Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőm félrelépett és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm félrelépett és terhes, nem tudja kitől???

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és a barátnőm mesélte. 1,5 éve próbálkoztak már a férjével, eddig nem jött össze a baba. Úgy alakult, hogy 1 hónapja bulizni mentünk és aznap egy távoli ismerőssel lefeküdt.

Végig mellette voltam a baba dologban, minden bánatát velem osztotta meg.

Most persze örül, hogy ott a kisbaba, de nem tudja mit tegyen, tőlem kért tanácsot. Őszintén én sem tudom mit tennék a helyében.

Ti mit tennétek?


2022. márc. 31. 20:58
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy akkora hazugság lenne, ami mindenki életét tönkreteszi. Jobb lenne tisztázni még az elején.
2022. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
94%
Ijj, ez de csúnya...
2022. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén, a barátnődnek mindenképpen a megcsalás titkolása a legjobb megoldás. Nagyon ritkán szokott kiderülni az ilyen, még akkor is, ha egyébként a nő fűvel-fával is csinálja, az ilyen "egyszeri botlásokról" nem is beszélve, még akkor is, ha gyerek lett az eredmény.
2022. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
48%

Ajjajj megcsalt de nem tudja mit tegyen..


Hat egy undorito ri.banc...

2022. ápr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
48%

Ez olyan súlyú visszaélés, ami simán megüthetné a büntetőjogi kategóriát.


Olyan mértékű az erkölcsi, érzelmi és vagyoni kár veszélye mind a gyerekkel, mind pedig a férfivel szemben, hogy nagyon is helyeselnék egy olyan törvényi szabályozást, amiben a vádeljárást a sértett férj döntése alapján lehetne csak elindítani, a tudomásra jutástól számított egy éven belül, és ahol a gyerekfelügyeleti jog automatikusan a férjhez kerül a letöltendő többéves szabadságvesztés büntetés idejére.


Azt hiszem, ezzel egyrészt megszűnne a kísértês, hogy valaki jó ötletnek tartsa a kakukkfiókázást, másrészt ha mégis megtörténne, a férj megkapná ugyanúgy a jogot, hogy közel azonos súllyal döntsön a másik és a saját élete felett.

2022. ápr. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
90%
#25 Nem értek egyet. Ez szintén nagyon rossz a gyereknek, mert távol van az anyjától, sőt, egy olyan férfi gondjára lenne bízva, aki jó eséllyel rajta élné ki a haragját/bosszúvágyát valamilyen módon. Valamint nem is megoldás, pl. az Illatos Kert vagy a Kámaszútra olyan körülmények között keletkezett, amikor mind a csalfa feleségeket, mind pedig a szeretőiket is megölték, ha kiderült a dolog, ennek ellenére mindkettő külön, jelentős fejezetben foglalkozik azzal, hogy a férfi hogyan csábítsa el, elégítse ki más férfiak feleségeit, illetve a hűtlen feleség hogyan szerezzen és tartson szeretőt. Ezzel nem lehet mit kezdeni, alapvető emberi jellemről van szó.
2022. ápr. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

26#


Pont az a nehézség, hogy amikor kiderül (már ha egyáltalán kiderül), akkor két áldozata van ennek a remek mutatványnak. Egyik a gyerek, aki elveszíti jó eséllyel az apját, aki eddig nevelte, de ugyanúgy meg van fosztva a biológiai apjától is, akivel lehetőséget sem kapott arra, hogy kiépülhessen bármilyen kapcsolata. Helyette elpályázhat egy erkölcsi nulla anyával. A megcsalt férj legyen mondjuk egy megfelelően kötődő ember. Ő azzal a dilemmával szembesül, hogy az a gyerek, akit az évek alatt sajátként nevelt és szeretett, hozzá van kötve egy olyan nőhöz, aki viszont tervezetten elárulta és kihasználta őt. Pont ez az őrület ebben, hogy nem lehet úgy elkergetni a csalárd nőt, hogy közben vállalható kapcsolat maradjon fenn a gyerekkel, akit a nőtől függetlenül a sajátjaként szeret (jó esetben). A jelenlegi körülmények között nem véletlenül gondolkodik ebben a kedves feleség, ugyanis - akinek ez ráfér az arcára - annak kevés vesztenivalója van a sunnyogással elérhető "nyereséghez" képest. Jó stratégiának tűnik megpróbálni felneveltetni a gyereket a balekkal, ha nem derül ki, tiszta nyereség, ha mégis bukik, akkor ugyanabban a helyzetben van szinte, mintha az elején bevallja.

