Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiként írok, ami valószínű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként írok, ami valószínű ritkább itt, mégis fontos kérdésem van. Van feleségem, gyerekek is, de megismertem egy nálam jóval fiatalabb lányt és szeretnék vele komolyabb kapcsolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Férfiként írok, ami valószínű ritkább itt, mégis fontos kérdésem van. 38 éves vagyok, van egy feleségem és két gyerekünk, több, mint 15 vagyunk együtt. Jelenleg együtt élünk nejem saját lakásában. Megismertem egy fiatal lányt a munkahelyem és nem szűnik a vonzalom iránta. Én próbáltam elhatárolódni tőle, de nem sikerült és most már ott tartok, hogy szeretnék vele lenni. A munkahelyen mivel tudják, hogy van családom, csak kollégiális viszonyban vagyunk. De rendszeresen találkozunk a parkolóban, titokban, és már volt kolléga, aki rákérdezett, mi van köztünk. Mivel csak így tudunk találkozni, szex nincs köztünk, de nagyon vágyom rá és most már arra gondoltam, elhagyom a nejem és a gyerekeket és anyámhoz költözöm. De félek, hogy ha ez az új kapcsolat nem működik, a nejem nem fogad vissza. Akik tudnak róla, most azt mondják, hogy én vagyok a gonosz, de nem tudok mit csinálni, ha így érzek.



2023. júl. 21. 07:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/1801 anonim ***** válasza:
99%
A barátnő azt akarja, hogy válj, persze, számára nincs semmi tét. Ha nem működik, majd jön a következő... De te (elvileg) felelősséget vállaltál egy családért. Mondjuk szerintem a feleséged jobban jár hosszú távon, ha lelépsz, neki van lakása, valószínűleg még két gyerekkel is kapósabb lesz, mint te mamahoteles negyvenesként, ha majd dobbant a fiatal csaj. Kb. 1% az esélye, hogy tartós lesz, de te odadobnál érte mindent...
2023. júl. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/1801 A kérdező kommentje:

#10


Igen, anyagilag valóban nehéz. A nejem lakásában élünk, de az az övé, örökölte, így nyilván ő maradna a gyerekekkel, ez egyértelmű.Nekem nincs lakásom, a szülői ház van, ahova vagy befogad anyum vagy nem. Elég jóban van a nejemmel, sokat beszélnek, sokat segít neki a nejem, és hát csak tőlem vannak unokái, így lehet, hogy ha még engem be is enged a házba, az új párom nem, ez is benne van a pakliban. Van hitel tartozásom is, amit az én fizetésemből vonnak, így anyagilag nem engedhetek meg egy albérletet.

2023. júl. 21. 08:13
 13/1801 anonim ***** válasza:
96%

Mi az, hogy “eleinte csak barátilag”? Nyilván hihető, hogy egy számodra gyönyörű lánnyal csak barátkoztál…nem kell hazudozni.


Figyi, van ilyen, 15 év után szerintem én is ráunnék bárkire, igaz én pont emiatt nem is házasodtam még, mert nem szeretnék senkit tönkretenni érzelmileg. Te sajnos nem vagy ennyire empatikus ember, csak magaddal foglalkozol és a farkad után mész. Tipikus állatias szintű férfi. Ne mi mondjuk már meg, hogy mit csinálj. Akárhogy is döntesz, a gyerekekről korrektül gondoskodj, mert a pokolban egy speckó hely van azok számára, akik a csini fiatal nők miatt le se szarják a gyerekeiket, és még gyerektartást se fizetnek rendesen.

2023. júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/1801 anonim ***** válasza:
98%
Appassionato2022, azt írta, hogy a lakást a felesége örökölte, tehát nem közös, hanem a felesége különvagyona. Ebből a kérdezőnek nem jár semmi. Egyértelműen marad benne a felesége a gyerekekkel.
2023. júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/1801 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, azt kell realizálnod, hogy egy év megcsalás után, úgy, hogy másba vagy szerelmes, a te házasságodnak vége van. Ezen az se változtat, ha egy fedél alatt éltek még, ha papíron nem váltok el,
2023. júl. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/1801 A kérdező kommentje:
#13 mint írtam, nagyon jó csaj, és én magam nem tartom olyan jó pasinak, és fiatal koromban sem volt ilyen jó nőm.a feleségem persze fiatalon rendkívül szép és csinos volt, most is szép, de már korántsem csinos, két gyerek után nyilván nem úgy néz ki, mint 20 évesen. Szóval mivel a munkában rendszeresen találkoztunk, egyre többet beszéltünk, aztán már nemcsak beszéltünk. Autóval járok dolgozni, ezért sokszor beült mellém szünetekben, ott beszélgettünk, aztán már nemcsak beszélgettünk. Az utóbbi időben egyre többször mondta, hogy többet akar tőlem, hogy szeretné, ha elhagynám a családom és elkezdtük tervezni, milyen lenne együtt. Egyébként a nejemmel nincs olyan gondunk, ami miatt rosszban lennénk, nem is tudnék rosszat mondani rá, ami miatt én máshoz megyek. Egyszerűen férfi vagyok és lehetőségem van együtt lenni egy fiatal, csinos, bomba nővel és szeretnék vele lenni. Jelenleg nem csaltam meg a nejem, mivel nem volt még szex. Én nem tartom kizártnak, hogy hosszú távon is működne, de lehet mégsem és akkor egy nagyon hosszú házasságot rúgtam fel.
2023. júl. 21. 08:21
 17/1801 anonim ***** válasza:
90%

"Van hitel tartozásom is, amit az én fizetésemből vonnak, így anyagilag nem engedhetek meg egy albérletet."

Gyerektartással is számolj még pluszban.

2023. júl. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/1801 anonim ***** válasza:
99%
"nem csaltam meg a nejem" - de, megcsaltad.
2023. júl. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/1801 A kérdező kommentje:
#17 Jelenleg úgy osztjuk be a kiadásokat, hogy a rezsit én fizetem, szóval a jövőben is fizetném a rezsit egészében, úgy gondolom ez nagyjából a gyerek tartás összege.
2023. júl. 21. 08:26
 20/1801 anonim ***** válasza:
95%
19: ezt nem te döntöd el, majd a bíróság megítéli a jövedelmed alapján, hogy mennyi jár. Nem a feleségednek jár, hanem a gyerekeknek, a rájuk eső kiadásokat kell fedezni a gyerektartásnak, nem a rezsit. Az étkezésüket, a ruházkodásukat, a különóráikat, stb.
2023. júl. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!