Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Terhes lett az anyósom????

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lett az anyósom????

Figyelt kérdés

Előre szólok nem vagyok kíváncsi a fikázós kommetekre, már úgysem tudom meg nem történtté tenni a dolgokat.

Tehát 1 hónapja volt az esküvőm, de - hangsúlyozom h ez ELŐTTE történt - pár hete kicsit össze bagajodtunk az anyósommal.

Igazi raknivaló milf, vörös haj nagy mellek, stb. ahogy az kell. Mit szégyeljem meg történt a dolog kettőnk között nem egyszer se nem kétszer. Szép volt jó volt elég volt. De ma elém állt és közölte terhes. Oké nem húztam gumit de nem is engedtem bele szóval értitek. Szerintem kamuzik. mondtam neki h a fene tudja kikkel állt össze erre felpofozott ott hagyott. Így viszont nem beszéltük meg hogy most akkor mivan ill. félek hogy el-e mondja az asszonynak.

Volt még valaki ilyen helyzetbe? A kamu stb. szövegeket kérem hanyagoljuk mert most ideges vagyok az ilyesmire.

Ja amúgy ő 44 én 28 ha ez számít valamit egyáltalán.


2021. nov. 8. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
90%

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Remélem, hogy terhes!

Szívből kívánom nektek, hogy a feleséged előtt bukjatok meg, az tagadjon ki titeket, kezdjen új boldog életet, az anyósod pedig olyan ügyvédet találjon, aki gyerektartás címen úgy kisemmiz, hogy többet nő nem néz rád! 🙏

Ha a lexikonban benne lenne a lúzer leírás, a te képed lenne mellette. 🤡🤡🤡

2021. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy mit vársz tőlünk? Tegyük meg nem történté, fizessük ki neked a DNS-tesztet, vagy csináljunk abortuszt az öreglányon?
2021. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
95%

Én sajnállak, Kérdező! Feltettél 2 egyértelmű kérdést, erre senki nem a kérdéseidre válaszol. Hm.

Tehát: 1. Terhes lett-e az anyósod? Sajnos nem tudom pedig megmondanám.

2. Volt még valaki ilyen helyzetben? Ez egészen biztos, nagy ez a világ.

Ennyit tudtam segíteni.

2021. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
100%
A születendő gyermek a sógorod/sógornőd, vagy a gyermeked lesz? 2 in 1?
2021. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdés, hogy le fogsz bukni.
2021. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
92%
Te se vagy 100as, de a feleséged anyja az, aki igazán gusztustalan féreg patkány. A saját lánya párjával viszonyt folytatni. Gratulálok neki. Valahogyan beszélj vele. Ha meg terhes, akkor előbb utóbb kiderül,h a tied a gyerek... Ha a tied...
2021. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
94%
Cigányoknál belefér egy-két zabigyerek, így tudom.
2021. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
100%
Ha a feleséged nem egy szent Teréz, ahogy írtad, akkor minek vetted el? Állításod szerint megcsalt a barátoddal. Milyen házasság ez?
2021. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
100%

így képzelem a vallomás pillanatát

[link]

2021. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
63%
Nem minden hazassag olyan amilyet a gyakon kepzelnek.
2021. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!