Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fél éves viszony után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éves viszony után mennyi idő kell mire visszatér a házasság a normális kerékvágásba?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kell a megcsalónak, hogy elfelejtse a harmadik felet és újból a párját szeresse?
2021. máj. 25. 19:44
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
2021. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
84%

OMG

Ez ugyanaz a kérdéskör, ami múlt héten is volt?

2021. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
86%
Persze, volt párszor...
2021. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
81%
Angol tudósok szerint 3,5 hét és 365 hét között van az ideális " visszaszerettem a feleségembe, de gondolatban a szeretőmmel vagyok" állapot elérése
2021. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

Nem mint mondtam, én még nem kérdeztem. És amit linkeltél sem én vagyok. Nem csalt még meg csak most.

Nem tudom meddig folytatta volna. Ez tény. De nem fog még egyszer félremenni. Ez fix.

Legalábbis ezzel a nővel. Szóval ha voltak is érzései, még csírájában elfolytotta.



34-es nem hinném, hogy gondolatban vele lenne.

2021. máj. 25. 20:53
 36/55 anonim ***** válasza:
89%

"Fél éves viszony után mennyi idő kell mire visszatér a házasság a normális kerékvágásba?"

Soha nem fog visszatérni.


"És ha nyitott vagy a megbocsájtásra? Mert egyszeri viszony volt?"

Szíved joga megbocsátani, attól még neki igénye van harmadik félre a kapcsolatban.


"Neki mi kell ahhoz hogy visszataláljon?"

Növesszen gerincet.


"Sima kíváncsiság? Kiélte magát pl. De nem menne, nem váltana"

Kíváncsiság mindig benne lesz, nem fogja kiélni magát, amint lehetősége lesz, újra megteszi.


"Egy fotóval bukott le. Ott is elmesélte, hogy pl. ő sosem kezdeményezett, csak a nő. Szimpla szex volt, néha csók , ölelés. De ennyi"

Aki egész idő alatt titkolta, hazudott, véletlenül derült ki, miért gondolod, hogy most őszinte?


"Igen, véletlen lett vége, de abban a pillanatban befejezte. Minden szálat elvágott."

Véletlen lett vége, avagy már jobban titkolják?


Fél éves viszonynál már biztosan voltak érzelmek.

2021. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
50%

Na mi a helyzet kérdező? A boldog családi fotók mutogatása a neten, hogy a szerető is lássa, nem jött be? 😀Vagy már nem vagy elalélve tőlük? Rájöttél, hogy szart sem ér? Nem lesz jobb tőle a házasság? Ugye szarból nem lehet várat építeni.

A következő punciig kell idő a férjednek.

2021. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:

36. Szerinted létezik, hogy szeretők között szerelem legyen? Te hallottál már ilyenről? Szexkapcsolatban?


37. Milyen családi fotók?

2021. máj. 25. 22:30
 39/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is volt szerelem köztük de érzések voltak. És felfoghatnád hogy téged nem szeret, különben nem tette volna ezt veled, pláne nem fél évig. Lebukott, azért lett vége, vagy jobban titkolja. Ennyi, nem kell ebbe többet belemagyarázni, te meg át vagy dobva a palánkon.
2021. máj. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne létezne szerelem a szerelem a szeretők között. Valami biztos volt ennyi idő után.
2021. máj. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!