Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félrelépés "elfogadható"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépés "elfogadható" ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Párommal 11 éve vagyunk együtt, van egy 4 éves kislányunk.

A problémànk az az, hogy szinte teljesen megszűnt az intimitás a kapcsolatunkban.

Ritkán van puszi, de azon kívül semmi, se csók se szex semmi.

Kb. Több mint másfél éve nincs szex.

A pàrom a kapcsolatunk elején se igényelte sűrűn, akkoriban is volt hogy heti vagy 2 hetente 1 együttlét volt.

Amit elfogadtam, jól kijöttünk minden téren, nem volt probléma.

És persze az évek során érthető, hogy sok esetben csökkennek az együttlétek, de azért a másfél évet már nagyon soknak tartom.

Mindenkinek lehet fàradtabb, stresszesebb időszaka, vagy betegség, vagy gyerek miatt, úgy gondolom ez érthető, de már kezdek besokallni és nem is feltétlen a szex miatt, hanem maga az intimitás a csók, ölelés, stb.

Nem érzem nőnek magam.

Mikor par honap kihagyás volt vagy fél év, bár néha zavart, de "megértettem" de ez már sok.

Amúgy elvagyunk, de ezek miatt inkább csak mint szülők mint ferfi és nő.

Egyre több a feszkó is.

És szerintem ez ebből is fakad.

Próbáltam az elején vele megbeszélni de csak az ígergetés jott hogy majd változtat stb.

De ez ritkan következett be.

Mindig a fàradtság van.

Megcsalni nem csalt meg.

Én se őt, de

Felbukkant valaki aki kezdeményezet nálam, hogy jobban megismerne stb.

De nem mentem bele.

Nem tartom korrekt dolognak.

De màr néha elgondolkodok rajta csalódottságomban.

Válni nem szeretnék, a kislànyunk lelki világát is nézem aki nagyon apás.

+ problémák is vannak vele ( egészségügyi) jelenleg még dolgozni se tudtam visszamenni.

Szóval egyelőre több tényező van ami miatt nem léphetnék még ha akarnám se.


2023. jan. 26. 22:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
41%

Együtt élni valakivel csak a gyerek miatt? Szerintem ez a gyereknek sem tesz jót. Nem is beszélve arról, hogy a gyerek nem hülye, csak kicsi. Sok mindent ösztönből megéreznek.

Ha mással boldog lehetnél, akkor tedd azt. Korrektebb, mint a megcsalás! Az intimítás ha nincs, akkor nincs, ezt nem lehet kikényszeríteni. Nem lehet elvárni a másiktól, hogy te már pedig mostantól szeretni fogsz.

Gondold át: az érzelem és intimítás mennyire fontos neked? Megéri "feláldozni" önmagad és az életed???

2023. jan. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
53%

Lehet itt álszenteskedni hogy úristen válj el meg gerinc meg család meg parterápia blabla...

De nagyon sok nő van ilyen helyzetben és nagyon sok nőnek van szeretője.

A lényeg hogy diszkrét legyél és ne láss többet bele a szexbe mint ami. Probléma megoldva. Nem tudom minek kell itt ezen annyi embernek annyit vergődni. Adott egy alapból jòl működő család ahol szeretik egymást a felek de a szex nem működik. És nem is fog. Szóval kár álszentnek lenni és úgy tenni mintha nem járna a nőknek is a kielégülés. Nem történik semmi rossz csak anya nyugodtabb lesz mosolyogni fog végre és újra csillog a szeme.

2023. jan. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
68%
#12 Persze, biztos nagyon szeretik egymàst, ha már egymáshoz se érnek.
2023. jan. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
59%
#12 a gondolkodás nem erősséged 😂 4 éves a gyerek, ráadásul beteg! A következő minimum 14 évben csalja meg a párját, gyakorlatilag éljen kettős életet, csak hogy ne álszenteskedjen? Mert attól boldog lesz majd kérdező? 14 évet pazaroljon el az életéből a megalkuvással, ahelyett hogy esetleg mással boldogan is élhetne? Éljen szeretet, viszont szeretet nélkül, mert a szerető sem fogja szeretni, nem az lesz a szerepe! Grat...
2023. jan. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
42%
#14-es az a baj veletek hogy itt tízen huszon éves kisfiúk és kislányok adnak párkapcsolati meg szexuális tanácsokat akiknek a legnagyobb élettapasztalatuk az volt hogy 3 hétig irogattak valami random emberrel instán. Fogalmatok sincs róla hogy működik egy család. A szex csak egy összetevő ezer más mellett. Elhiszem hogy neked személyes lelki sérülést okozott a kommentem de attól hogy egy kapcsolatban nincs szex de minden más jòl működik még nem kell felrúgni. Aztán ki vállalja be majd egy 4 éves gyerekkel? Hm? Na ki nem tud gondolkodni? 😂🤦
2023. jan. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%

#15 Ha a szex nem működik, az egy tünet. Vagy azt jelzi, hogy valamelyik fél beteg, vagy azt, hogy a kapcsolat halott. Nincs olyan, hogy csak a szex nem működik. Ha elkezdünk leásni a gyökeréhez, miért nincs szex, mindig borulnak ki csontvázak.

