Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért fáj a bokám azóta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a bokám azóta, amióta megcsaltam a baratnőmet?

Figyelt kérdés
Barátnőm jó csaj, igen szexi és sokan irigyelnek emiatt dehát én meg izmos jóképű srác vagyok. Egyszer élünk ezért nyilván minden lehetőséget nem fogok elutasítani. Megcsaltam a baratnomet. Ittam persze fogházban arra is de ez már nem először fordult elő aki ismer tudja ilyen vagyok, barátnőm jó csak sok pénze van céltudatos okos nő olyan amilyen nekem kell. A szex hat .. igen meg kell erőltet is magát h elelvezzek de attól meg jól elvagyunk. Ilyenkor szoktak a normalis emberek szeretot tartani ugyebár. Volt már h megcsaltam de mióta megcsaltam Bettivel, azóta fáj a jobb bokámon az a kerek izé jobb okán jobb oldalán. Szerintetek ez az asszonyharag vagy ha nem most csaltak vna meg a baratnomet ez akkor is fájna?

#Megcsaltam, baratnőm, ne aggódj nincs buntudatom, #Fáj a bokám, istengarag, fenébe már, szeretik, egy életem van #Az aphostol is azt mondja , lány barátnő asszony #Csalók, de nyalom falom, szex Pins, picsa, annál oral,mensi #Vérben is harcolok, orgazmus, arconlövelt, bugyi #Porsche, lóvé, áranylánc, megtehetem, boldog vagyok, guiness
2022. dec. 28. 23:48
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

A nyalás az hozzátartozik a szexhez, ennek semmi értelme nincs, engem is szopnak a csajok, miért me nyalnék? Ennek semmi értelme nincsen. Ha mással szexelek nem fosztom meg magam semmitől Sem!

Ami pedig a betegségeket illeti , ismerem a csajt 😂

2023. jan. 3. 15:26
 22/22 anonim ***** válasza:
58%
Igen nagy pö*s lehetsz?! Már bocs a lekezelésért! A bokád lehet meghúztad vagy kicsit félre biccent egy lepesnél. Arra nem lennék büszke, hogy Bettivel megcsaltad a csajod! Ha meg van lelkiismerrtfurdalásod mégiscsak attól lehet, hogy ahogy mentél, félre csúszott egy lépés amivel meghúztad. Amúgy ne vàrd, hogy mi fejtsük meg! Tán lekéne bicegni a sebészetre, röngen vagy még az sem kell, de a sebész megállapítja és kapsz kezelést! Ne itt gizdulj a félreqrásaiddal! ;)
2023. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!