Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért hűtlen “minden” férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hűtlen “minden” férfi?

Figyelt kérdés

Tudom vannak kivetelek!! De! Csekély ez a szam es ne higgyuk holgyeim, hogy ez pasim/ferjem az pont abba a letszamba tartozik a huseges. Valamiert mindig minden no azt mondja az o ferje huseges! Aztan persze kb mindenhol az latom kb akarmilyen tarsasagban, hogy hiaba ferj/apa/barat adodik egy lehetoseg es el vele. Velem mar annyi pasi akarta megcsalni a nojet, hogy elmondani nem tudom es nem csabitgatok senkit. De vannak ferfi barataim, rokonaim akiktol szinten tudom, hogy majdnem mindenki hutlen az o tarsasgukban is. Nem akarom ecsetelni mennyi helyrol szembesulok ezzel.

Inkabb az erdekel szerintetek ezzel mit lehet kezdeni? Keressunk penzes pasit es akkor legalabb, ha meg is csal van/volt haszna a pasinak? Vagy eljunk egyedul? Vagy pedig legyunk mk ks csalfak? Ki-hogyan dolgozza ezt fel es kezeli? Akar ferfiak is irjatok, ha ti igy gondoltok a nokre mint csalfak, te hogy rendezed el magadban?


2023. júl. 17. 13:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 A kérdező kommentje:

Hu itt valaki nagyon nem tud szemebenezni a valosaggal kedves 39. De kerlek ne itt oszd a nezeteidet, inkabb irj ki egy sajat kerdest errol.


37, egyetértek veled.


Az a baj errol nem lehet beszelni meg anonim sem, mert a nok konkretan felhabodonak es nem bírják elfogadni nem birnak szembenezni vele, hogy a ferjuk/parjuk simán lehetseges, hogy megcsalta oket meg akkor is ha amugy otthon mindent is megkapnak es tokeletes cukormaz a kapcsolat. A ferfiak akik meg hutelnek nem fogjak bevallani maguknak meg online sem, aki huseges az meg azert lesz felhaborodva. Egyszeruen egy olyan tema ami mindenkit erint szinte es megis tabu, es alltatjak magukat nok millioi, hogy veluk ez nem tortenhet meg “mert” mert en fozok/mosok/szexelek/szep vagyok/lelkitars vagyok/kiralyno vagyok/imadom/nem korlatozom/csak a buta libakkal csak a szar kapcsolattal csak/ csak indokkal lehet megcdalni a masikat olyan nincs is/tokeletes emebrismero vagyok/tokeletesen ismerem a parom minden gonoltatat es hibajat balbalaa onamitas.

2023. júl. 17. 17:01
 42/65 anonim ***** válasza:
15%

"37


Inkább te áltatod magad, hogy biztos mindenki kapcsolata ugyanannyira szar, mint a tied."


Sosem voltak szar kapcsolataim. :D Úgyhogy ezt buktad.

2023. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
100%

41: én meg a nőkben nem bízom. Szóval üdv a klubban. :/

Én tudom magamról, hogy nem csalom meg a másikat, és nem az adott szó miatt, hanem mert engem nem érdekelt soha ez a téma. Nem muszáj elhinned. Én látok normális nőket, és normális férfiakat is egyébként. Nem mindenki kapható erre.

A felvetésed egyébként jogosnak tartom, és az elkeseredettséged is teljesen megértem. Semmi alap nincs bízni senkiben. Nem tudom milyen kategóriában keresel társat, és hogy ott eleve jellemzőbb-e a hűtlenség. Lehet, hogy ez is belejátszik ebbe, nem tudom.

2023. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
81%

De ezt ti egyébként honnan veszitek, hogy mindenkit megcsalnak?

Én sem csaltam meg soha senkit.

Attól, hogy veletek vagy a környezetetekben előfordult, sajnálatos, viszont nem lesz mindennapi.

Én például egy olyan kapcsolatot sem tudok, ahol volt megcsalas, pedig eléggé olyan a barátai társaság, hogy mindent kibeszel.

2023. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
32%
10🤣🤣🤣
2023. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
100%
Mi vicces ennyire ? Nehéz elhinni, hogy a párom vonzódik hozzam ?
2023. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
68%
Mert nekik nem a szerelem érzelmek számitanak hanem a szex
2023. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 A kérdező kommentje:

44, nem azt mondtuk, hogy Mindenkit!! Azt, hogy nagyon nagy esely van ra, hogy igen. Peldaul, ha megkerdezned a fodraszt egnek allna a hajad, ok aztan annyi tortenetet hallanak vendegektol, hogy kit hogyan csaltak meg.

Most veled valoszinu nem osztjak ezt meg, foleg akkor ha no vagy. Vagy latjak rajtad, hogy az a rendes fazon aki ezt lelkileg nem tudna elfogadni.


43, persze megertem, ha a nokkel vagy igy! Bar azt mondom neked hidd el a noknel hamarabb kapcsol be az, hogy orul a rendes pasinak akivel vegre biztonságban erzheti magat es ra se nez masokra tobbe, mint egy pasinal. Leglabbis szerintem azert noben kicsit konnyebb ilyet talalni megha ott sem biztos a dolog. De megertem, ha te sem tudsz bizni.

Ezelott mindig atlagos pasikat kerestem, se sok penz se nem helyes, telejsen atlagos. 2-nel derult ki hogy hutlen volt, 2-vel en szakitottam mas okok miatt. Kornyezetmben atlagostol picit jobb ferfiak meseltek a folyamatos hutlenseguket es barataiket. Emellett nagyon sok ajanalt erkezett hazas pasiktol, de olyantol is aki csak kapcsolatban volt. Emellett baratnok beszamoloi, baratok baratiait latni egyedul elmenni buliba amig a no otthon van stb stb

2023. júl. 17. 17:26
 49/65 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező. Pont ilyen kinézetú feleséget tudom, h csalják.

[link]


A lejobb nőket is csalja valaki.

Mert hogy bányarém vagy mert nem kap meg valamit azert megy félre. Dehogy, az aki megkapja rendszeresen azt is félreqr, "mert tudod hiába eszel michellin csillagos etteremből, neha megkivansz egy hamburgert is. "

2023. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
100%

43 vagyok: értem. Igen, ez gáz. Nem védem a férfiakat. Én az olyan párokat szeretem nézni filmben is, de ismeretségi körben is, ahol látom, hogy nagyon egyféleképpen gondolkodnak. Ez most hülye példa lesz, de pl a Kastélyból álomotthont sorozatban is olyan az a házaspár, hogy látszik hogy ők teljesen egymással építik a közös jövőt, boldogok, nem merül fel hogy kifele néznek... de a neten is ilyen vlogokat követek, akik így jelennek meg az emberek előtt. Lehet rá mondani, hogy béna, meg hogy ez film.. én elhiszem, hogy vannak még ilyenek, és én is így képzelem el a jövőmet valakivel. De szerintem más is, akár itt a fórumon.


Vannak rossz példák, rengeteg van, és ezt te is látod Kérdező. Sajnálom, hogy nem volt jó kapcsolatod eddig, és hogy ennyire esélytelennek érzed ezt. Szerintem a normális embereket ez megviseli, akik még hagyományos felállásban gondolkodnak. Erre mondták, hogy régen amikor a cipőnek baja volt, elvitték a cipészhez, hogy megjavítsa... ma már kidobják.

2023. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!