Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg akar csalni? Terhes vagyok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar csalni? Terhes vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


27-28 évesek vagyunk. Terhes vagyok. Ő akarta megtartani a babát, azt hittem a világ legrendesebb férfije az enyém, sok mindenen átmentünk. Tényleg sosem szeretett még így senki, legalábbis eddig azt hittem.

Időközben elkezdett sportolni járni, az ott dolgozó lánnyal nem túl barátinak tűnik a viszonyuk.

Vissza hallottam, hogy magánéleti dolgokról is beszélgetnek, nevetgélnek, csak éppen rólam egy szó se, de még véletlenül sem. Megbeszélik, hogy mikor dolgozik a lány, akkor megy a párom. Sokat jattolgat neki. Egy ismerősöm elcsípte, hogy a párom azt mondja neki, hogy sajnálja, hogy most nem tudnak beszélgetni, mert a lány pont végzett.

Nem az zavar, hogy beszélget.. de ha már beszélgetnek, miért úgy, hogy véletlen se említsen engem?


Vagy az egészet én gondolom túl? Lehet, hogy csak a hormonok?


2022. okt. 25. 19:23
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

39. Ennyit mondtak akik hallották, hogy a párom haza akarja vinni és erre a lány így reagált.


Onnan, hogy ez egy kis hely, a lány jóban van a családommal.

2022. nov. 15. 22:15
 42/47 anonim ***** válasza:
73%
De honnan tudod hogy filmekről beszélgetnek és mélyebb témákról nem?
2022. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
38%

Nevetséges, hogy ilyen kilátástalan helyzetben vállalnak gyereket nők (mármint, hogy nincs saját biztonságos anyagi forrásod!!)

Ha normális lenne a kapcsolatotok, akkor beszélnél vele, tudnál beszélni erről! Meg nem menne A Balhé. Azt hazudod, hogy nagy szerelem van köztetek, ez éles ellentmondásban van a sztorival! Fogalmad sincs milyen egy szerető kapcsolat.

2022. nov. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
56%

"a lány jóban van a családommal"

És veled nem?

Miért hiszel el minden pletykát? Milért hagyod, hogy a hátad mögött beszéljenek rólad, rólatok? Beszélj a pároddal - "Ezt meg azt hallottam ... (mikor, kitől?). Igaz?

Beszélgessetek többet, és örömmel fogadd, amikor hazamegy, hogy szívesen menjen haza.

Most min folyik a harc?

2022. nov. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
88%
De elmondtad neki, hogy tudod h hazavitte a lanyt? Es azt is, hogy tudod es hallottad, hogy van egy lany akivel allandoan flortol?
2022. nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
17%

Próbálj meg közösen javasolni sakkozást, vagy valamilyen társasjátékot hármótoknak. Hátha kiderül véletlenül valami mélyebb, bizalmasabb információ erről a helyzetről.


Esetleg keressétek fel a helyi családsegítő szolgálatot, és próbáljatok meg indulatmentesen kommunikálni a pároddal: ez a helyzet számodra mennyire kilátástalan, tarthatatlan és nem utolsó sorban megalázó!


Eddigi meglátásom szerint Budapesten (én ottani lakos vagyok) a Magyar Máltai Szeretetszolgálat teljesít a legkiemelkedőbben párterápia szempontjából - csak most nem igazán fogadnak ügyfeleket, illetve korlátozottan. Vírusriadót tartanak megint.

2022. nov. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
A sakk nem jó, mert az páros sport
2022. nov. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!