Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Teljesen beindultam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen beindultam egy munkatársamra, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mar régebben is kiszúrtam, nem gondoltam, hogy én is tetszhetek neki. Egy szórakozóhelyen találkoztunk, beszélgettünk. Nem is történt semmi, majd az egyik közösségi oldalon elkezdtunk beszélgetni, ami már szexchat. Neki is van felesége, gyerek is és nekem is. Nem tudom mit csináljak, annyira beindultam ra, hogy egész nap a szexre gondolok vele.
2023. márc. 18. 12:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%
Sz"pd le aztán kész mivan abba?
2023. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Gáz az egész. Méltóság. Ismered a fogalmat? Férjed van. Gyerekeitek. Persze ha már volt szexchat akkor hiába kérdezel itt, mert csak az önigazolást keresed, hogy megtehezed mert más is ezt írja. Azt csinálsz amit akarsz. :)
2023. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Túlórázz a farkán egyet. Ha jól szopsz, akkor máskor is megengedi.
2023. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kérj tőle penis lenyomatot, aztán megdughatod vele magad.
2023. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Történt valami azóta kérdező? Elkaptad egy körre?
2023. ápr. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Meg sajnos nem, azóta is minden nap irogatunk meg bent us találkozunk de sajnos munka előtt és után nincs időm. A munkahelyunkon meg minden sarokban kamera van :)
2023. ápr. 15. 19:30
 17/18 anonim ***** válasza:
Meg van az oka akkor annak, hogy miért max maszu.bálsz akkor rá és vele nincs és nem is lesz semmi. Így van? Meg van a váladzod is. A chat bőven elég nektek. ;) Az is ciki, de hát na!
2023. ápr. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem lett elég, túl lettunk rajta. De nem bánom egy percig sem.
2023. okt. 11. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!