Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ma derült ki hogy a férjem 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma derült ki hogy a férjem 8 év házasság után, és a 2.gyerek születése után titokban egy 20 éves kislányhoz járkál.Hogy lehet ezt éppésszel felfogni és megemészteni?

Figyelt kérdés

Megfordul a fejemben a válás, első volt.DE menjek haza anyámhoz, a két gyerekkel?

Vidéki kisváros,spórolt pénzünk nem sok van, normális munkából éltünk mindketten.

Férjem egy ideje keményen megváltozott.Elkezdett konditerembe járni, minden este sokat facebookozott,állítólag, mert sok konditermes haverja van.

Kinézete is más lett, egyre feszülősebb ruhákban járkált, és észrevettem hogy sok nő megnézi, egyre jobban zavart.

Volt hogy leültünk valahova kávézni, és láttam ahogy mosolygott a pincércsajra,nekem a torkomban vert a szívem, el nem tudtam képzelni, mit művel ez a konditeremben.

Most kiderült.Valami főiskolás lánnyal összejött.de nem is egyszer hanem hónapok óta összejár vele, a hátam mögött.

Ennyire becsült engem, aki két gyereket is szült neki?


2021. júl. 9. 20:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
20%
18: 10-ből 9 lány ugyan ezt csinálja, szóval a 16-os nem írt semmi kivetnivalót.
2021. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
81%

21


Megkérdezhetem, hogy neked van saját értékrended, saját lelkiismereted, saját belső iránytűd, amit követsz, vagy az alapján döntöd el, hogy mi helyes, és mi nem, hogy mit tesznek mások, és ez alapján éled az életedet?

2021. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
41%

11

Igen! Egyet értek! De azt nem lehet, igy bőven elég amit javasoltam

Mondom. Csak amit érdemel.


12

Nem baj, én meg nem mennék hozzád!

Egyébként, már elvettek feleségül, Anyóspajtás ragaszkodotot a házassági szerződéshez a vagyon miatt. (elég gazdag család. Igaz, én is jól keresek, tanult vagyok).

Én cserébe meg mondtam leendő FÉRJEMNEK, (nem anyosnak) hogy jó, persze, egy feltétellel aláirom. Bele irjuk, hogy megcsalás esetén enyém a ház és a születendő gyerekek. Belement. (Ez persze meg anyósnak nem tetszett)


Amugy tök jó. Most már ott tartunk, hogyha egy pasi félreb*sz, kiderül, a Nő elhagyja, kirakja, joggal, és a Nő a hibás, amiért alkesz lesz? Szerintem is felháborito, hogy a Nő nem marad valakivel együtt, ingyenrabszolgának, ha a férje nem hűséges.

2021. júl. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
58%
23, És amikor a nő csal? Vele mit kell tenni? Azt is írd le kérlek. 😊 Csak amit érdemel ugye?
2021. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
30%
Ugyanazt. Hozzáteszem, ha egy Nő felrelép, annak oka van! Egy ferfi akkor is gyakfan felre megy, ha mindent meg kap otthon
2021. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
79%
25, Nagyon jó! Akkor ezekszerint a nőt is kisemmizni, gyerekeit elvenni, pináját bevarrni? 😊
2021. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
10%

Mint mondottam volt, egy Nő (nagyjából soha) NEM lép félre csak úgy, ok nélkül. A gyerek az elsősorban a Nőé! Én hordtam a szivem alatt 9 hónapig, bennem növekedett, én szoptattam, én gondoskodtam rola, én ápoltam ha beteg. Válás esetén, (ha nem lenne szerződés, bár nem gondolom, hogy erre sor kerül valaha) biztosan mindent megtennék azért, hogy elválasszam az apjátol, ha kell simán hazudnék is!

(Nyugodtan johet a ❌)

2021. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
26%
"pináját bevarrni" Nem. Szo sincs rola. Egy férfinél sem gondolom, hogy f*sz levágás, vagy bármi ilsesmi. De ne csodálkozzon, hogy nem lathatja a gyerekeit, asszony kisemmizi stb. Ha egy másik nő fontosabb volt, vallalja a kovetkezmenyeit
2021. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
84%

Na na. Azt mondtad ugyanaz. Ha ugyanaz akkor a nőt kisemmizni, mehet ahova akar egyedül és a gyereket elvenni tőle és ellene hangolni. Utálják is meg amiért nem tudta féken tartani a pináját, ugye? 😄

Jobb helyeken (iszlám országok) ténylegesen ki is végzik! Talán nem véletlenül nem a pasit, ugye?

Kímélj meg ettől a dumától h nő soha nem lép félre csak úgy. Dehogynem.


Ellenben, ha egy pasi félre lép annak MINDIG van oka! Csak úgy nem lép félre egy pasi, az szintén a nő hibája. 😉 😂 Rofl.

2021. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
67%

27.


Mint mondottam volt, egy Nő (nagyjából soha) NEM lép félre csak úgy, ok nélkül.


LOL hát persze hogy nem :DDDD

2021. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!