Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg akar csalni? Terhes vagyok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar csalni? Terhes vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


27-28 évesek vagyunk. Terhes vagyok. Ő akarta megtartani a babát, azt hittem a világ legrendesebb férfije az enyém, sok mindenen átmentünk. Tényleg sosem szeretett még így senki, legalábbis eddig azt hittem.

Időközben elkezdett sportolni járni, az ott dolgozó lánnyal nem túl barátinak tűnik a viszonyuk.

Vissza hallottam, hogy magánéleti dolgokról is beszélgetnek, nevetgélnek, csak éppen rólam egy szó se, de még véletlenül sem. Megbeszélik, hogy mikor dolgozik a lány, akkor megy a párom. Sokat jattolgat neki. Egy ismerősöm elcsípte, hogy a párom azt mondja neki, hogy sajnálja, hogy most nem tudnak beszélgetni, mert a lány pont végzett.

Nem az zavar, hogy beszélget.. de ha már beszélgetnek, miért úgy, hogy véletlen se említsen engem?


Vagy az egészet én gondolom túl? Lehet, hogy csak a hormonok?


2022. okt. 25. 19:23
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
29, csak azért írtam, hogy azért nem olyan mély dolgokról beszélgetnek.
2022. okt. 26. 13:39
 32/47 anonim ***** válasza:
38%
Én sem vagyok az a típus aki mindent kikotyog. Előző kapcsolatom végét, majd az újat is egy darabig rejtettem mások elöl. Nem az hogy szégyelltem, hamem senkinek semmi köze hozzá. Nem volt kedvem részletezgetni, meg magyarázkodni meg nem szerettem volna ha rólam beszélnek
2022. okt. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
91%

31

Így kezdődik sajnos. Hiszen azonnal nem rakhatja bele a nemiszervét a lány nemiszervébe.

2022. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
85%
Sikerült megbeszélnetek?
2022. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

Jelenleg egészen máson folyik a harc, ettől a helyzettől függetlenül.

Írok, ha ebben az ügyben történik valami.

2022. okt. 30. 17:21
 36/47 anonim ***** válasza:
78%
Ok
2022. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Mizu azóta?
2022. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Sajnos többen állítják, hogy a párommal közösen ment el a lány. Próbálta a lány hárítani, de a párom erőszakkal haza akarta vinni...


Nem tudom mit tegyek, sok pénz, terhes is vagyok. Egyszerűen nem merek borítani.

2022. nov. 15. 19:07
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod hogy miről beszelgetnek, lehallgatod őket?

És honnan tudod hogy a nő tud rólad meg a gyerektől csak nem a párodtól?

2022. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Sok penz?
2022. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!