Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőm félrelépett és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm félrelépett és terhes, nem tudja kitől???

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és a barátnőm mesélte. 1,5 éve próbálkoztak már a férjével, eddig nem jött össze a baba. Úgy alakult, hogy 1 hónapja bulizni mentünk és aznap egy távoli ismerőssel lefeküdt.

Végig mellette voltam a baba dologban, minden bánatát velem osztotta meg.

Most persze örül, hogy ott a kisbaba, de nem tudja mit tegyen, tőlem kért tanácsot. Őszintén én sem tudom mit tennék a helyében.

Ti mit tennétek?


2022. márc. 31. 20:58
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Abortusz szóba sem jött amúgy?
2022. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal kezdeném, hogy kideríteném kié a gyerek: [link]
2022. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
83%
De az árakat elnézve keresnék egy olcsóbb helyet XD
2022. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
És mi van ha a férjének nem is lehet gyereke?
2022. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Voltak már vizsgálatokon, a férje is. Teljesen jó mintája van.
2022. ápr. 2. 19:15
 46/46 anonim ***** válasza:
66%
Annyit meg elmondhatsz a baratnodnek, hogyha kesobb kiderul, a ferje polgari peres uton karteritest kovetelhet tole. Nemcsak a gyerekbe "olt" penzt, hanem az idot es energiat. Nagy szamla lesz, es banalis dolgokkal is meg lehet bukni. Az egyik baratom nemreg tudta meg, hogy van egy 4 eves fia. A korulmenyek hasonloak voltak. A valaskor derult ki, mert a ferj vegig gyanakodott es tesztet csinaltatott. A baratnod felnott ember, felelos a cselekedeteiert, a torveny elott is. Tessek vallalni a felelosseget. Nem az anyukaja fogja elsikalni azt, amit muvelt, es nem is neked kell. Hanem neki.
2022. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!