Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ma derült ki hogy a férjem 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma derült ki hogy a férjem 8 év házasság után, és a 2.gyerek születése után titokban egy 20 éves kislányhoz járkál.Hogy lehet ezt éppésszel felfogni és megemészteni?

Figyelt kérdés

Megfordul a fejemben a válás, első volt.DE menjek haza anyámhoz, a két gyerekkel?

Vidéki kisváros,spórolt pénzünk nem sok van, normális munkából éltünk mindketten.

Férjem egy ideje keményen megváltozott.Elkezdett konditerembe járni, minden este sokat facebookozott,állítólag, mert sok konditermes haverja van.

Kinézete is más lett, egyre feszülősebb ruhákban járkált, és észrevettem hogy sok nő megnézi, egyre jobban zavart.

Volt hogy leültünk valahova kávézni, és láttam ahogy mosolygott a pincércsajra,nekem a torkomban vert a szívem, el nem tudtam képzelni, mit művel ez a konditeremben.

Most kiderült.Valami főiskolás lánnyal összejött.de nem is egyszer hanem hónapok óta összejár vele, a hátam mögött.

Ennyire becsült engem, aki két gyereket is szült neki?


2021. júl. 9. 20:22
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
56%
maradj a házatokba ő kislányhoz mennyen,anyudal beszéld meg
2021. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
28%
Az, hogy két gyereket szültél neki a személyiséged része?
2021. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta kérdező?
2021. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy meg tudnék-e valaha bocsátani.

Ugyanakkor, esetleg nem híztál meg nagyon a 2 szülés után? Ha igen, nem csoda, hogy a farka mást kíván, de lehet, hogy nincsenek mögötte érzelmek, csak a feszes popsi hívogatta. Ha szereted, dobj le pár kilót, járj vele a konditerembe, legyél megint vonzó!


Amikor a férjem azt mondta rám, hogy kövér vagyok, sértve éreztem magam, de ő legalább a szemembe mondta és nem más csajokhoz kezdett járogatni, azt hiszem már ennek is örülni kell manapság. Szóval most megy a diéta. És a gyerek nem kifogás a sport ellen, vidd őket is!


Ha meg nem szereted a férjed, akkor is dobj le pár kilót, őt meg hagyd el, a többit majd kitalálod!


33N

2021. szept. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2021. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Lett valami?
2021. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!