Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Terhes lett az anyósom????

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lett az anyósom????

Figyelt kérdés

Előre szólok nem vagyok kíváncsi a fikázós kommetekre, már úgysem tudom meg nem történtté tenni a dolgokat.

Tehát 1 hónapja volt az esküvőm, de - hangsúlyozom h ez ELŐTTE történt - pár hete kicsit össze bagajodtunk az anyósommal.

Igazi raknivaló milf, vörös haj nagy mellek, stb. ahogy az kell. Mit szégyeljem meg történt a dolog kettőnk között nem egyszer se nem kétszer. Szép volt jó volt elég volt. De ma elém állt és közölte terhes. Oké nem húztam gumit de nem is engedtem bele szóval értitek. Szerintem kamuzik. mondtam neki h a fene tudja kikkel állt össze erre felpofozott ott hagyott. Így viszont nem beszéltük meg hogy most akkor mivan ill. félek hogy el-e mondja az asszonynak.

Volt még valaki ilyen helyzetbe? A kamu stb. szövegeket kérem hanyagoljuk mert most ideges vagyok az ilyesmire.

Ja amúgy ő 44 én 28 ha ez számít valamit egyáltalán.


2021. nov. 8. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:
A sok erkölcsősznek mondanám, hogy a feleségem 2 éve a legjobb barátommal kavart...Csak ennyi...
2021. nov. 8. 14:37
 22/68 anonim ***** válasza:
75%
Én egyszerűen nem hiszem el, hogy ezt nem törlik. Nyomja a kérdező a maunika sót, a modik meg rá se bagóznak. Aztán csodálkozik mindenki, hogy sok a troll az oldalon.
2021. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
100%
#21, és? Pisztolyt tartottak a fejedhez, hogy elvedd feleségül?
2021. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
100%
nem baj, családban marad!
2021. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
88%
Ha ilyen mocsok nő a feleséged, akkor minek vetted el??? Azért, hogy lealázd, hogy az anyjával csalod? (aki valószínüleg egy hivatásos útszéli, és utólag megbánta, hogy ingyen volt veled) Kell a balhé nagyon a családba, mert különben unalmas a házasélet :-D
2021. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:
22-es én azt nem hiszem el, hogy nem tudod eltolni a bringát ha nem tetszik a kérdés! Az ilyenek miatt nem ér semmit ez az oldal, rég ki kellene tiltani minden hozzád hasonlót!
2021. nov. 8. 14:45
 27/68 anonim ***** válasza:
96%

Én se tudom elhinni. Egyrészt annyira gerinctelenek vagytok, hogy összefekszetek, másrészt meg annyira hülyék, hogy nem védekeztek. Ilyen remélem nincs.

Ha meg mégis: vajon a feleség lesz-e olyan hülye, hogy babyszitterkedjen?

2021. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne csak te szórakozz a kamu kérdéseddel, a válaszadók is had szórakozzanak mán egy kicsit!!
2021. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
90%
De mijafaszt lehet erre mondani? Mutasson egy terhességi tesztet vagy valami. Aztán dénesteszt stb stb. Ha úgy gondolod nem a tijed, akkor az ki fog derülni. Ha meg a tijed, akkor neveljed vagy fizesd a tartást. De szerintem ilyen korban már könnyen lehet abortuszt is csináltatni. Fene se tudja.
2021. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem kamu!
2021. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!