Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőm félrelépett és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm félrelépett és terhes, nem tudja kitől???

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és a barátnőm mesélte. 1,5 éve próbálkoztak már a férjével, eddig nem jött össze a baba. Úgy alakult, hogy 1 hónapja bulizni mentünk és aznap egy távoli ismerőssel lefeküdt.

Végig mellette voltam a baba dologban, minden bánatát velem osztotta meg.

Most persze örül, hogy ott a kisbaba, de nem tudja mit tegyen, tőlem kért tanácsot. Őszintén én sem tudom mit tennék a helyében.

Ti mit tennétek?


2022. márc. 31. 20:58
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az a dolog, amiből én inkább kimaradnék,hogy tanácsot adjak.
2022. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
85%
Én számolgatnám ezerrel mikor volt menstruácioja mikor volt baleset mikor volt a férjével stb
2022. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
97%
Madarat tollarol. En jelentosen novelnem a tavolsagot egy ilyen ertekrendu embertol. Felnottkent mar kell, hogy legyenek erkolcsi hatarvonalak, amiket nem lepsz at, es ezt masoktol is elvarhatod.
2022. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
78%

Volt egy vizsgálat, amelyből kiderült, hogy a férfiak 10%-ának genetikailag semmi köze nincs ahhoz a gyerekhez, akit nevel.


Az orvosi titoktartás persze megmenti ezeket a nőket, de mi van, ha egyszer valaki kitálal?

2022. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
93%

Sz.r ügy. Egy nőrokonom így járt, csak ő őszinte volt és elmondta a férjének is meg a szeretőnek is, hogy mizújs. Mindkét férfi vállalta volna a gyereket, de ő végül elvetette.


Egyébként fogalmam sincs, mit tennék. Én tavaly ősz óta kínlódok azzal, hogy egy nagyon jó barátnőmnek szeretője van és képtelen vagyok így barátkozni vele.

2022. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Én sem nagyon akarok beleszólni, és én magam nem is tennék soha ilyet, de elgondolkodtatott, ha én lennék mit tennék.

Ha elmondja a férjnek, jó eséllyel elhagyja, ha megbocsájt, akkor nyilván DNS teszt. Ha az övé, akkor is hatalmas tüske lesz a szemében (teljesen jogosan!). Ebben az esetben nyilván jobb, ha nem tud róla.

Ha nem az övé és később derül ki az is borzasztó lehet.

Én őszintén nem tudom mit tennék. Nem biztos, hogy fel tudnám rúgni a házasságomat. Bár nekünk közös gyerekeink vannak.

2022. márc. 31. 21:08
 7/46 A kérdező kommentje:
Sajnálom 5-ös. Az én barátnőm nem ilyen volt. Eléggé csalódott volt már a baba miatt, nem gondolkodott. Elvetetni képtelen lenne
2022. márc. 31. 21:09
 8/46 anonim ***** válasza:
0%
Mostmár jobb eltitkolni. A DNS tesztről csak annyit, hogy ismerősömnek van két fia, az egyik szőke hajó, kék szemű (mindenki, még a nagyszülők is barna hajó, barna szeműek), de az apa meg van győződve, hogy az az ő gyereke, és soha nem fog tesztet csináltatni...
2022. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
78%
looool
2022. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
95%

8

És ez a történet akkor érvényteleníti a DNS tesztet?

2022. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!