Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért hűtlen “minden” férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hűtlen “minden” férfi?

Figyelt kérdés

Tudom vannak kivetelek!! De! Csekély ez a szam es ne higgyuk holgyeim, hogy ez pasim/ferjem az pont abba a letszamba tartozik a huseges. Valamiert mindig minden no azt mondja az o ferje huseges! Aztan persze kb mindenhol az latom kb akarmilyen tarsasagban, hogy hiaba ferj/apa/barat adodik egy lehetoseg es el vele. Velem mar annyi pasi akarta megcsalni a nojet, hogy elmondani nem tudom es nem csabitgatok senkit. De vannak ferfi barataim, rokonaim akiktol szinten tudom, hogy majdnem mindenki hutlen az o tarsasgukban is. Nem akarom ecsetelni mennyi helyrol szembesulok ezzel.

Inkabb az erdekel szerintetek ezzel mit lehet kezdeni? Keressunk penzes pasit es akkor legalabb, ha meg is csal van/volt haszna a pasinak? Vagy eljunk egyedul? Vagy pedig legyunk mk ks csalfak? Ki-hogyan dolgozza ezt fel es kezeli? Akar ferfiak is irjatok, ha ti igy gondoltok a nokre mint csalfak, te hogy rendezed el magadban?


2023. júl. 17. 13:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
15%

Én nem mondom hogy nem hűsegesek.

Egy ideig biztos minden szuper.

A kulcsszó: egy ideig

2023. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező! Ez az én kérdésem.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Nézd meg a válaszokat. ;)

2023. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
16%
Mi nők is hűtlenek leszünk X év után.
2023. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
100%

"Valamint az is megdöbbentően gyakori...+


Ezt mindig benyögi valaki, mert valahol hallotta, csak nem teszi hozzá, hogy ez egy olyan intézményben történt, ahova már eleve akkor fordultak az emberek, ha nem voltak biztosak az apaságukban.

2023. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen amerikai show műsor amiben a bírónő közli rendszerint azt, hogy nem a pasas az apa, direkt ilyen szenzációhajhász mónika show jellege van. Ha sokat nézi az ember az lehet a benyomása, hogy szinte mindenki valaki más gyereket neveli.
2023. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
75%
A kémia sokakat hajt, mégha van is barátnőjük, vagy amiatt, hogy azzal az épp aktuális barátnővel nem jó valami, így inkább kikacsint a pasi.
2023. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azon vagyok meglepődve, hogy mennyi naív férfi létezik és gondolja azt, hogy a párja nem csalja vissza🤣

Ez általában a "megbocsátás" időszakában szokott megtörténni.

2023. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ha hűtlen a pasi akkor valahol a nő is hibázott, hogy nem tudta megfogni úgymond.
2023. júl. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
25%
Mindenhez kettő ember kell ....
2023. júl. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%
Férfiakkal dolgozok, ha tudnák a feleségek hogy mit művelnek munkahelyen, egyből máshogy látnák a dolgokat. Mindig sajnálom amikor látom a Facebookon hogy milyen boldog kis családi képeket raknak fel, mert tudom hogy mit csináltak előtte nap a kolléganőkkel.
2023. júl. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!