Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőm félrelépett és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm félrelépett és terhes, nem tudja kitől???

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és a barátnőm mesélte. 1,5 éve próbálkoztak már a férjével, eddig nem jött össze a baba. Úgy alakult, hogy 1 hónapja bulizni mentünk és aznap egy távoli ismerőssel lefeküdt.

Végig mellette voltam a baba dologban, minden bánatát velem osztotta meg.

Most persze örül, hogy ott a kisbaba, de nem tudja mit tegyen, tőlem kért tanácsot. Őszintén én sem tudom mit tennék a helyében.

Ti mit tennétek?


2022. márc. 31. 20:58
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy nagyon nehéz helyzet. Tény hogy iszonyatosan hülye volt, de azon már nem lehet segíteni.

Ha nem mondja el a férjének, es az később rájön, vagy csak erősen gyanakszik (pl a gyerek az apjára hasonlít- vagyis se a férjre, se az anyára, se senki rokonra), az nagyon kínos, szerencsétlen férjnek pedig hátbaszúrás, amit a gyerek is megszenved. Na meg ekkora hazugságban élni igazi kegyetlenség.

Ha elmondja, az igazságos ugyan, viszont jó eséllyel elhagyja, bárkitől is van a gyerek- teljesen jogosan. Hisz nem elég hogy megcsalta, még nem is védekezett. Akár aidset is kaphatott volna.

Vagyis ha baratnődnek mégis van gerince akkor elmondja, és ha ugy alakul, akkor felneveli egyedül a gyereket. Ha pedig mégis vele marad, akkor összeteszi a két kezét, és csöndben marad.

2022. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
88%

8-as Ez hülyeség!

Én szőke vagyok zöld szemmel, a szüleim barna hajúak, barna szemmel. A családban mindenki barna, és barna vagy kék szemű.

Akkor engem elcseréltek a kórházban?

2022. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
24%

xDDDD


Na, kinek nem volt meg a 12. osztályos biológia?

2022. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
85%
A nagyobbik fiamnak világító kék szeme van. Az apja családjában (apja, anyja, tesója) mindenkinek mocsárzöld szeme van, az én családomban (apám, anyám, tesóm) mindenkinek nagyon világos barna (sárgás).
2022. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

"Volt egy vizsgálat, amelyből kiderült, hogy a férfiak 10%-ának genetikailag semmi köze nincs ahhoz a gyerekhez, akit nevel."


Akkor azt is tedd hozzá, hogy ez a vizsgálat olyan helyen történt, ahol az apukák már eleve gyanakodtak és azért mentek. Én erről olvastam. Ha nem erről beszélsz, akkor linkeld, mert ez a "volt egy vizsgálat" így nem több egy népi mesénél.

2022. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
75%
Ezek szerint a férj termékenyítő képességével gond van. Nézhetjük úgy is, hogy megúsztak egy mesterséges megtermékenyítést :D
2022. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
90%
Jut eszembe, vércsoport vizsgálatnál simán kiderülhet, hogy nem a férj az apuka. Születéskor már nem csinálnak, de pl. orr- vagy torokmandula műtétnél igen.
2022. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
0%
Bezzeget a luka.. Bele is kapta az ajándékot.. Talán ilyesmi a karma? Azt mondják ha fiú a baba az szerelemből születik.
2022. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
93%

#8


Messziről is örökölhet valaki szőke hajat. Feltettem erről egy kérdést, mert megihletett a kommented:


https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomany..

2022. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
97%
Én mindenképpen elmondanám a férjemnek. Joga van tudni, és a gyereknek is majd, hogy ki az apja. Sokkal nagyobb trauma, ha évek múlva derül ki, mert előbb-utóbb ki fog.
2022. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!