Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon visszafogadja a neje és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viki13 kérdése:

Vajon visszafogadja a neje és lehetnek még boldogok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Új vagyok itt, ez az első kérdés, amit írok ezen az oldalon.


4 éve vagyunk együtt a párommal, ebből 2 évig a szeretője voltam, 2 éve viszont már együtt élünk, elhagyta a feleségét 28 év házasság után. A gyerekeik felnőttek, kihűlt a házasságuk, ami egyébként mindig jól működött, de már csak a megszokás, a barátság és a kényelem tartotta őket össze. Egy ideig ment a huza-vona, párom többször meggondolta magát, hogy kivel is szeretne élni, ami 55 évesen talán érthető is. De ez egy minden elsöprő szerelem volt, ezért végül 2 évvel ezelőtt mellettem tette le a voksát. (Hozzátenném, én fiatalabb vagyok nála, 43 éves) A neje persze összeomlott, csak nagy nehezen tudta magát újra felépíteni. Időközben aztán volt már néhány rövidebb kapcsolata is, szóval úgy tűnik, tényleg valamennyire önállósodott. (Ő egyébként most 59 éves). Mi pedig kibéreltünk egy családi házat és egészen eddig boldogan éltük a mindennapjainkat...


Ők a nejével az elmúlt 2 évben szinte semmit nem beszéltek egymással, a nő nagyon elzárkózott minden kommunikációtól. Aztán pár hónapja összefutottak egy rendezvényen és a párom azóta teljesen megőrült! Hirtelen rájött, hogy mégis a nejével akarja leélni az életét!! Egyetlen találkozó és beszélgetés után!!!


Talán az volt a baj, hogy annak idején nem volt megfelelően lezárva ez a házasság, nem volt átbeszélve és feldolgozva a szakítás... nem tudom. Az biztos, hogy addig a napig, amíg nem találkoztak, mi a legnagyobb boldogságban és szerelemben éltünk együtt. Aztán egyszercsak szembejött vele a múltja és most hirtelen mindent borítani akar. Szakított velem egy hónapja, de azóta is együtt élünk, mert a neje egyenlőre nem akarja visszafogadni, én pedig csak 1 hónap múlva tudok új lakásba költözni. A mai napig egyébként nagyon kedves velem, de ahogy mondja, hirtelen felébredt és elmúlt az irántam érzett szerelme. Mindent együtt csinálunk a mai napig, együtt is alszunk, ugyanúgy viselkedünk egymással, mint előtte. Csak tudjuk, hogy ez már csak néhány hétig tart. A feleségével azóta folyamatos kapcsolatban vannak, minden nap írogatnak egymásnak, de valamiért még nem fogadja vissza a nő. Vagy csak időre van szüksége, vagy kéreti magát, vagy bizonytalan, nem tudom. Ezeket a kérdéseket nem teszem fel a páromnak, lehet hogy nem is válaszolna. Ő kitartóan ostromolja a nejét továbbra is, ez biztos.


A kérdésem hozzátok a következő lenne: szerintetek vissza fogja fogadni a felesége? Mennyi esélyt adnátok ennek? A ház egyébként a nő nevén van és egy esetleges váláskor még elég sok pénzt is kapna... Tehát azt a verziót kizárhatjuk, hogy a pénz miatt fogadná vissza a férjét, legfeljebb azért, hogy ne egyedül élje le az életét... Nyilván a bizalom már elveszett, de 28 év az mégis csak sok. Ti belemennétek egy ilyen kompromisszumba ennyi idősen??


Még szeretem őt, nekem ő volt az IGAZI, de már nem reménykedem a folytatásban. Ezek után én sem tudnék benne megbízni, szóval tudom, hogy a legjobb, ha lezárjuk a kapcsolatot. Ettől függetlenül mérhetetlenül fáj, hogy lehet, hogy ő újra boldog lehet a nejével ennyi hazudozás, átverés és megcsalás után is... Szerintetek van erre esély? Lehetnek még boldogok??


Válaszokat leginkább az 40-50-60-as korosztályból várok, esetleg olyan nőktől, akik átéltek már hasonlót. De minden vélemény érdekel!


