Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ma derült ki hogy a férjem 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma derült ki hogy a férjem 8 év házasság után, és a 2.gyerek születése után titokban egy 20 éves kislányhoz járkál.Hogy lehet ezt éppésszel felfogni és megemészteni?

Figyelt kérdés

Megfordul a fejemben a válás, első volt.DE menjek haza anyámhoz, a két gyerekkel?

Vidéki kisváros,spórolt pénzünk nem sok van, normális munkából éltünk mindketten.

Férjem egy ideje keményen megváltozott.Elkezdett konditerembe járni, minden este sokat facebookozott,állítólag, mert sok konditermes haverja van.

Kinézete is más lett, egyre feszülősebb ruhákban járkált, és észrevettem hogy sok nő megnézi, egyre jobban zavart.

Volt hogy leültünk valahova kávézni, és láttam ahogy mosolygott a pincércsajra,nekem a torkomban vert a szívem, el nem tudtam képzelni, mit művel ez a konditeremben.

Most kiderült.Valami főiskolás lánnyal összejött.de nem is egyszer hanem hónapok óta összejár vele, a hátam mögött.

Ennyire becsült engem, aki két gyereket is szült neki?


2021. júl. 9. 20:22
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
82%

10.


Ki is kéne végezni :D

2021. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
87%
10-es téged sem vennélek el az biztos. az ilyen pszichiátriai esetű gondolkodású nőktől lesz sok férfi depis, és részeg alkoholista.
2021. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
46%
Leckéztesd meg, majd rakd ki.
2021. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
35%
Oké, de mit akar a férjed?
2021. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
17%
Tedd ki a melled, vegyél fel harisnyakötőt.
2021. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
10%
Szar vagy. Van még kérdés?
2021. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem érthető a különbség a 20 éves csaj és közted. A lelkedet attól még szeretheti, pont ezért nem hagyott el. De azért ne hasonlítsuk már össze a 20 éves lányokat az anyukákkal.
2021. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
96%

16


"Van még kérdés?"


Van.


Mennyire kell ahhoz boldogtalannak és frusztráltnak és rosszindulatúnak lenni, hogy örömet szerezzen neked, hogy névtelenül, ismeretlenül megpróbálsz belerúgni valakibe, aki szomorú, csalódott, elkeseredett?

2021. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
91%
Szakitani
2021. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
75%

17.

Lehet külsőleg ok egy 20 éves, de most komolyan, egy idősebb 2 gyerekes apával mégis az ágyon kívűl mi közös céljuk, érdeklődésük lehet? Sajnálom kérdező, de én nem bocsátanék meg. Mi lassan 20 éve vagyunk együtt, a páromnál is biztos, nálam is volt kísértés, amikor hullámvölgyben voltunk, d voltak mindig érzelmek, hogy nem tesszük meg, mert a társam, akiben 100 százalékig bíznom kell. Nálam szakító ok. Ha felhívna, hogy megölt valakit, azt kérdezném, hogy ásót vigyek e, de a megcsalást nem tudnám megbocsátani.

2021. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!