Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért fáj a bokám azóta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a bokám azóta, amióta megcsaltam a baratnőmet?

Figyelt kérdés
Barátnőm jó csaj, igen szexi és sokan irigyelnek emiatt dehát én meg izmos jóképű srác vagyok. Egyszer élünk ezért nyilván minden lehetőséget nem fogok elutasítani. Megcsaltam a baratnomet. Ittam persze fogházban arra is de ez már nem először fordult elő aki ismer tudja ilyen vagyok, barátnőm jó csak sok pénze van céltudatos okos nő olyan amilyen nekem kell. A szex hat .. igen meg kell erőltet is magát h elelvezzek de attól meg jól elvagyunk. Ilyenkor szoktak a normalis emberek szeretot tartani ugyebár. Volt már h megcsaltam de mióta megcsaltam Bettivel, azóta fáj a jobb bokámon az a kerek izé jobb okán jobb oldalán. Szerintetek ez az asszonyharag vagy ha nem most csaltak vna meg a baratnomet ez akkor is fájna?

#Megcsaltam, baratnőm, ne aggódj nincs buntudatom, #Fáj a bokám, istengarag, fenébe már, szeretik, egy életem van #Az aphostol is azt mondja , lány barátnő asszony #Csalók, de nyalom falom, szex Pins, picsa, annál oral,mensi #Vérben is harcolok, orgazmus, arconlövelt, bugyi #Porsche, lóvé, áranylánc, megtehetem, boldog vagyok, guiness
2022. dec. 28. 23:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt akartam írni, mint a 10-es.

Szerintem sem érdemled ezt.

2022. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Igazán kedvesek vagytok.


Vagylétezik, hogy isten nem ver bottal? :D

2022. dec. 29. 17:34
 13/22 anonim ***** válasza:
8%
Mert félreléptél.😂Karma….
2022. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mert bokánrúgott.
2023. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd a csajodat, mit erdemelsz. Olya vagy ferfiben(inkább kisfiúban) mint a félrekefélő ribarcok lányban. Nem sok eszed lehet. Gumit remélem használsz és nem nyalsz megcsalaskor, ellenkező esetben még egy aljas tetű is lennél, hogy a barinődet kiteszed bármi elkaphatónak a tudtán kívül.
2023. jan. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Megtudta és bokán rúgott, nyilván ezért fáj.
2023. jan. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg karma? Vagy bokán rúgott meg aludtam?


Neha megcsalom, mert nem igazán tudok nemet mondani más lányra, meg hát na. Egyszer élünk! Óvszert nem használtam utálom mert kb olyan mintbzokniba lábat mosni

2023. jan. 2. 11:08
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mostantól aludj szerintem sícsizmában, az a biztos. Ha reggel neki fog fájni a lába akkor tudjuk mi történt.
2023. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet ;)
2023. jan. 2. 12:20
 20/22 anonim ***** válasza:
És mit szólsz kérdező a #15-ös válaszából arra, hogy "ha csalsz, akkor ne nyalj". Szerinted annak van értelme?
2023. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!