Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Terhes lett az anyósom????

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lett az anyósom????

Figyelt kérdés

Előre szólok nem vagyok kíváncsi a fikázós kommetekre, már úgysem tudom meg nem történtté tenni a dolgokat.

Tehát 1 hónapja volt az esküvőm, de - hangsúlyozom h ez ELŐTTE történt - pár hete kicsit össze bagajodtunk az anyósommal.

Igazi raknivaló milf, vörös haj nagy mellek, stb. ahogy az kell. Mit szégyeljem meg történt a dolog kettőnk között nem egyszer se nem kétszer. Szép volt jó volt elég volt. De ma elém állt és közölte terhes. Oké nem húztam gumit de nem is engedtem bele szóval értitek. Szerintem kamuzik. mondtam neki h a fene tudja kikkel állt össze erre felpofozott ott hagyott. Így viszont nem beszéltük meg hogy most akkor mivan ill. félek hogy el-e mondja az asszonynak.

Volt még valaki ilyen helyzetbe? A kamu stb. szövegeket kérem hanyagoljuk mert most ideges vagyok az ilyesmire.

Ja amúgy ő 44 én 28 ha ez számít valamit egyáltalán.


2021. nov. 8. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
74%
Jelentve.
2021. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
96%
Csak nekem ugrott be egy múltkori kérdés, ahol a felesége nővérével szűrte össze a levet a kérdező?
2021. nov. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
90%
Pedig nem kellene töröltetni, valaki lehet, hogy tudja, terhes lett-e az anyós. Szegény, így esélye sincs megtudni.
2021. nov. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
96%

Érdemben nem tudok válaszolni, mert hányingerem lett.

Tök mindegy mit csinálsz, de úgy is megtudja a feleséged.

2021. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:
Azért ne higgyétek már h a feleségem egy szent teréz...
2021. nov. 8. 14:30
 16/68 anonim ***** válasza:
96%
Apóssal mi a helyzet?
2021. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
98%

16

Valószínűleg őt is megdugta a kérdező csak ő nem lett terhes.

2021. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:

Nincs após! Az anyósom össze se volt házasodva soha senkivel! Sőt szerintem nem is tudja ki a feleségem apja de ne menjünk bele...

Egy könnyű vérű nőszemély

de érti a dolgát ha tudjátok mire gondolok....

2021. nov. 8. 14:33
 19/68 anonim ***** válasza:
100%

Egy könnyű vérű nőszemély


Szegééény kérdező, emiatt kénytelen is volt meghágni.

2021. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
100%

Oké, kamu a sztori.

De tegyük fel, megtörténik egy ilyen. Kérdés: a feleségnek kije lesz a születendő gyerek? :D :D

2021. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!