Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért hűtlen “minden” férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hűtlen “minden” férfi?

Figyelt kérdés

Tudom vannak kivetelek!! De! Csekély ez a szam es ne higgyuk holgyeim, hogy ez pasim/ferjem az pont abba a letszamba tartozik a huseges. Valamiert mindig minden no azt mondja az o ferje huseges! Aztan persze kb mindenhol az latom kb akarmilyen tarsasagban, hogy hiaba ferj/apa/barat adodik egy lehetoseg es el vele. Velem mar annyi pasi akarta megcsalni a nojet, hogy elmondani nem tudom es nem csabitgatok senkit. De vannak ferfi barataim, rokonaim akiktol szinten tudom, hogy majdnem mindenki hutlen az o tarsasgukban is. Nem akarom ecsetelni mennyi helyrol szembesulok ezzel.

Inkabb az erdekel szerintetek ezzel mit lehet kezdeni? Keressunk penzes pasit es akkor legalabb, ha meg is csal van/volt haszna a pasinak? Vagy eljunk egyedul? Vagy pedig legyunk mk ks csalfak? Ki-hogyan dolgozza ezt fel es kezeli? Akar ferfiak is irjatok, ha ti igy gondoltok a nokre mint csalfak, te hogy rendezed el magadban?


2023. júl. 17. 13:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
34%

Ha a nő megneszeli vagy rákérdez 10-ből 10 tagad vagy

azt mondja a nő szállt rá, ő nem tudja, hogy miért hivogatja folyton. :s

2023. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
82%

#3


Pont onnan, ahonnan Te a férfiakról.

Nagy számok törvénye alapján, éppen a szemét emberek tesznek fel ilyen kérdést maguk megnyugtatása érdekében.

Szánalmas vagy.

2023. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
85%

Azért lehet érezni, hogy egy kapcsolat jó vagy nem. Az ember jó esetben ismeri magát és a párját is. Sajnálom, hogy neked még nem volt részed egy igazán jó párkapcsolatban, remélem megtalálod, amit keresel.

Keress olyat, akiben meg tudsz bízni, fektess energiát a kapcsolatba, hogy jó legyen. Legyetek őszinték egymással.

2023. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, amit felvetettél sokszor igaz. Ennek is az okait kell megnézni (pont ugyanúgy, mint amikor a nő lép félre, és indokként felhozza hogy nem foglalkozott vele a férfi, és ez az ő hibája. De akkor itt most fordítva nézzük: szekálta-e a nő, flegmáskodott, foglalkozott-e vele normálisan, tisztelte-e stb.)


Viszont. Én idevenném azt is, amikor a férfiak instán lájkolgatnak tipikus csajokat, vagy az utcán vetkőztetik a szemükkel a nőket. Ez is szégyen. Amikor a barátnő rajtakapja a pasiját, hogy miért lájkolgat ilyeneket, akkor még ő van felháborodva.


Egyébként én nem csaltam meg a páromat sohasem. Amikor rosszban voltunk, akkor felmerült bennem, hogy esetleg rossz döntés volt vele a közös élet, de inkább rendezni akartam vele a dolgokat, és átbeszélni mindent. Végül nő létére ő csalt meg többször is.

Most akkor ha "minden férfi hűtlen", akkor vagy hazudok, vagy nem létezem. :D

2023. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám, hogy a hűtlenség ilyen nemspecifikus dolog lenne. És ezt nőként írom. Szerintem inkább személyiségfüggő...
2023. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
13%

De miert akkora baj amúgy a megcsalas?

Azt megértem hogy az ember úgy rendezkedett be hogy találjon magának egy part

De mi azzal a gond ha közben szexel mással??

2023. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
97%
#16 nem azzal van a gond, ha szexel mással. Azzal vam a gond, hogy ezt a vágyát nem közli a párjával. Ha a párjával meg van beszélve, hogy szexelnek másokkal is, akkor már nem is megcsalás. A megcsalás a hazugságtól rossz.
2023. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
34%
A "pasi" kategória hűtlen. A férfi viszont nem. :) Kategóriákról beszélünk. Ha férfit szeretnél, akkor ne pasik között keress. Az átlag fölötti férfiak ugyanúgy élni fognak a népszerűségükkel, mint a nők. Szerintem egyik sem különb ilyen szempontból, mindkettő válogathat, és ha unja, csak néz egy másikat. Ezektől várni hűséget nem sok értelme van.
2023. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó, most nem értem.

Tehát a férfi nem hűtlen, a pasi igen. A férfi viszont mégis keresni fog másik partnert ? Kicsit paradox, amit írsz.

2023. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
96%
De lehet korrekten is csinálni ilyet. Ha unja hagyja ott és keressen mást. Normális így lenne. Vagy megbeszélik hogy feldobják a kapcsolatukat egy kis nyílt kapcsolattal. A páron múlik csak. Viszont a másik háta mögött csinálni ilyet, undorító dolog, kell hozzá egy undorító személyiség.
2023. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!