Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félrelépés "elfogadható"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépés "elfogadható" ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Párommal 11 éve vagyunk együtt, van egy 4 éves kislányunk.

A problémànk az az, hogy szinte teljesen megszűnt az intimitás a kapcsolatunkban.

Ritkán van puszi, de azon kívül semmi, se csók se szex semmi.

Kb. Több mint másfél éve nincs szex.

A pàrom a kapcsolatunk elején se igényelte sűrűn, akkoriban is volt hogy heti vagy 2 hetente 1 együttlét volt.

Amit elfogadtam, jól kijöttünk minden téren, nem volt probléma.

És persze az évek során érthető, hogy sok esetben csökkennek az együttlétek, de azért a másfél évet már nagyon soknak tartom.

Mindenkinek lehet fàradtabb, stresszesebb időszaka, vagy betegség, vagy gyerek miatt, úgy gondolom ez érthető, de már kezdek besokallni és nem is feltétlen a szex miatt, hanem maga az intimitás a csók, ölelés, stb.

Nem érzem nőnek magam.

Mikor par honap kihagyás volt vagy fél év, bár néha zavart, de "megértettem" de ez már sok.

Amúgy elvagyunk, de ezek miatt inkább csak mint szülők mint ferfi és nő.

Egyre több a feszkó is.

És szerintem ez ebből is fakad.

Próbáltam az elején vele megbeszélni de csak az ígergetés jott hogy majd változtat stb.

De ez ritkan következett be.

Mindig a fàradtság van.

Megcsalni nem csalt meg.

Én se őt, de

Felbukkant valaki aki kezdeményezet nálam, hogy jobban megismerne stb.

De nem mentem bele.

Nem tartom korrekt dolognak.

De màr néha elgondolkodok rajta csalódottságomban.

Válni nem szeretnék, a kislànyunk lelki világát is nézem aki nagyon apás.

+ problémák is vannak vele ( egészségügyi) jelenleg még dolgozni se tudtam visszamenni.

Szóval egyelőre több tényező van ami miatt nem léphetnék még ha akarnám se.


2023. jan. 26. 22:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
48%

#20 tőlem akár otthon ülve is sírhat itt. Nekem attól nem lesz rosszabb az életem.

Te meg életképtelen, a világra nem való mihaszna semmitérő vagy. Kb egy kitartott nő vagy jó pár gyerekkel, aki a családi pótlékból él. 😂 Tényleg sajnállak amiért egyedül a saját lábadon megállva nem tudsz boldogulni. Nyilván nem is akarsz. Remélem azért majd a megcsalásoddal előbb utóbb bebuksz és ugy vágják ki a szűrődet, ahogy illik. 😂

Egyébként nem gyerektartásból kell felnevelni a gyereket.....

2023. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
39%
#21-es teljesen igazad van. A kérdező menjen a híd alá a gyerekkel. Legfeljebb majd te befogadod eltartod őket. Nagyon nemes cselekedet! 😊👍❤️ A többi jókívánsàgodra nem reagálnék érdemben mert most saját magadat minősítetted. 😊Nem kellettem én hozzá. Vicces nem? 😅 Amúgy csak súgom halkan itt egy sima dugásról beszélünk nem a világot akarjuk megmenteni. De továbbra is szükség van olyan hősökee mint te is, legyen még több lelkisérült csonka családban felnőtt szorongó gyerek. 😊👍💪
2023. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
48%

"22 ha a híd alá kell mennie, mert annyira életképtelen, akkor őt is nagyon sajnálom.... Talán menjen el dolgozni! Beteg a gyerek, igen és? Akkor otthon kell ülni 22 vagy 28 ezer áplási segélyen???? Felétek így szokás 22?

Dee biztos én vagyok nagyon hülye, amiért nem csak a problémákat tuningolom fel, hanem megoldást keresek rá! Veled ellentétben 22. 😂 Ami nem engem minősít. Neked jó a langyos "víz", nekem nem. Van ilyen.

Egyébként ha egy dugásról lenne szó, akkor egy dugás után megoldodna a kérdező problémája? 😁 Nem hinném. Attól biztos szeretve lenne. Okoskodás helyett olvasd el inkább a kérdést. 😁

2023. jan. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
49%

#23-as mint mondtam IGAZAD VAN! Ez sem jó? 🥰

Anyuci menjen el 2-3 munkahelyre dolgozni, reggeltől estig.

Lehetőleg 3 műszakban. Ne legyen ideje sem magára sem másra főleg a gyerekre.

Aztán büszkén verje a mellét, hogy ő bizony nem alkudott meg és keresi a boldogságot.

Albérletben. Egy beteg gyerekkel . 2-3 munkahely mellett. Aha értem.

Vagy csinálhatja hogy egy héten egyszer találkozik a szeretőjével 2 órára. Utána nyugodtabb lesz, kiegyensúlyozottabb, tud foglalkozni magával és a gyerekével miközben nem lesz olyan mentálisan instabil erkölcsrendész mint te. 🤣

2023. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
63%

24 nem angyalom, neked van igazad. Anyuci maradjon otthon kitartott "feleségként", "hűen szolgálja urát és parancsolóját, mert az ápolási segélyből és a családiból ugysem tudna megélni. :D :D :D Teljesen igazad van, mert amíg a gyerek oviban, majd később iskolában van, addig ráér szétk*eféltetni magát boldog, boldogtalannal. Dugja homokba a fejét, úgy ahogy te is csináltad. :D Teljesen igazad van. Ámde bocs, lejárt a munkaidőm, én mindjárt hazamegyek és majd a saját otthonomban szexelek a férjemmel, aki megölel, meghallgat, elmondja, hogy szeret. De ettől ugye mentálisan instabil lennék. :D Mindeközben te és a hozzádhasonló gerictelenek kilogikázzák, hogy mit hazudjanak otthon a csodálatosan csillogó szemeik okára. :D Bár az írásodból nem feltétlen derült ki, hogy férfi vagy nő vagy, de el tudom képzelni mindkét változatot. Férfiként otthon játszod a papucs sz*rt, miközben csurog a nyálad minden valamire való nő után. Ha nő vagy, akkor meg egy kitartott asszonypajti, akit a pénz miatt oda tesz a férje, ahova akar. Nyilván ő is sz*rrá csal téged, abban a tudatban, hogy veled bármit meg lehet tenni, mert a pénzért és a saját könnyelmű jólétedért a saját anyádat is eladnád 5 Ft-ért. Írhatsz itt magadról akármit, sértegethetsz engem, de az ilyen stílushoz, mint a tiéd, tartozik egy jellemvonás, személyiség, amivel én szerencsére soha nem tudtam azonosulni. :D Nem volt rá szükségem.

Remélem a kérdező is rád hallgat, és megcsalja a párját. A párja pedig gyerek nélkül úgy penderíti ki, hogy a lába sem éri a földet. Gyerek nélkül, mert alkalmatlan a gyereknevelésre az élhetetlensége miatt. :D Apuka nem lenne, akkor anyuka felől a gyerek akár éhen is halna. :D

Na pá angyalom, nem érek rá itt veled a saját butaságodon vitatkozni, mennem kell vásárolni, főzni a férjemnek, akit szeretek és viszont szeret. :D Te meg kitartott lévén gondolom délelőtt 10-11re ezzel már készen voltál, azért érsz rá egész nap itt irogatni a hülyeségeidet. :D Amúgy ha te mentálisan normális lennél, akkor nem itt oltogatnál mindenkit, hogy menjen félre kelni. :D Na ég veled angyalom. :D

2023. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!