Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg akar csalni? Terhes vagyok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar csalni? Terhes vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


27-28 évesek vagyunk. Terhes vagyok. Ő akarta megtartani a babát, azt hittem a világ legrendesebb férfije az enyém, sok mindenen átmentünk. Tényleg sosem szeretett még így senki, legalábbis eddig azt hittem.

Időközben elkezdett sportolni járni, az ott dolgozó lánnyal nem túl barátinak tűnik a viszonyuk.

Vissza hallottam, hogy magánéleti dolgokról is beszélgetnek, nevetgélnek, csak éppen rólam egy szó se, de még véletlenül sem. Megbeszélik, hogy mikor dolgozik a lány, akkor megy a párom. Sokat jattolgat neki. Egy ismerősöm elcsípte, hogy a párom azt mondja neki, hogy sajnálja, hogy most nem tudnak beszélgetni, mert a lány pont végzett.

Nem az zavar, hogy beszélget.. de ha már beszélgetnek, miért úgy, hogy véletlen se említsen engem?


Vagy az egészet én gondolom túl? Lehet, hogy csak a hormonok?


2022. okt. 25. 19:23
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

10. Ez már ismerkedés?

Azt nem írtam le, hogy nem problémákat meg ilyeneket osztanak meg egymással.

Ki mit csinált a hétvégén, filmek, sorozatok, ilyesmiről beszélgetnek.

2022. okt. 25. 21:01
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Kedved kérdező olvasd már vissza mit írtál, leírásod alapján nem ismerkedik?
2022. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
12, emiatt írtam mikről beszélgetnek. Ígyis ismerkedésnek számít?
2022. okt. 25. 21:06
 14/47 anonim ***** válasza:
99%
Igen annak, ráadásul az a vicc, hogy téged meg sem említett a csajnak, mert oké teszem azt csak úgy dumálnak magánéletről, mindenről, de nem az lenne a normális, hogy elsőként mondja van barátnőm aki gyereket vár.
2022. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
37%

Kedves kérdező, amit tudsz tenni, hogy mivel terhes vagy, kérd meg, hogy segítsen neked ebben abban. Ha azt mondod neki hogy szereted? Latszik, hogy örül? Figyelj arra is, hogy hogyan viselkedik veled!( Valószínűleg vonzódik ahhoz a nőhöz, ezzel jelen esetben nem tudunk változtatni. Hatha elalszik a szikra.)

Kérdőre vonni főleg ehhez "illő" hangnemben, nem a legjobb ötlet, Valószínűleg tagadni fog, és majd téged hibáztatni, természetesen jogtalanul. Persze már megemlítheted ártatlanul, hogy hallottál erről a lányról, erre hogyan reagál? Várd, ameddig körvonalazódik az eset.

2022. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

15. Köszi a választ! Nem akarok bolondot csinálni magamból.

A lány tud rólam, szerintem az állapotomról is, de nem a páromtól.


Igen, mint írtam is, soha ilyen rendes emberrel nem találkoztam aki ennyire szeretett volna. Olyan nehezen hiszem el, hogy más kell neki :(

2022. okt. 25. 21:16
 17/47 anonim ***** válasza:
14%

Ez a fajta viselkedés ilyen helyzetben egész gyakori (tulajdonképpen ösztönös), és nem törvényszerű, hogy megcsalás legyen belőle.


A mostani szex mindkettőtöknek kielégítő? Ugyanúgy kívánjátok egymást?

2022. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
98%

"A lány tud rólam, szerintem az állapotomról is, de nem a páromtól."

Pedig ha annyira nagyon beszélgetek valakivel, csak megemlitem, életem egyik legfontosabb aspektusát, hogy apa leszek, de ki milyen filmet néz, az biztos fontosabb meg érdekesebb téma volt:D

Palid biztos nem direkt nem mondta el neki

2022. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy nyilvános konditerem vagy hasonló, ugye? A legszebb mosolyoddal menj oda te is, nyugodtan csatlakozz a párodhoz. Egy kis sport nem árt meg, ha egészséges a terhesség. Az se baj, ha nagyjából mindenki tudja, hogy a pasihoz tartozol. Ilyenkor már nem lehet olyan felszabadultan flörtölni, ha mindenki csúnyán néz.
2022. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
18, az nem lehet, hogy a ki milyen filmet néz beszélgetés kicsit felszínesebb téma?
2022. okt. 25. 21:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!