Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Terhes lett az anyósom????

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lett az anyósom????

Figyelt kérdés

Előre szólok nem vagyok kíváncsi a fikázós kommetekre, már úgysem tudom meg nem történtté tenni a dolgokat.

Tehát 1 hónapja volt az esküvőm, de - hangsúlyozom h ez ELŐTTE történt - pár hete kicsit össze bagajodtunk az anyósommal.

Igazi raknivaló milf, vörös haj nagy mellek, stb. ahogy az kell. Mit szégyeljem meg történt a dolog kettőnk között nem egyszer se nem kétszer. Szép volt jó volt elég volt. De ma elém állt és közölte terhes. Oké nem húztam gumit de nem is engedtem bele szóval értitek. Szerintem kamuzik. mondtam neki h a fene tudja kikkel állt össze erre felpofozott ott hagyott. Így viszont nem beszéltük meg hogy most akkor mivan ill. félek hogy el-e mondja az asszonynak.

Volt még valaki ilyen helyzetbe? A kamu stb. szövegeket kérem hanyagoljuk mert most ideges vagyok az ilyesmire.

Ja amúgy ő 44 én 28 ha ez számít valamit egyáltalán.


2021. nov. 8. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim válasza:
96%

Aki ezt nem tudja elképzelni: Az 50 éves szomszédom házas ember, 3 gyerekkel. 1,5 évig a házába járt a fiatal szeretője "masszírozni" pénzért, még otthon volt a nő, meg a gyerekek... Fel is csinálta és egyszer lebuktak... Egyébként az alak szarrá csalja a nőt, lányokat zaklat, egyszerűen bárkit megrakna, akinek lyuka van, még 14 éves lányokra is ráment... Az egyik áldozat szólni mert, akkor a feleséggel közösen feljelentették rágalmazásért és kicsinálták. Mint kiderült a nő tudja miket csinál és asszisztál hozzá, ha nagy gáz van, akkor költöznek, így kerültek ide is... Az alaknak elvileg a saját előző házasságából való felnőtt lánya is megvolt.


Most erre mit mondjak? Addig fog zsarolni, még azzal is megfog, hogy elmondja a feleségednek... Amit ha elhiszel, ha nem, előbb-utóbb megfog történni! Egyébként mit akar a gyerekkel? Meg akarná tartani vagy mi? Terhességi tesztet láttál már, egyébként 44 évesen is teherbe eshet valaki... Az erkölcsi részét meg hagyjuk, én elhiszem a sztorit. De abban biztos lehetsz, hogy kii fog derülni! De hogy voltál akkora IQ bajnok, hogy nem is védekezel? Vannak ilyen nyomorékok, mint te, szerintem nem kamu... De ilyen jót mostanában nem röhögtem, raknivaló milf, érti a dolgát....

2021. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, azt megkérdezhetem, hogy mennyi a legmagasabb iskolai végzettséged? és az anyósnak, és az asszonyodnak?


Ilyen szintű bagzásokat az állatok csinálnak, nem az emberek... szeretnék gratulálni az érzelmi intelligencia hiányára az egész pereputtynak.


a b...száshoz nem kell ész, ehhez az egyhez nem kell... :( és a szüléshez sem. remélem nem terhes az anyós, mert sajnálnám azt a szegény gyereket, hogy ilyen családba érkezik.

2021. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
100%
A 39es videoján szakadtam. Sajnos én is ebben a rétegben tudok ilyen esetekről. Ott viszont teljesen általános, még ettől durvább is.
2021. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
100%
megérdemled te gyökér xD
2021. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 A kérdező kommentje:

Nem igaz hogy nincs senkibe együtt érzés

Nektek hogy esne egy Gyerek akit nem akartatok

2021. nov. 8. 18:44
 46/68 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz a történet....az anyós nem fogja megtartani. Nem hinném,h ebben a korban gyerekre vágyik akit ráadásul egyedül nevelne. Viszont beszélj Vele,ezt ne kerüld el. És tanulj az esetből.
2021. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
100%
#45 Ha a gólya hozná, vagy a kukoricaföldön találnátok, akkor együtt éreznénk. De te szégyentelenül félrekúrtál (az a pcsa meg bele is ment) ráadásul védekezés nélkül, most meg itt csodálkozol. Húztál volna gumit a pcsödre, észlény.
2021. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
100%

Ha megszületik a gyerek akkor a feleséged húga lesz.

Tehát a gyerek akkor a sógorod.

Illetve a feleséged és a lányod testvérek.

Ha feleségedtől is lesz gyerek akkor akkor a két gyerek milye lesz egymásnak ? 🤔🤔

Ez aztán családfa.

2021. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim válasza:
96%

A testvére és a nagynénje egyben. Bár genetikailag majdnem édestestvér és több, mint egy féltestvér. Ez akkor lesz vicces, mikor megkérdezik, kik egymásnak, vagy amikor ők rájönnek erre... A gyereket sajnálom egyedül, aki ilyen helyre születik, meg ilyenekhez...


Mit érezzünk együtt? Komolyan sajnáljunk is? Tanácsot pedig kaptál, hogy beszélj vele, hogy mik a szándékai a gyerekkel, 12 hét után nem lehet elvetetni itthon, mert te ezt sem tudod. Vagy már túlléptétek?

2021. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim válasza:
97%

Arról nem beszélve, hogy az agyai és értelmi szinted a békasegge alatt. Bár néha itt meglepődik milyen értelmi szintű emberek vannak és azt vettem észre, hogy magamat kímélem, ha gyakoris idiótákkal foglalkozom. Ha nem lenne ez az oldal el sem hinném, hogy ilyenek léteznek és élik világukat közöttünk... Én egyébként elhiszem, hogy igaz, a kamukat írogatók, minden szóba belekötő trollok sem különbek, ki nem szarja le, ha nem hiszed el, meg aki kamut kiállt, beleköt mindenbe , mert a saját világa szegényes. Vagy aki idejár trollkodni és itt éli ki maghát bárkin...


Szerinted épelméjű és kicsit is intelligens ember, ilyenkor nem megbeszéli vele és megkérdezi mit akar esetleg meggyőződik róla, hogy valóban terhes (ultrahang, terhességi teszt orvosi papír, ezeket az abortuszhoz is szükségesek). Hanem ideír, hogy raknivaló, érti a dolgát... Te mekkora véglény vagy??? Mondjuk most már bánom, hogy szóltam, meg segítettem, az ilyenen röhögni kéne, mint ami te vagy... Arról nem beszélve, hogy ennyi idősen nem vagy olyan agyi szinten, hogy hogyan készül a gyerek, de felcsinálni fel tudtad az anyósodat...


De abba gondoljatok bele gyerekek, ha a felesége milyen értelmi szintű lehet, ha ilen lénnyel szóba áll és hozzá is megy? Az sem különb...

2021. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!