Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg akar csalni? Terhes vagyok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar csalni? Terhes vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


27-28 évesek vagyunk. Terhes vagyok. Ő akarta megtartani a babát, azt hittem a világ legrendesebb férfije az enyém, sok mindenen átmentünk. Tényleg sosem szeretett még így senki, legalábbis eddig azt hittem.

Időközben elkezdett sportolni járni, az ott dolgozó lánnyal nem túl barátinak tűnik a viszonyuk.

Vissza hallottam, hogy magánéleti dolgokról is beszélgetnek, nevetgélnek, csak éppen rólam egy szó se, de még véletlenül sem. Megbeszélik, hogy mikor dolgozik a lány, akkor megy a párom. Sokat jattolgat neki. Egy ismerősöm elcsípte, hogy a párom azt mondja neki, hogy sajnálja, hogy most nem tudnak beszélgetni, mert a lány pont végzett.

Nem az zavar, hogy beszélget.. de ha már beszélgetnek, miért úgy, hogy véletlen se említsen engem?


Vagy az egészet én gondolom túl? Lehet, hogy csak a hormonok?


2022. okt. 25. 19:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
94%

"Terhes vagyok. Ő akarta megtartani a babát,"

Te nem?

2022. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
1. Mostmár természetesen én is. Most ez volt a legfontosabb?
2022. okt. 25. 19:30
 3/47 anonim ***** válasza:
99%

Előre látom milyen szép életed lesz a gyerekkel:D

De a kérdésre vissza térve, fizikailag valszeg (még) nem csalt meg a palid, de egyértelműen tetszik neki a lány, keresi a társaságát, flörtölgetnek.

2022. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
27%
Mert nem akar a hátad mögött kitárgyalni. Nem?
2022. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
93%
Szoktasd magad a gondolathoz hogy egyedülálló anyuka leszel.
2022. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
85%
Ahugy az 5-ös írja.
2022. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
94%
Igen meg akar csalni és valòszínű meg is fogja tenni. Nem tudom miòta vagytok együtt, vagy mennyire ismerted ki a pasidat, de készülj, hogy a picit egyedül fogod felnevelni.
2022. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

5,6,7

Hát nagyon kedvesek vagytok, köszönöm.

Nagyon nagy a szerelem közöttünk, ő akarta jobban a közös babát..

2022. okt. 25. 20:54
 9/47 anonim ***** válasza:
95%
A legjobb megoldás, ha ahelyett, hogy idegenek véleményére hagyatkoznál, leülsz a pasiddal megbeszélni ezt a dolgot. Ne halogasd.
2022. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
96%
Biztos nagy a szerelem részéről, mikor épp egy másik lánnyal ismerkedik, amíg a terhes csaja otthon ül. Ez valòban szerelem..... Mondjuk kinek mi
2022. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!