Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Terhes lett az anyósom????

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lett az anyósom????

Figyelt kérdés

Előre szólok nem vagyok kíváncsi a fikázós kommetekre, már úgysem tudom meg nem történtté tenni a dolgokat.

Tehát 1 hónapja volt az esküvőm, de - hangsúlyozom h ez ELŐTTE történt - pár hete kicsit össze bagajodtunk az anyósommal.

Igazi raknivaló milf, vörös haj nagy mellek, stb. ahogy az kell. Mit szégyeljem meg történt a dolog kettőnk között nem egyszer se nem kétszer. Szép volt jó volt elég volt. De ma elém állt és közölte terhes. Oké nem húztam gumit de nem is engedtem bele szóval értitek. Szerintem kamuzik. mondtam neki h a fene tudja kikkel állt össze erre felpofozott ott hagyott. Így viszont nem beszéltük meg hogy most akkor mivan ill. félek hogy el-e mondja az asszonynak.

Volt még valaki ilyen helyzetbe? A kamu stb. szövegeket kérem hanyagoljuk mert most ideges vagyok az ilyesmire.

Ja amúgy ő 44 én 28 ha ez számít valamit egyáltalán.


2021. nov. 8. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
100%
Boldog babavárást! 🍼🎀
2021. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
93%
Persze a végére még jojjunk ki ugy hogy a feleség a hibás kedves 50es🤣
2021. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 A kérdező kommentje:

Nos tudatom veletek hogy BESSZÉLTEM vele ma este és NEM TERHES!

csak ki akart b*ni velem

azt akarja hogy szét menjünk az asszonnyal

szerinte nem ilyen férj való a lányának

nem tudom mi baja van velem én mindent elkövettem hogy megfeleljek nekik

2021. nov. 9. 04:01
 54/68 anonim ***** válasza:
100%
Ennek örülök, kérdező! Vicces lett volna, de csóri gyereket sajnáltam volna. Reméljük máshol sem potyogtatod el a magvaidat
2021. nov. 9. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 A kérdező kommentje:
Az asszonnyal már megy a baba project szerintem ez piszkálja az anyós csőrit mert elmondta neki az aszony...nem kellet volna...
2021. nov. 9. 04:38
 56/68 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy már rájöttem hogy ki vagy.lenyomomoztalak, de amikyen nyomorek vagy, ma irni fogok az asszonyodnak...
2021. nov. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 A kérdező kommentje:

Jaj ne kérlek könyörgöm neeeee

Könyörülj rajtam szeretem a feleségemet amúgy mindent lefogok tagadni na pááá

2021. nov. 9. 05:14
 58/68 anonim ***** válasza:
92%

Ne higyjetek neki, ez is ő. Férfi néven van regisztrálva az oldalon, írt privátot.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2021. nov. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem senki nem vette komolyan.
2021. nov. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 Andizsuzsi ***** válasza:
89%
Már többször leírtam, hogy az a baj a kamu kérdésekkel, hogy a feltevője nem tudja, mikor kell leállnia. Egy darabig vicces, jól el lehet szórakozni a válaszokkal, aztán "elfogy" a történet, és szánalmas vergődés marad.
2021. nov. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!