Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért hűtlen “minden” férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hűtlen “minden” férfi?

Figyelt kérdés

Tudom vannak kivetelek!! De! Csekély ez a szam es ne higgyuk holgyeim, hogy ez pasim/ferjem az pont abba a letszamba tartozik a huseges. Valamiert mindig minden no azt mondja az o ferje huseges! Aztan persze kb mindenhol az latom kb akarmilyen tarsasagban, hogy hiaba ferj/apa/barat adodik egy lehetoseg es el vele. Velem mar annyi pasi akarta megcsalni a nojet, hogy elmondani nem tudom es nem csabitgatok senkit. De vannak ferfi barataim, rokonaim akiktol szinten tudom, hogy majdnem mindenki hutlen az o tarsasgukban is. Nem akarom ecsetelni mennyi helyrol szembesulok ezzel.

Inkabb az erdekel szerintetek ezzel mit lehet kezdeni? Keressunk penzes pasit es akkor legalabb, ha meg is csal van/volt haszna a pasinak? Vagy eljunk egyedul? Vagy pedig legyunk mk ks csalfak? Ki-hogyan dolgozza ezt fel es kezeli? Akar ferfiak is irjatok, ha ti igy gondoltok a nokre mint csalfak, te hogy rendezed el magadban?


2023. júl. 17. 13:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
87%
A megcsalással erősen rontasz a párod önbecsülésén, nagyon megalázó, hiába mondja azt valaki hogy nem jelentett neki semmit, csak szex. Lényegtelen.
2023. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
13%
Legyèl te is csalfa.
2023. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
87%

Elég szánalmas, ahogy irigykedsz azokra, akiket nem csal a párjuk, és próbálsz másokat lehúzni a nyomorodba.

Elhiszem, hogy rossz a lelkiállapotod és borúlátó vagy, majdnem minden embernek vannak ilyen időszakai, pláne ha érzelmesebb típus. De nem azon kellene fáradozni, hogy mindenkit beleerőltess a világképedbe, hanem azon, hogy boldog legyél. Akár szingliként, vagy pedig úgy, hogy keresel hűséges társat.

2023. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
100%

22: hát nem tudom, én nem így vagyok bekötve.

Ha szeretek valakit, akkor boldog vagyok vele, igazából inkább pont az van, hogy annyira örülök, hogy végre megtaláltam azt akivel működünk, hogy inkább megszűnik a külvilág, és a közös céljaink lesznek a fontosak, meg ő.


A "pénzes pasi legyen" megjegyzésed nekem elég fura, bocs. Valakit vagy szeretek, vagy nem. Ez most nekem magas labda, mert joggal érezhetem, hogy pénzzel kellenék akármilyen ronda vagyok, de ha jól nézek ki, akkor pénz nélkül lapát. Ez így elgondolkodtató. :/ És nem kiforgatni akarom, csak észrevétel.

2023. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:

33, ha nem tudod elfpgadni a realitast menj masik kerdes ala. Itt azt szeretnenk megvitatni, hogy mi az oka annak, hogy atlagosan megcsaljak egymast az emberek(leginkabb itt ferfiakra kihegyezve) es ha ezt elfogadjuk mit kezdhetunk vele.


34: ezt azert mondom, mert abbol indulok ki, hogy biztosam felrelep a masik egyszer valamikor, lehet mar egy honap utan de az is lehet, hogy csak evek/evtizedek mulva. Szoval ha ebbol indulok ki akkor keresnem kell valamit ami miatt nekem “megeri” a masikkal lenni annak ellenére is, hogy megcsal. Enben az esetben igen a legjobb opcio az, ha penze van. Ott vannak a sztarok ott mar nyilt a megcsalas, mert nehez titkolni a parja elott, de a no nem is hagyja el, mert van penz. Stlagos embereket igyanugy csalnak meg, csak ott nehezebben derul ki es penz sincs, szoval a no hamarabb lep le ha koderul.

2023. júl. 17. 15:43
 36/65 anonim ***** válasza:
81%
Te nem tudod elfogadni a realitás, ráadásul ostoba is vagy. Az ír ide, aki akar. Amúgy miért a férfiakra hegyezed ki, mikor a megcsalás aránya ugyanakkora a 2 nemnél?
2023. júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
20%

Hát hogyne, itt mindenki azt hiszi hogy nem csalták meg. :D


Tudtommal engem se, de a tudtom nélkül biztosan.


Azóta vagyok benne biztos amióta nyitott szemmel járok és én is látom hogy nincs kivétel, akármennyire próbálják áltatni magukat egyes nők.

2023. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
21%
37.+1
2023. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
70%

37

Inkább te áltatod magad, hogy biztos mindenki kapcsolata ugyanannyira szar, mint a tied.

2023. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
31%

39


Most olyan fázisban vannak, hogy könnyebb így nekik. :)

2023. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!