Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért hűtlen “minden” férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hűtlen “minden” férfi?

Figyelt kérdés

Tudom vannak kivetelek!! De! Csekély ez a szam es ne higgyuk holgyeim, hogy ez pasim/ferjem az pont abba a letszamba tartozik a huseges. Valamiert mindig minden no azt mondja az o ferje huseges! Aztan persze kb mindenhol az latom kb akarmilyen tarsasagban, hogy hiaba ferj/apa/barat adodik egy lehetoseg es el vele. Velem mar annyi pasi akarta megcsalni a nojet, hogy elmondani nem tudom es nem csabitgatok senkit. De vannak ferfi barataim, rokonaim akiktol szinten tudom, hogy majdnem mindenki hutlen az o tarsasgukban is. Nem akarom ecsetelni mennyi helyrol szembesulok ezzel.

Inkabb az erdekel szerintetek ezzel mit lehet kezdeni? Keressunk penzes pasit es akkor legalabb, ha meg is csal van/volt haszna a pasinak? Vagy eljunk egyedul? Vagy pedig legyunk mk ks csalfak? Ki-hogyan dolgozza ezt fel es kezeli? Akar ferfiak is irjatok, ha ti igy gondoltok a nokre mint csalfak, te hogy rendezed el magadban?


2023. júl. 17. 13:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
16%
Van erre egy jó módszer. Lépj félre te.
2023. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:

16, te igy vagy a paroddal? Lehet ezen filozofalgatni, de elesben senki nem szeretne, ha a parja nyiltan csalna vagy titokban. Mondani lehet, hogy jaj miert is ne osztam meg masokkal, miert sajatitom ki? De akkor minek is par? Minek is akarsz kapcsolatot, ha megosztod masokkal? Vagy csak te mehetsz felre o nem?


Nekem eleg fajdalmas, hogy mindig bizok az emberelben aztan kiderul, hogy hutlenek es most nem a parjaimrol beszelek, hanem sima baratokrol akik pl huseges alapbol majd jon, hogy na most felrelepett, mert kihagyhatatlan no jott vele szembe ugymond.. es ezt nem eloszor hallottam. De van olyan tipus a rosszabb aki kb barkivel csalja a parjat, de imadja amugy az asszonyt, sose hagyna el egyszeruen csak ugy van vele neki ez jar, meg miert ne. Semmi erzeem csak szex, ha kaphato ra valaki.


En oszinten azt mondogatom magamnak inkabb minel penzesebb pasit kell keresnem, hogy eviselhetobb legyen eh a megcsalos dolog. Mert az eleg gaz, ha nincs sok penze meg en anyagilag is amortizalom magam meg az éveimet adom neki, eltetem imadom stb aztan neha-neha felredug majd talan le is cserel?persze az nem fix de a felremenne az. Tudom túlzásnak hangzik, de igy gondolom mert ezt latom/hallom..

2023. júl. 17. 14:34
 23/65 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
87%

15: Pontosan. Az itteni kérdések baromi nagy százaléka eleve totál értelmetlen, mivel sokan nem látják be, hogy mindegy mi lóg, vagy nem lóg a két lábad között, a személyiség dominál. :)

Mondjuk arra jó, hogyha szeretnél egy kicsit mosolyogni és megunod a mémeket a neten, akkor itt garantált lesz a jó kedved a generalizáló kérdések után. :))


Kérdésre a válasz: 14-es pacsi, akkor én sem létezem! 🙃

2023. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
0%
Mert vagy tul sokat kapnak a notol vagy tul keveset.. ez erzelmi is nem csak testi.
2023. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
8%
Erre vágyunk kódolva
2023. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
75%
#3 Kutatások szerint mindkét nem azonos arányban követ el házasságtörést, megcsalást, csak a nők jobban tudják titkolni.Értsd: a nők ügyesebben hazudoznak.Írom ezt nőként, aki egyik oldalra sem elfogult.
2023. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
68%
#26 Valamint az is megdöbbentően gyakori, hogy a gyermek nem a házastárstól, hanem egy másik férfitól fogan, meghagyva a férjet abban a hitben, hogy övé a gyermek és vele felneveltetik.
2023. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
19%
Ha ez a véleményed és csak a magadét fújod, akkor maradj egyedül
2023. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
88%

"De mi azzal a gond ha közben szexel mással??"


Ennek több vonzata van.


Egyrészt ez érzelmileg egy árulással ér fel, ugye nem csak fizikai testekként létezünk hanem komplex értelmi/érzelmi formában is, a kapcsolat az egy testi lelki szövetség, normális esetben, aki ezt kijátsza, az a bizalmat játsza el. Kb. olyan, mintha elárulta volna, meglopta volna, hazudott neki, vagyis nem tiszteli.


A másik dolog, hogy akararatlanul is ezzel leértékeled őt. Mindegy milyen szep vagy milyen értékei vannak, akit megcsalnak leértékelődik, mert ezzel azt fejezzük ki hogy pótolható, lecserélhető.

2023. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
87%
Azok fognak megcsalni, akiknek kicsi az onbecsulesuk, nem vallaljak a tetteik kovetkezmenyet, haritanak es siman tudnak hazudni. Ezeket fel lehet ismerni mar egeszen koran. Nem gondolom, hogy nemek szerint differencialodna. Ehhez egy halom rossz tulajdonsag szukseges, hogy egyaltalan elofordulhasson.
2023. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!