mert az a nő kikerült végleg a képből és továbbra sem hiszem, hogy fél év elég lett volna egy szerelem kibontakozásához

2021. máj. 25. 20:17
 23/55 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudod elvinni a gyereket, mert joga van a láthatáshoz. És elég szemét dolog ezzel magad mellett tartani, láthatóan nem is sikerült. Csók ölelésérzelmek benne vannak ebben. Nem kiélre magát, csak átélte hogy milyen ha nem cseszteti senki és úgy szexel hogy élvezi.
2021. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
88%

3.,20.vagyok

Akkor ezek szerint ha nincs az a fotó, akkor még mindig tartana a románca, sőt ki tudja tényleg befejezte-e. Te már eldöntötted szerintem azt, hogy visszafogadod és hiába írná ide 100 ember hogy ők nem tennék, te arra az egyre fogsz hallgatni aki azt mondja, hogy helyreállhat a bizalom, mert próbálod meglátni a férjedben azt, akibe egykor beleszerettél, viszont szinte biztos, hogy ő már nem szeret, de az meg 100% hogy nem tisztel, különben nem ment volna máshoz, inkább elvált volna vagy próbálta volna megbeszélni ha valami baja van.

2021. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

Nem csesztettem, csak neki is voltak dolgai...

Nem venném el a gyereket, de tudja, hogy egyből válás és láthatná kéthetente egyszer.

Csók minden ilyen viszonyban benne van gondolom, én is csókolóztam már érzések nélkül. Ölelést nem tudom, de ettől még nem lesz szerelem.


Igen, átélte milyen volt mikor nálunk is minden rendben volt! Pont ezért kérdeztem, hogy ha itthon rendeződünk mennyi idő míg mi egyenesbe jövünk.

Mondom nem vagyok hülye látom, hogy ő már most úgy csinálna, mintha minden rendben lenne, de tudom, hogy kell neki idő

2021. máj. 25. 20:24
 26/55 A kérdező kommentje:
24. Nem értelek. Igen, véletlen lett vége, de abban a pillanatban befejezte. Minden szálat elvágott. Láthatóan megijedt. Ha szeretné, válna. Ezt ti is tudjátok. Mert ha szerelmes lenne, felállna és menne. Ennyi
2021. máj. 25. 20:26
 27/55 A kérdező kommentje:
Azért belenéztem most pár szeretős topicba és minden hol leírtátok, hogy ha szeretné a szeretőt válna. Mindegy, hogy gyerek meg lakás, meg hitel.
2021. máj. 25. 20:28
 28/55 anonim ***** válasza:
89%
Így van megijedt, ha nem bukik le akkor még évekig dug félre melletted. Amúgy ha ezen most túllépsz áldásod adod a többi félredugásra is.
2021. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
86%
Akkor olvass bele olyanba is ahol több viszonya volt már a férjnek. Mert csak azt olvasod amit látni akarsz.
2021. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
2021. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!