Köszönöm!



2022. febr. 14. 09:59
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:
Hát azt elfelejtettem írni, hogy ő kb. 10 éve folyamatosan csalta a nejét... Sok-sok-sok egyalkalmas futókaland, otthon már nem működött a szex. A különbség velem kapcsolatban annyi volt, hogy halálosan belém szeretett, ezért le is lépett. Ő már régóta keresgélt tudatosan (vagy tudat alatt) valami jobbat.
2022. febr. 14. 11:05
 12/64 anonim ***** válasza:
86%

“… ami 55 évesen talán érthető is.”


Nem, ez egy tinitől érthető.


Szeretőként indulva sosem leszel nyeregben. Mindig egy másodlagos funkciót fogsz betölteni.

2022. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
86%

A kapuzárási pánik miatt lelépő férjek a legtöbbször csak kicsit még élni szeretnének, sajat magukkal van bajuk. Azt hiszik az új nővel minden más lesz, csak egy kis boldogságot szeretnének újra az életükbe, és amikor ez lecseng, akkor pofára esnek, mert rájönnek, hogy kezdenek megöregedni és ekkor már felfogják azt, hogy hiába vannak fiatalabb nővel, ők attól még ugyanúgy öregszenek. Ekkor csap beléjük a villám és mindent megtesznek, hogy visszafogadják őket a régi életükbe.

A feleség már sohasem lesz a régi, a kapcsolat sem lesz már a régi, a bizalom elveszett, de attól ők még tudnak egymás mellett élni.

Ez a férfi szerintem sohasem volt a tiéd, aki villámcsapásként az exét valasztja, az belül marcangolta magát, csak most hozta meg a döntést.

2022. febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, de sajnos ahogy látom, félreérthetően tettem fel a kérdést. Azon a részen már túl vagyok, hogy a PASI miért akar visszamenni, vagy hogy szeretőként milyen esélyeim voltak... Engem kifejezetten a NEJE és az ÚJRAKEZDÉS témakör érdekelne, mert ebbe nem látok bele. Hogy érzi magát a nő? Miért fogadná vissza a pasit? Hogyan tudna újra megbízni benne? Milyen esélyeik vannak az újrakezdés után, ha már 10 éve eleve a pasi elégedetlen volt és új kalandok után nézett?
2022. febr. 14. 11:18
 15/64 anonim ***** válasza:
66%
Nem biztos, hogy bízni fog benne - sőt, inkább nem. De megcsalás után nem is a bizalom tart össze újra sok párkapcsolatot.
2022. febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 A kérdező kommentje:
Azt is elfelejtettem írni, hogy 2 évvel ezelőtt egyszer már eljátszotta ezt az ide-oda költözést a pasi. Velem élt pár hónapig, aztán visszament a nejéhez. De 3 hónap után kiderült, hogy menthetetlen a dolog, a felesége a féltékenységével kiüldözte a világból, teljesen ellehetetlenítette az életét. Tehát egyszer már megpróbálták újrakezdeni! De aztán nálam kötött ki mégis, és ennek 2 éve. Ennek fényében is biztos, hogy vissza fogja fogadni a neje és boldogan élnek, amíg meg nem halnak?
2022. febr. 14. 11:25
 17/64 anonim ***** válasza:
79%
Ebben a sztoriban senki nem boldog. Te pedig minimum kezelésre szorulsz…
2022. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, mindhárman járunk pszichológushoz hónapok óta. De a kérdés ismét csak nem ez volt :)
2022. febr. 14. 11:29
 19/64 anonim ***** válasza:
65%
De most mit vársz, mit mondjunk? A fedél miatt visszamehet. Ilyen férget is max azért fogadnak vissza, hogy legyen, aki lenyírja a füvet/beszálljon a rezsibe. Itt mindenki boldogtalan és antipatikus ebben a sztoriban.
2022. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
82%

"szerintetek vissza fogja fogadni a felesége?"


Szerintem ez tök mindegy. Én dobnám. Elmúlt a szerelme irántad, a feleségéért van oda.

2022. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!