Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg akar csalni? Terhes vagyok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar csalni? Terhes vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


27-28 évesek vagyunk. Terhes vagyok. Ő akarta megtartani a babát, azt hittem a világ legrendesebb férfije az enyém, sok mindenen átmentünk. Tényleg sosem szeretett még így senki, legalábbis eddig azt hittem.

Időközben elkezdett sportolni járni, az ott dolgozó lánnyal nem túl barátinak tűnik a viszonyuk.

Vissza hallottam, hogy magánéleti dolgokról is beszélgetnek, nevetgélnek, csak éppen rólam egy szó se, de még véletlenül sem. Megbeszélik, hogy mikor dolgozik a lány, akkor megy a párom. Sokat jattolgat neki. Egy ismerősöm elcsípte, hogy a párom azt mondja neki, hogy sajnálja, hogy most nem tudnak beszélgetni, mert a lány pont végzett.

Nem az zavar, hogy beszélget.. de ha már beszélgetnek, miért úgy, hogy véletlen se említsen engem?


Vagy az egészet én gondolom túl? Lehet, hogy csak a hormonok?


2022. okt. 25. 19:23
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ismerkedik a párod, elég furcsa ez a szitu :/ beszélj vele erről a dologról mindenképpen.
2022. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
94%
19# adta a legjobb tanácsot.
2022. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
40%
nem lehetne, hogy csak simán elmondod neki, hogy rossz érzésed van ezzel kapcsolatban? lehet, hogy tényleg ártatlan dolog, de attól ez még neked eshet rosszul. nem kell számonkérni, de ha tényleg annyira szeret, akkor figyelembe fogja venni az érzéseidet
2022. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

23# ja ártatlanul úgy szervezi a napját hogy a másik lánnyal legyen, és ártatlanul elfelejti a terhes barátnőjét :)) jajj szegény srác….

Amúgy kérdező, ha ismernél egyedülálló szülőket rájönnél hogy kb 85%- nál a férfi akarta jobban” azt a gyermeket, és ezeknek a férfiaknak töredéke foglalkozik a gyerekkel, vagy ha foglalkozik is” mert elviszi láthatásra, kéthavonta bemutatja új élete szerelmét a gyermeknek…

2022. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
18%
24 pár mondatból ne alkossunk már véleményt rögtön. én is szoktam ellenkező nemű kollégákkal beszélgetni. ettől még nem csalom meg a pasimat.
2022. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért több mint beszélgetni egy kollégával. Direkt akkor megy mikor a csaj van, jattol neki, és minden szarról beszélgetnek, csak épp arról nem, hogy a pasinak amúgy van párja. Nem vagyok féltékeny típus, de ez elég rosszul hangzik.

Én is rákérdeznék a páromnál hogy ez most mi, miért kerüli a terhes feleség témát (bár ez is furcsa, honnan tudod ilyen biztosra, hogy téged nem említett neki soha?).

2022. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
43%

En is 19 velemenyet adom, szepen mondanam, hogy elnegyek en is a terembe vele, mert sosem arthat a mozgas.. aztan onnan figyelnen a dolgok alakulasat.. benutatkoznek a csajnak es beszelnek a pasimrol, hogy mennyire varja a babat es hogy mennyire eroltette a gyereket es mennyire szerelmes beled otthon es milyen szerencses vagy vele.

Aztan lejarnek pasimmal mindig edzeni.

2022. okt. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
25%
Beszéld meg vele mindenképp. Azzal kezd, hogy te hogyan érzed magad emiatt, de ne úgy, hogy vádaskodsz, viszont ha neked ilyesmi nem fér bele, azt is tisztázd mindenképpen. Nyogudtan.
2022. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. Kétségbeesetten írod, hogy a párod flörtöl, magánéleti dolgokat oszt meg, azt kérdezed, meg akar-e csalni. Majd kiakadsz az ismerkedés kifejezésen, és elkezded mentegetni, hogy csak filmekről beszélnek???

Most kinek hazudsz? Magadnak teljesen felesleges. És ha őszinte vagy magaddal, minden kérdésedre választ is kaphatsz.

2022. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
29, miért nem érted, persze, hogy mentegetném.
2022. okt. 26. 13:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!