Nem reparálható sérelem ez a gyerek és a férj részére, erre lenne egy megoldás az egyéni vádindítvány, ami a helyzetet képes feloldani.


Nyilván csak gondolatjáték és sosem lesz ilyen BTK-s tényállás.


Ahol az életben láttam ilyet, ott a gyerek szolgáltatott végül "elégtételt": minden kapcsolatot megszakított az anyjával, szóba sem áll vele, az "apját" viszont a mai napig szereti és támogatja (idős már).

Csak az őt ért árulást nem javította ki senki...

2022. ápr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
83%

Én személy szerint nem tudnék sokáig hazudni, felemésztene a dolog. Ha a férje gyereke lenne, akkor a félrelépést inkább titkolja el és szálljon magába. Ha meg nem a férjéé, akkor jobb elmondani neki. Borzasztó lehet úgy élni, hogy látod a férjed mennyire szereti a gyereked, aki lehet nem is az övé és ezt te végig tudod.

De ugyanez a terhességnél is fennáll. Végigkíséri a férje a várandósságon és mikor már megszületik a gyerek, akkor nyögje be, hogy csináljunk dns tesztet, vagy már a terhesség elején és keserű szájízzel lesz vele a férje, ha egyáltalán vele marad..

2022. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
71%

"Akkor azt is tedd hozzá, hogy ez a vizsgálat olyan helyen történt, ahol az apukák már eleve gyanakodtak és azért mentek. Én erről olvastam. Ha nem erről beszélsz, akkor linkeld, mert ez a "volt egy vizsgálat" így nem több egy népi mesénél."


>A forrásom:


Louann Brizendine - A női agy című könyve:


[link]


Az úriasszony külön írt a nők hűtlenségének biológiájáról, ott említette ezt a vizsgálatot, amivel a nők hűségének mítoszát (ő fogalmazott így) cáfolta.


Valószínűtlen, hogy a vizsgálaton olyan apák vetettek volna részt, akik már eleve gyanakodtak, hiszen az apasági tesztek eredményeit az orvosok kötelesek közölni. A szerző azokban azt írja, hogy az etikai szabályok szerint a tudósok senkivel(!) nem közölhetik az információt (112. oldal).


Ezt talán azt jelenti, hogy gyanútlan ferifiakról van szó, akik azt hiszik, minden oké - bolondnak nézik őket, és azt ma, Bolondok napján kellett stílusosan leírnom.


De ha az apák gyanakodtak volna, az sem vonna le semmit a kutatás értékéből, hogy a hátborzongató végeredmény szerint, a megvizsgáltak 10%-ának semmi köze nincs genetikailag ahhoz a gyerekhez akit nevelnek.

2022. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

Nagyon sok elgondolkodtató dolgot írtatok. Próbáltam is beszélni ma barátnőmmel. Úgy néz ki, nem meri elmondani. Még a várandósság tényét sem közölte. Hétvégén is ezen fog gondolkozni.

Haj és szemszín miatt hogy kiderülne vagy a vonásai miatt az egyikünk szerint sem annyira esélyes, hiszen a géneket messzebbről is örökölhet a gyerek. Vércsoport viszont, ha a biológiai apa 0-s vagy ilyesmi, akkor évek múlva apukának talán feltűnhet, hogy az nem lehet, de valljuk be a legtöbb férfi ilyenekkel nincs tisztában.

27-es, aki minden rosszéletű nőnek elhordod a barátnőmet, azért kérlek 1 (nagyon nagy) hibás cselekedet miatt ne gondolja azt senki, hogy rossz anya lesz.

Még aki az elején írta, hogy ilyen emberrel nem barátkozna, én nem tudom ezt megtenni vele. Sajnos a szülei már nem élnek, testvérei sincsenek. Képtelen lennék magára hagyni ebben a helyzetben.

2022. ápr. 1. 10:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!