Ez a fickó kezdetektől fogva nem nagyon akar szexelni a kérdezővel. Nem lennék meglepve, ha meleg lenne a pasi. Csak nem vállalja fel. Letudta a kötelességét, megnősült, gyermeket nemzett, innentől nem kér a nőkből. Nem ő lenne az egyetlen.

2023. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem, semmilyen körülmények között nem elfogadható, csakis úgy, hogy nyitott kapcsolatban vagytok.
2023. jan. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%

Komolyan mondom, ilyen nincs. Ha másfél éve nincs szex, akkor megcsal. Ennyi. Bnőm is azt hitte, hogy 2 éve nincs szex, és derült égből villámcsapásként érte, mikor egyik napról a másikra elment a férje a nőjéhez. Meg volt győződve róla, hogy soha nem tenne ilyet.

Ne ird, hogy biztos nem csal meg, mert meg tud csalni. Hidd el.

2023. jan. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
38%

#15 ezt benézted. 45 évesen van némi élettapasztalatom. Instán pedig nem vagyok regisztrálva, nem az én világom. Tapasztalatból írtam, amit írtam! Évekig éltem ilyen kapcsolatban és közel sem vagyok rá büszke, hogy kb 4 évig csaltam a férjem, mert nem volt szex. Aztán mikor 7éves volt a lányom egy kirándulás alkalmával olyan értelmes kérdést tett fel, amiből kiderült maximálisan képben van az otthoni "álhelyzettel", mert a pl a barátnőinél nem az volt a családi idill, mint nálunk. Erőt vettem magamon, elváltam, két munkahelyen dolgoztam egyszerre,hétköznap 8-16-ig, plusz online otthon hétvégén, hogy a rám maradt lakáshitelt ki tudjam fizetni. Kezdetben kemény volt, viszont megcsintam!!! Büszkén felvállalva az akkori saját boldogtalanságomat és változtatni akarásomat!!! Nem nyávogtam apukának plusz gyerektartásért, nem nyávogtam, ha ruhát, bármit venni kellett a gyerekemnek. Nem vártam el egyetlen pasitól sem, hogy eltartson a gyerekemmel együtt!!! Csak ugye kedves 15ös ezért tenni kell. Nem lehet egész nap otthon picsogni!!! Az a baj sok ilyen általad említett kapcsolatban, hogy mérhetetlenül gyávák a nők ~s akár férfiak is. Gyávák és lusták. Lusták tenni, változtatni, inkább bent maradnak egy lgymatag sz*rban és pl itt okoskodnak! Mindenkinek szíve jog úgy élni, ahogy akar! De mindenesetre örülök, hogy mertem lépni, mert azóta férjhez mentem, boldog vagyok, jól érzem magam a kapcsolatomban és ha valami aktuális probléma van, akkor sem olyen horderejű, mint az előző kapcsolatomban. Egy percig sem bántam meg, hogy változtatni mertem és alkudtam meg!!!!

Téged pedig szívből sajnállak 15ös, ha annyira tapasztalatból írod, amit írtál, akkor elég sz*r életed lehet, amiben nem tudsz kiteljesedni, nem tudsz önmagad lenni és folyamatosan szint kell játszanod. De legfőképp azért sajnállak, amiért annyira kiégett lettél, hogy a saját boldogságodért sem vagy hajlandó tenni, plusz még másik két embertől elveszed a valódi boldogsághoz való jogot!

2023. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
48%

#19 - es aha értem. Mea culpa. Te egy hős vagy komolyan mondom. Kérdező! Igaza van! Válj el! Válj el a francba! Szakítd ki a 4 éves beteg gyereked a családból. Vagy te a gyerekkel vagy a férjed menjen albérletbe. Ne aggódj mindenre elég lesz az a 10-20 ezer forint gyerektartás! Ki fog jönni belőle az albérlet a kaja a rezsi a gyógyszer stb. Az a fontos hogy te dugni tudj mert csupán ez hiányzik ez a fontos. (irónia volt basszátok meg)

Komolyan tényleg ezt tanácsolja mindenki egy 4 éves beteg gyerekkel? Hova megy a kérdező? Miből él? A házasság egy közösség. Gazdasági közösség is. De tudjátok mit? Rajta. Váljon el a kérdező! #19-es örömmel befogadja gyerekestől.

Idióták....

2023. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!